Zatmenie mesiaca 27.7.2018

Zatmení mesiaca sa v minulosti obávali aj naši predkovia, považovali ho za vesmírny kontrolný bod, ktorý nič dobré neprinášal. Zatmenia zrýchľujú čas a otvárajú nové dvere tak, že zablokujú iné, preto často počas zatmenia dochádza k prudkým a náhlym zmenám. Napriek tomu, že posuny sú prudké, pomáhajú zrýchľovať to nevyhnutné 

Spln mesiaca prebiehajúci v zatmení mesiaca bude omnoho silnejší. Lunárne zatmenie zameria pozornosť na vaše emócie, intímne vzťahy, domov a rodinu. Najdlhšie celkové zatmenie mesiaca v tomto storočí bude mať neuveriteľne silný vplyv na váš súkromný život. Bude to plné emócií a inštinktov.

Zatmenie bude zamerané na resetovanie vašich emócií a odstránenie emočného balastu za predošlého pol roka. Nahromadené emócie sú impulzívnejšie, nevyvážené, čiastočne sa mierna vďaka aspektom Saturnu. Takmer všetci sa môžu cítiť silní, sexi a statoční. Rýchle inštinkty a bojový duch môžu byť použité na obranu vášho domova a rodiny. Bude ťažké ovládať silné emócie. Ak zacítite podráždenosť, netrpezlivosť či zlomyseľnosť, je to signál, že sa máte ihneď upokojiť. Inak stratíte dobrú náladu a budete iracionálne konať. 2x si všetko premyslite, než začnete konať, aby ste neurobili chybu, ktorú by ste potom trpko oľutovali. Ak sa nemôžete upokojiť, skúste použiť svoju energiu na niečo na čom vám záleží. Môže sa to pohybovať od upratovania až po milovanie a posilňujúcu masáž.

Vplyv zatmenia môže spôsobiť rýchle zmeny nálady a impulzívne reakcie. Môžete sa cítiť skľúčení netrpezliví. Je pravdepodobné, že sa vzbúrite proti každému, kto sa pokúsi ovládať vás, alebo vás núti, aby ste čosi urobili. Môžete zažiť emocionálne výbuchy od priateľov či rodiny. Váš prirodzený inštinkt bude spúšťať všetky emocionálne náročné situácie. Nemožno obmedziť túto nevypočítanú energiu a musíte vyjadrovať svoju bláznivú, kreatívnu stránku v bezpečnom prostredí. Mali by ste sa vyhnúť impulzívnym krokom. Duševná nestabilita môže pokračovať ešte ďalšie 2 dni po zatmení.

Zatmenie 27.7.2018 je priamo spojené so zatmením 11. júla 2010. Spomeňte na ten čas – môže to poskytnúť dôležité stopy. Pozorujte, čo sa vám v súčasnosti deje a  môžete predvídať niektoré veľké zlomy v najbližších 2 rokoch. Prehodnoťte aj to, čo sa vám stalo za posledné 2 roky Aké zmeny nastali vo vašom živote? Asi ste sa naučili, ako vytvoriť medziľudské hranice, obhajovať sa v profesionálnej sfére alebo ste hlbšie pochopili vlastnú hodnotu. Zatmenia pomáhajú ísť dopredu, aby ste sa pripravili na nové zmeny zvážte spôsoby, ako môžete pokračovať v presadzovaní vašich cieľov.

Začínajúc vo štvrtok 27. júla budú nasledujúce dva roky divoké. Do roku 2020 bude všetko iné. Nebojte sa, bude to zmena k lepšiemu. Bez ohľadu na to, či zatmenie spôsobí priamy zásah do rodinných vzťahov, zatmenie je silným, dôležitým a významným časom pre každého. Najlepší spôsob, ako to prežiť bez ujmy je očakávať neočakávané a prijať neznáme. Život je cesta – vychutnajte si jazdu.

Pridaj komentár