Životný plán človeka

Životný plán je veľmi rozmanitý a zaujímavejší, než si myslíte.

Ľudia žijú v projekčnom svete. Ľudský život možno rozdeliť na 7, 9 cyklov, ale aj 12 cyklov. Vaše telo sa mení každý siedmy rok a duša sa mení každý dvanásty rok. Každý deviaty rok sa mení vaša myseľ.

Toto poznanie však budete zbytočne hľadať u mnohých poradcov, nevedia o ňom. Existuje špeciálna tabuľka výpočtov a podľa nej hneď viete, v akom cykle sa nachádzate a čo je momentálne vašou prioritou.

Dôležité roky cyklu

12-ročný cyklus, obsahuje 5 magických rokov: 1 premenlivý rok, 2 karmické roky, 2 antikarmické roky a 7 pracovných rokov:

V bližších výpočtoch vždy vychádzame z čínskej astrológie. Mnoho ľudí je v mylnom presvedčení, že ak práve prebieha podľa čínskeho horoskopu rok ich znamenia, majú výborný rok. Nie je to vždy najlepší rok, ale často skúška osudu. V takýto rok nájdete svoje klady a zápory a usporiadate si život. Energia názvu roku otvára vaše oči.

Karmické roky sú dôležité pre vašu zrelosť a vývoj. Počas karmických rokov sa vaša realita mení a celý svet je proti vám. Často sa vyskytujú problémy.

Na druhej strane, počas antikarmických rokov je život ľahší, strácate však pozornosť. Nemali by ste sa zastaviť, ale zostať pripravení, dá sa toho veľa dosiahnuť.

Prvý karmický rok vždy prináša zmeny. Staré vzorce sa rozpadajú. Všetko, čo bolo v bezpečí, sa môže za jednu sekundu zrútiť ako domček kariet. Ponúkajú sa však nové cesty. Je to príležitosť prelomiť staré a vstúpiť na novú pôdu. Mimochodom, mnohí zločinci boli zatknutí v karmických a anti-karmických rokoch.

Druhý karmický rok je pomerne pokojný, ale pomoc vonku tu neexistuje. Na dosiahnutie cieľov by ste mali použiť svoju vlastnú silu. Takže je čas prevziať iniciatívu.

Prvý anti-karmický rok prináša úspech a uznanie. Tu si môžete splniť všetky svoje sny. Často však človek nenachádza dostatok odvahy.

Druhý anti-karmický rok ponúka šancu prilákať nové úspechy v práci. Pracovne môžete dosiahnuť veľmi skvelú pozíciu, doslova sa prekvapivo vyšplhať, len musíte konať.

Pracovné roky

Roky veternej energie – V tomto období netreba postupovať príliš tvrdo, viac sa prispôsobujte podľa toho, ako priveje vietor šance. Nehľadajte nové cesty, skôr sledujte stopy, ktoré už boli položené. Preto hľadajte ľahšie trasy, dobre vychodené cesty.

Roky maskovania – V týchto rokoch by sa človek mal radšej stiahnuť z verejného života a urobiť si viac času na seba. Všetko, čo funguje, bude fungovať aj naďalej. Tieto roky sú určené pre vaše šťastie a pokoj. Sú dôležité pre súkromný život a lásku.

Roky tvrdej práce – Počas týchto rokov nehľadajte ľahké cesty. Existujú prekážky, ktoré musíte prekonať. Práca, povinnosti a ešte viac práce sú na dennom poriadku.

Magické rokyTu patrí 1. karmický rok, 2. karmický rok, 1. anti-karmický rok, 2. anti-karmický rok. Tieto roky prinášajú prácu. Veľké zmeny sú v týchto rokoch však pomerne zriedkavé. Výnimka potvrdzuje pravidlo.

Roky prezentácie – Tu by ste sa mali ukázať a v žiadnom prípade by nemali zostať v úzadí. Musíte ukázať ostatným, čo môžete a viete urobiť. Prezentujte sa svojimi dobrými nápadmi čo najviac.

Nový čínsky rok byvola

Začal 12.2.2021 a preto každé znamenie presne v tento deň začína rok svojho daného, konkrétneho cyklu. Ten určuje, čo by ste mali podniknúť a čoho sa radšej vzdať. Nebudete mrhať energiou a vyhnete sa sklamaniam. To všetko je v súčasnosti oveľa viac dôležité než inokedy, pretože neprežívame ľahké obdobie, ktoré by sme si určite nemali ešte viac sťažovať.

Prezradím len toľko, že roky prezentácie má znamenie Had, rok maskovania zas Zajac. Potkan, Drak a Opica majú rok tvrdej práce, výborný antikarmický rok má Pes a Ovca, Kohúť má náročný karmický rok.

Pokiaľ vás táto téma zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, môžete využiť konzultáciu (skype, whatsapp, telefón) Bližšie podmienky sú uvedené v ponuke služieb.