Zelená sviečka pozve do vášho sveta viac hojnosti

Význam zelených sviečok je spojený s vlastnosťami Venuše. Hoci si Venušu bežne spájame s láskou, riadi aj plodnosť, hojnosť a dohliada na kúzla súvisiace s peniazmi a prosperitou.

Význam zelenej sviečky je spojený s hojnosťou, mágiou peňazí, plodnosťou, prosperitou a šťastím. V piatok, v deň spojený s Venušou, zapáľte zelené sviečky.

Význam zelenej sviečky

Ak chcete zarobiť viac peňazí, zlepšiť šťastie, prípadne urobiť situáciu plodnejšou, zapáľte zelenú sviečku. Zelená sviečka vraj pomáha otvárať a odblokovať srdcovú čakru.

Zapáľte zelené sviečky v piatok, v deň Venuše. Jej energia je vnímavá a vyzývavá. Kúzla zelených sviečok sa budú hýbať o čosi pomalšie ako kúzla s červenými sviečkami, skúste byť trpezliví a nechajte kúzlo, aby urobilo svoju prácu.

Zelenú sviečku môžete použiť na pomoc: vytvoriť viac hojnosti, priniesť peniaze, pomôcť pri kúzlach pri šťastí, znížiť žiarlivosť, pomôcť pri úspechu, raste, obnove a spolupráci s prírodou. Zelené kúzla môžu tiež pomôcť pri zmierení, náklonnosti a vernosti. V podstate vždy, keď chcete priniesť viac niečoho, čo sa viaže k srdcu, prosperite alebo hojnosti, zelená sviečka je dobrou voľbou.

Zelené sviečky pomôžu dostať sa do rovnováhy, ak sa cítite vystresovaní, netrpezliví alebo energeticky mimo kontroly, najmä pokiaľ ide o srdcové záležitosti.

Zelená je farbou hojnosti a prosperity

Zastavte sa a na chvíľu sa rozhliadnite. Takmer všetko, čo rastie, je zelené. Rastliny, ktorým sa darí, majú zvyčajne zelenú farbu, preto nie je prekvapením, že si zelenú farbu spájame s plodnosťou a hojnosťou.

Keď dobrá úroda znamenala viac peňazí, úrodná pôda bola dôležitá a zelená je farbou úrodnej zeme. Dodnes sme si zachovali spojenie medzi zelenou a šťastím a zelenou a peniazmi. Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti pri pálení sviečky pre finančnú hojnosť: Pri stanovovaní svojho zámeru sa musíte veľmi jasne a presne vyjadriť.

Vyberte si miesto v príbytku, kde môže sviečka bezpečne nerušene horieť celé hodiny. V ideálnom prípade je to miesto, kde to môžete sledovať. Nie je dobré nechávať sviečky horieť tam, kde ich nevidíte alebo keď spíte. Zamerajte sa alebo na niekoľko okamihov usilovne meditujte na svoj zámer. Naozaj si v mysli vyjasnite svoju túžbu. Zapáľte sviečku a vyslovte svoju túžbu nahlas. Požiadajte Vesmír o to, čo chcete a majte v tom mimoriadne jasno. Myslite na to, čo hovoríte. Pamätajte si, že toto je to, čo chcete, aby vzniklo. Na každom slove záleží, nie je čas na mudrovanie. Môžete povedať jednoduchú vetu alebo sa môžete pár minút porozprávať s Vesmírom. Keď skončíte, poďakujte a zatvorte zámer alebo kúzlo slovami, ktoré sú vhodné pre vaše presvedčenie.

Pozn.: vždy páľte len celofarebné sviečky, tie farbené len zvonku vášmu zámeru nepomôžu.