Znamenia šťastia

Viera v znamenia šťastia či nešťastia je v podvedomí. Vždy, keď sa udeje čosi nezvyčajné, okamžite sa pýtame, či nám to prinesie smolu alebo šťastie. Tu je niekoľko signálov v každodennom živote, považovaných za silné známky šťastia 

Netopierie hniezdo na dome

Je to jeden z mocných signálov, že rodina sa stane skutočne bohatou. Číňania považujú netopiere za symbol veľkého bohatstva. Číňania sú presvedčení, že netopiere hniezdia iba na sľubných miestach. Majú vysoko vyvinutý čuch na priaznivú energiu. Ak netopiere zahniezdia v odkvape vášho domu radujte sa, ohlasujú šťastie.

Dostať peniaze v šťastný deň

Je to najistejšie znamenie rastu a zvýšenia šťastia. Šťastný deň je zvyčajne Nov i Spln Mesiaca. Hotovosť, ktorú ste dostali v tento deň odložte, znamená „veľa šťastia“. Peniaze vám môžu byť dané rôzne. Možno vám ktosi splatí dlh, alebo dá skvelý tip. Prvých 15 dní nového lunárneho roka sa považuje za „dni zázrakov“ a peniaze prijaté v týchto dňoch sú vždy šťastné.

Vtáčí trus na hlave

Ide o znak bohatstva z neba. Hoci nehodu musíte vyčistiť, radujte sa, šťastie čaká za rohom. Väčšina vecí spojených s vtákmi inklinuje k šťastiu. Napr. ak vtáky prilietajú k vám a začnú hniezdiť na dome či v jeho okolí. Kým netopiere nesú hojnosť, vtáky zas dobré správy a príležitosti. Až nabudúce príde k vám kŕdeľ havranov, holubov či iných druhov, kŕmte ich semenami. Vtáky sú považované za mocných ochrancov a strážcov.

Iniciálky vášho mena v pavučine

Je to signál, že budete mať navždy šťastie. Vaše plány sa budú rozvíjať a všetky možné stagnačné prekážky sa rozpustia. Rovnako ako pavúk, budete priťahovať jedlo a peniaze bez toho, aby ste sa o to snažili. V skutočnosti sa to stáva častejšie, ako si uvedomujete.

Stretnutie s hadom

Je ďalším znakom šťastia. Či už na záhrade alebo na prechádzke v prírode ak zbadáte hada znamená to, že do vášho života prichádza niečo, niekto dôležitý. Nikdy sa nesnažte ublížiť mu. Čím jedovatejší je had, tým väčšie šťastie. Kobra je signálom extrémneho šťastia. Hada nezabíjajte, spája sa i s prítomnosťou ducha.

Keď svrbia ruky

Ide o znamenie, že peniaze k vám prichádzajú alebo odchádzajú. Ak svrbí ľavá ruka, peniaze dostanete, alebo vyhráte. Keď je to pravá ruka, peniaze odchádzajú. Rovnaký výklad patrí aj svrbiacim dlaniam. Ak ľavá dlaň začne náhle svrbieť, radujte sa. Prichádza nečakaný dar, príjem.

Vidíte padať hviezdu

Vtedy si okamžite prajte. Všetko želané sa prejaví v priebehu 30 dní. Ak ste chorí, začnete sa uzdravovať. Ak ste čosi stratili, získate to znova, napr. ak ste sa práve rozišli so svojou láskou, vráti sa alebo si nájdete novú lásku. Vidieť padajúcu hviezdu môže byť bežný jav, preto vždy majte pripravené prianie. Stačí potom zatvoriť oči a vrúcne si priať.

Dátum narodenia

Skontrolujte si dátum narodenia. Napríklad 9.6.1965 spočítajte nasledovne (9 + 6 + 65 = 80), budete mať šťastie najmenej do 4. 2. 2024. Osmička je magicky silné číslo, ak súčet vášho dátumu (nespočítavate len prvé 2 čísla roka narodenia) je deliteľný číslom 8 bez zvyšku, je to známka šťastia.

Keď svrbia uši

Znamená to, že niekto hovorí o vás. Ak svrbí ľavé ucho, niekto hovorí o vás pekné veci. Ak svrbí pravé ucho, potom vás ohovárajú. Až nabudúce ucho začne svrbieť, povedzte „mám právo na pokoj, na lásku.“  Ak premýšľate o osobe, ktorá o vás asi hovorí a nahlas poviete jej meno svrbenie prestane, ak ste uhádli meno.

Do domu vletí motýľ

Ide o signál dôležitej návštevy. Svetlý motýľ – návštevník s dobrou správou týkajúcou sa vášho milostného života. Ak je motýľ tmavý až čierny, návšteva prináša dobré správy pre vašu kariéru i podnikanie. Nikdy nevyháňajte motýle z príbytku, sú poslom dobrých zvestí. Nepokúšajte sa ich chytiť, i neúmyselné zabitie motýľa spôsobí, že sa šťastie zmení v smolu.

Keď mačka vojde do domu

Zvyčajne je to signál smoly. Čierne mačky nesú aj zradu a je lepšie vyhnať ich. Biele mačky nesú smrť, no zlaté mačky prinášajú šťastie ukryté v nešťastí. V dávnych dobách boli mačky spájané s čarodejníctvom a zlými znameniami

Oblečenie naopak

Hovorí o mimoriadnom šťastí. Nezáleží na tom, či to robíte úmyselne, ale ak z nejakého dôvodu nosíte odev naopak, čoskoro dostanete neočakávané alebo veľmi priaznivé správy. Je to obzvlášť dobré znamenie pre smoliarov, život sa im zmení k lepšiemu.

Nájdenie symbolu šťastia

Napríklad žaluď, štvorlístok, podkova, mince, štvorlístok sú kúzelne silné magnety šťastia. Symbol šťastia by ste nemali vyhadzovať, pretože znaky prosperity často vlastnia vynikajúcu energiu. Ak ich zakopete v kovovej nádobe na záhrade, šťastie sa znásobí.

Pes

Pes vstupujúci do príbytku je veľmi priaznivým signálom, ktorý značí, že do vášho života prídu verní a úprimní priatelia, ktorí vám pomôžu prekonať prekážky všetkého druhu. Čierni psi nesú bohatstvo a ochranu. Zlaté psy zas prosperitu a šťastie, biele psy lásku a romantiku.

Záhradné zvieratá šťastia

Ak by kobylka skočí do domu znamená návštevu veľmi významnej osoby. Môže ísť aj o signál, že budete čímsi poctení. Lienky oznamujú vzácnu návštevu a žaby skákajúce do domu značia, že k vám idú peniaze.

Prší a svieti slnko

Ak súčasne prší a svieti slnko, ide o veľmi dobré znamenie. Vtedy vidno i dúhu. Nebo oznamuje, že všetko, na čom pracujete bude úspešné. Dostanete podporu od veľmi dôležitých ľudí. Ak sa dieťa narodí v taký deň, čaká ho úspech. Ak máte takéto počasie vo svadobný deň, prežijete spolu veľmi priaznivý život.

Pridaj komentár