Zaujímavosti o čakrách a aure

Aura je energetické pole, ktoré vyžaruje z nášho tela. Každá aura je jedinečná a odlišná. Žiadne dve aury nie sú podobné, môžeme ich prirovnať k odtlačkom prstov 

Aura ako oblasť bioelektrickej energie, ktorá obklopuje živé veci, sa dá naprogramovať aj pomocou sily mysle. Môže byť použitá na prilákanie, ovplyvňovanie, ochranu, ale aj negatívne veci, ak si ju človek nikdy nečistil. Aura môže byť oslabená negatívnymi návykmi, nedostatkom odpočinku, pohybu, čerstvého vzduchu, stresom, zlou stravou, drogami, alkoholom, tabakom a nesprávnou psychickou aktivitou. Ak chcete posilniť svoju auru, potom by ste mali veľa fyzicky cvičiť a očistiť črevá, aby ste odstránili toxíny.

Jednou z najjednoduchších metód, ako tomu zabrániť, je obklopiť sa pozitívnymi ľuďmi. Stráviť viac času s nimi, pretože pri nich opadá napätie a prichádza pohoda. Po stretnutí s nimi sa ešte dlho cítite dobre.

Viete, že:

 • Všetko má auru, či už je to živá vec alebo neživá.
 • Žiadne 2 aury nie sú podobné. Aura každého je tak jedinečná ako odtlačky prstov.
 • Toto pole bioenergie obklopujúce všetko živé môže byť naprogramované pomocou sily vlastnej mysle.
 • Čistá a zdravá aura posilní imunitný systém a zabráni napadnutiu škodlivých energií v tele.
 • Aura môže byť použitá na ovplyvňovanie, priťahovanie, ochranu, ale i na negatívne udalosti. Silná aura dáva šťastie, zdravie, charizmu a energiu.
 • Je zvlášť dôležité skontrolovať auru každého duchovného učiteľa, náboženského vodcu, guru, majstra, učiteľa. Mali by mať jasnú a čistú auru. Ak nie, potom je oveľa lepšie samoštúdium.
 • Taiči a joga môžu pomôcť posilniť a vybudovať kvalitnú auru.
 • Čakry sú i v dlaniach rúk a na chodidlách nôh. Sú menšie ako hlavné čakry.
 • Zdravé centrálne čakry sú zvyčajne kdekoľvek od 1,5 – 2 cm v priemere, kým čakry nôh a rúk sú o čosi menšie, 0,8 – 1 cm v priemere.
 • Ľudia so slabými aurami sú zvyčajne veľmi depresívni a majú zlé zdravie. Sú tiež náchylní k nešťastiu.
 • Energia z vašej aury môže byť odčerpaná inou osobou. To sa stane, ak sa cítime veľmi unavení a vyčerpaní po strávení času s niekým (osobne i po telefóne). Aby ste tomu zabránili, môžete uzavrieť svoju auru tak, aby vaša energia obiehala len cez vaše telo a okolo vlastného aurického poľa. Auru zatvoríte, ak prekrížite nohy na členkoch a dotknete sa špičiek prstov.
 • Farebné oblečenie absorbuje naše bioenergie a celkovo zvyšuje energiu. Fakty ukazujú, že muži zomierajú skôr než ženy bez ohľadu na etnické a kultúrne pozadie, diétu atď. Je to i preto, že sa obliekajú do šedej či čiernej farby a zriedka do svetlých farieb. Ženy menia svoj odev často a volia pestrú paletu farieb oblečenia. Zaujímavé je, že mnoho samčích vtákov sú farebnejšie ako samice, a tiež žijú dlhšie.

Skúsenosti klientov

 • Roky som trpela rôznymi strachmi. Ak som sa horko-ťažko vybrala na návštevu k príbuzným, sedela som u nich akoby paralyzovaná, neschopná komunikovať o bežných veciach. Užívala som rôzne lieky, žiadne mi psychické zdravie nevracali. Manžel sa mi všemožne snažil pomôcť a objednal mi Magické aurové oleje. Nevedela som, čo to je, ale čistenie som poctivo praktizovala. Výsledky som videla už po 3 týždňoch. Mala som pocit, akoby mi čosi odomklo hlavu i telo. Je ohromujúce žiť bez strachov, že sa čosi stane. Mám pocit, že som sa znovu narodila a konečne začala žiť. (Inga, Dubnica)
 • Celé roky sa mi dialo to isté. Zoznámila som sa s dobrým a starostlivým mužom, začali sme spolu pekne žiť, starali sa jeden o druhého. Nechceli sme sa izolovať od príbuzných a boli sme radi, keď nás prišli navštíviť. Všimla som si, že po návšteve sesternice každý môj dobrý vzťah o pár týždňov skončil a partner sa so mnou vždy bez vysvetlenia rozišiel. To určite nebola náhoda. Hľadala som spôsob, ako sa očistiť, vyskúšala som všeličo, no bez účinku. Túto zlú karmu dokázali vyčistiť len Magické aurové oleje a ak sesternica znovu robila svoje zlo, to už na mňa a moju lásku nemalo dosah. Teraz konečne žijem spokojný partnerský život a onedlho svoj vzťah spečatíme aj pred oltárom.  (Zuzana, Kremnica)

Ak nemôžete aktívne cvičiť alebo ste zahltení prácou, sú pre vás vhodné čistiace aurové oleje. Čistenie je rýchle, silné a účinné. O tom sa stále presviedčajú tí, čo to vyskúšali. Pozitívnych prípadov je čoraz viac a vo všetkých sférach života. Po čistení aury sa zlepší zdravie, odíde stres a vleklé problémy. Vyliečia sa vzťahy, spoznáte novú lásku a priateľov. Ozdravia sa i vaše financie. Spoznáte život z jeho príjemnej stránky.

Viac o aurových olejoch: http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár