Vyveštite mi!!!

Denne to počujem minimálne 20 krát, keď zdvihnem súkromný telefón (operátor Orange, nejedná sa o audiotextové číslo) 

Ďalšie požiadavky s dátumami narodenia a otázkami sa na mňa škeria v sms správach, ktoré mimochodom nemám ani v balíku služieb. Ak by som na ne odpovedala, platím ich vo faktúre. Množstvo podobných správ na mňa udiera v maili alebo na messengri…….

Bohužiaľ nikoho nezaujíma, či vôbec mám čas, kde som, čo práve robím. Všetko by som podľa vás mala odložiť okamžite nabok a vyvešťovať vás. Ak odmietnem, moje ucho poctia nadávky pestrofarebného kalibru nespisovnej slovenčiny.

Prečo vás nevyveštím?

Chápem množstvo problémov, s ktorými sa boríte a je mi to ľúto. Pripomínam len, že s nimi nemám absolútne nič spoločné, nie som zodpovedná za škody, ktoré ste si v minulosti napáchali nesprávnymi rozhodnutiami. Nie som zodpovedná za bloky, ktoré ste získali v detstve od svojich rodičov, nie som zodpovedná za výber vášho životného partnera, s ktorým si dnes neviete prísť na meno. Nie som zodpovedná ani za vaše poškodené zdravie.

Za všetko ste zodpovední len a len sami…..)) Ste zodpovední aj za to, čo si kúpite v obchode s potravinami a čo nezdravé napcháte do seba ako do miešačky. Nedám vám žiadnu radu na čajík, pretože neviem, koľko chemického svinstva okrem stravy, nápojov rvete do svojho úbohého tela v podobe liekov. Netuším, aký chemický kokteil cápete na seba v podobe kozmetiky. Neviem, či ste vôbec niekedy urobili nejakú detoxikáciu či pôst. Čistenie aury? Ani náhodou….. Pritom najväčší liečiteľ na svete v Brazílii prioritne rieši čakry a auru, mimochodom vyliečil viac než 15 miliónov ľudí na svete. Nemusíte letieť do Brazílie, v ponuke mám čistiace aurové oleje, vydržia vám 3/4 roka. Neviem, kedy naposledy ste urobili dva drepy alebo jednoduché dýchacie cvičenie a uľavili tak priškrteným bunkám. Domáhať sa zdravotnej rady je preto logicky zbytočné, jednak by aj liečivá bylinka mohla tú kopu hnoja v tele aktivovať, čo by viedlo k zhoršeniu zdravia. Nakoniec……videli ste niekedy vyrásť kvetinu na hnojisku?

Ak má hocijaké zviera ťažobu, ochorie atď, zalezie do kúta, pod posteľ a prestane žrať. Človek sa správa zásadne naopak. Okrem podľa neho výživných potravín nakúpených v akcii, plných antibiotík, hormónov a pesticídov telu dodá ďalšie množstvo chémie v liečikoch. Prehltne, zapije mliečkom alebo colou, čiže ďalšou chémiou. Ak čajíkom, tak si ho fajnovo osladí rafinovaným cukrom. Z človeka sa stáva kyborg zo zastretým vedomím, neschopným triezvo uvažovať a spamätať sa. Sedliacky rozum už totiž dávno vypálila chémia, tak sa naozaj môže len ľutovať, nadávať na osud a mne podobným poradcom, lebo mojou povinnosťou je pomáhať……. Pardon!!!……..mojou povinnosťou je prioritne sa starať o seba, ak som zodpovedná! Ak nechcem mrhať časom v čakárni u lekára, futrovať korporácie farmaceutov, potravinársky priemysel, ak nechcem dopadnúť ako vy, ak nechcem zaťažovať jediné dieťa svojou hlúposťou a neskôr bezvládnosťou.

Prevrátené hodnoty

Každý z vás má možnosť voľby, ako bude žiť. Ak sa sústreďujete len na to, čo nemáte, rýchlo vám nedostatok (zdravia, šťastia, peňazí, lásky) vojde do života. Ak sa sústreďujete len na dokazovanie svojej pravdy a bojujete do poslednej kvapky krvi, váš život je boj, mrháte svojou energiou, ktorá môže poslúžiť napr. i na liečenie zdravia či vzťahov. Ak sa pachtíte za majetkom, lebo sused či hentá celebrita to má a naberiete si pôžičky, musíte ich aj splatiť. Ak ste nesprávne vychovali svoje dieťa a živíte ho dávno dospelé a samostatné, pcháte do neho aj čo nepotrebuje, tiež za to nemôžem. Alexander Macedónsky mal jediné prianie ohľadne svojho pohrebu. Prial si, aby bol na márach s rozpaženými rukami. Chcel dať žijúcim ponaučenie, ako človek odchádza zo sveta – s prázdnymi rukami.

Neverte tomu, že bohatí sú zákonite aj šťastní. Možno sa vám nedostáva len preto, aby ste nenarobili vo svojom živote ďalšiu paseku. Nedostatok, choroba sú len signály, že váš život sa neuberá správnym smerom, že ste kdesi narobili poriadnu hromadu chýb. No a čo? Chyby robia všetci, nie ste výnimkou. Dôležité je priznať si ich, oprášiť sa a rozmýšľať, konať už inak. Začať treba od seba, nie odo mňa, ja namiesto vás nikdy kráčať nemôžem. Nežijete svoj život, nežijete svoj plán duše, chcete žiť tak, ako vám to určuje systém, preto vás stretli problémy……

Viem vám určite pomôcť vystúpiť z bludného kruhu a poradiť po podrobnej analýze, ktorú nevytrasiem z rukáva za minútu do telefónu ak mi ráčite zavolať a okamžite a hneď, lebo……. Ak vám nestačia moje bezplatné odborné články v časopisoch, články na webe, zákonite prichádza na rad konzultácia, plná vysvetľovaní a odporúčaní, v trvaní do 2 hodín. Dostanete fundované rady preverené 30-ročnou praxou, stačí ochota a snaha ich dodržať.  Môj čas má istú cenu, vážim si ho, kým vy svojim časom len mrháte a chcete ma ešte obrať aj o ten môj…… Život je o rovnováhe medzi dávaním a braním, je to prúdenie energií, ktoré musí byť v rovnováhe. Energia nemôže odo mňa len odtekať a ku vám pritekať. Ja by som zoschla a vy by ste sa utopili 😊 Odmietnutím vás len učím poznávať moje hranice a  hodnotu, ktorú nemáte odkiaľ poznať, nakoľko o náročnosti tejto práce nemáte ani tušenia.

Ak si mám vybrať medzi relaxom, varením zdravej stravy, nakupovaním, upratovaním, športovaním, šantením s vnúčatami, dobrým filmom, štúdiom múdrej knihy a rozširovaním si poznania tak vedzte, že tieto činnosti sú u mňa jednoznačnou prioritou pred vašim nátlakom, atakom, manipuláciou, zneužívaním a denným sypaním svojho smetiska  vašich problémov na moju hlavu. Problémy, ktoré som nespôsobila nikdy nebudem riešiť grátis na úkor seba a svojho času či zdravia, lebo to tak vy chcete 😊  Odmietam byť skládka cudzích toxínov……

Pokojne mi brýzgajte i naďalej po odmietnutí, na to mám 2 uši a poznámkový blok pre pripravovanú knihu. Zahučať na mňa do telefónu, mailu, spravy „vyveštite mi moj osud“ je totožný s otázkou „pokakám sa?“ A na to si viete dať odpoveď aj sami čo sa stane, ak si nestiahnete gate pri hnačke. Na to netreba volať mňa.  Črevá sú totiž veľmi podobné mozgu, rovnaký je i smrad…….

Tento kompletný text sa týka výhradne volajúcich, píšucich a domáhajúcich sa okamžitého veštenia grátis. Netýka sa serióznych ľudí, ktorí ma poctia svojou dôverou a vážia si moju neľahkú prácu.

Mám vás rada a vy ma tiež môžete mať radi 😊

 

Pridaj komentár