Zatvorené a otvorené cesty života

Nenadávajte na osud, viete si ho vždy riadiť úspešne sami! 

Milí priatelia,

Patríte medzi tých, ktorí chcú zastaviť rozbehnutý rýchlik tým, že sa postavia na koľajnice? Viem, je to príklad pritiahnutý za vlasy ale v prenesenom význame sa väčšina z nás chová takto. Je omnoho jednoduchšie nasadnúť do spomínaného rýchlika a nechať sa ním viezť. Rýchlik v našom príklade predstavuje svetové energetické prúdy, proti ktorým sa stavať neradno. Pohyb po uzatvorenej ceste so všetkými možnými a nemožnými snahami je v cieli zárukou istej katastrofy.

Uzatvorená cesta doviedla firmu pána Milana do krachu, chcel ju zachrániť tým, že založí v banke svoj byt Čosi také nesmieme nikdy urobiť, uzatvorená cesta je nenásytná, vtiahne do seba i byt a človek stratí všetko. Je to nevyhnutné, také sú pravidlá, krachu firmy sa i tak nedá vyhnúť. Bývať potrebujeme všetci, to je význam príbytkov, byt ako záchrana firmy si vo svojom základnom význame protirečí. Nemusíme a ani nemôžeme dokonale poznať funkciu svetových energetických prúdov. Stačí poznanie, že vôbec existujú, chápať aspoň ich základný princíp a využívať ich energiu cez dostupné prostriedky. Ktoré sú to? Numerológia, tattvická energia a pod. Numerológia podáva nekompromisnú charakteristiku a danosti človeka, ukazuje mu možnosti voľby a často vďaka tomu, čo si o sebe nesprávne nahovárame si sami vieme zastaviť voľnú cestu – cesta, po ktorej ideme a máme dostatok financií na svoje potreby, potreby rodiny a živobytie. Ak peniaze získané na otvorenej ceste použijeme do tej zatvorenej, vďaka svojim nesprávnym rozhodnutiam, namyslenosti, kritike, odsudzovaniu a pod., aj otvorená cesta sa nám zatvára a my končíme nešťastní, bez prostriedkov a chorí.

Vráťme sa k Milanovi, došiel za mnou v hodine dvanástej. Bol šikovný človek, no jeho deň narodenia hovoril, že nemá rád, ak o ňom ľudia pochybujú. V podnikaní sa mu najskôr slušne darilo, jeho manželka však neustále bedákala, pochybovala o ňom, či naozaj budú mať vždy na všetko a hlavne pre deti, ktoré študovali a pracovali v zahraničí. Vedeli sa o seba postarať, no dlhodobý trend je deťom strkať všetko možné i nemožne, uľahčovať im život. Milanove peniaze prestali plniť pôvodný účel, cesta úspechu sa preto zatvárala. Milan bol aj v jednej z najťažších ročných vibrácií – v štvorke. Stres, panika, prekážky ale aj práca, financie, sťahovanie. Človek má vždy možnosť voľby, záleží len od neho ako sa rozhodne.

Museli sme riešiť toho veľa naraz a hlavne tak, aby Milan bezpečne naskočil do správnych svetových energetických prúdov. Ich byt bol zbytočne veľký, keďže deti chodili domov už len na sviatky, úver som mu doslova zakázala, no 4-kovú vibráciu vhodnú na prácu s nehnuteľnosťami vieme využiť šikovnejšie – výmenou bytu za menší. Potom už stačilo skontrolovať podľa tattvického programu vhodný lunárny deň a čas zadania inzerátu na realitný server. Zo zásady stačilo využívať len túto dostupnú energiu a záležitosti sa začali ukladať samé priam ukážkovo. Do týždňa sa Milanovi ozvalo 5 záujemcov o výmenu bytu.

Medzitým sa Milan sústredil na svojich podriadených, viac ich kontroloval, mne dodal ich dátumy narodenia, mená a priezviská. Začalo sa veľké vyraďovanie a minimalizovanie výdavkov. Milana som podľa mena a priezviska skontrolovala tiež, videla som, že jednou z možností vylepšiť si financie je i publikačná činnosť a Milan to niekedy v minulosti aj robil, bol v kontakte s bývalými kolegami. Šlo o odborný časopis, znalosti mal, stačilo si v správny čas sadnúť so správnymi ľuďmi a požiadať ich o šancu. Milanovi bývalí kolegovia to urobili radi. Veľké peniaze síce z toho nemal, ale jeho odborné články si všimli i v televízii a čoskoro došla ďalšia ponuka. Takto Milan v krátkom čase získal 3 menšie príjmy a medzitým vymenil byt a dostal slušný doplatok. Financie už mohol použiť na záchranu firmy, z ktorej odišli známi manželkiných priateliek, rada sa pred nimi chválila.

Neskôr prišla na rad aj ona a medzitým ma Milan požiadal o všetky tri programy – Numerologický, Tattvický a Magické písmená. Budú mu skvelými pomocníkmi na životnej ceste, vďaka nim už nezablúdi na zatvorenú cestu, na konci ktorej je vždy katastrofa. U neho sa nekonala našťastie, no nebyť toho, že sa nad sebou nezamyslí, dnes by bol z neho bezdomovec v dlhoch.

Mnohí z vás tiež nevedia, ako ďalej, no čakať na zázrak neprestali. Zázraky existujú, sú v nás, v našej ochote pracovať na sebe, v prijatí situácií, v priznaní si chýb a omylov, v pozorovaní signálov. Všetko je o poznaní, využívajme ho namiesto odmietania, reptania a vynášania súdov. Blížia sa najkrajšie sviatky roka, nestrácajte čas nákupmi zbytočností, vážte si svoje peniaze a investujte ich do prospešných vecí či už pre seba alebo pre svojich blízkych. Spomínané CD programy prospešné určite sú.

Pridaj komentár