Vítam vás

na stránke venovanej numerológii, alternatívnej medicíne, astrológii a vlastne všetkému, čo vám pomôže ukázať tú správnu životnú cestu. Nájdete tu mnoho rád o zdravej výžive, riešení zložitých životných situácií a aj skutočné príbehy zo života mojich klientov, ktoré vám pomôžu nájsť správne uličky v bludisku ľudských problémov

Nenájdete tu však žiadne šarlatánstvo či „umelecké“ veštenie z gule. Zázraky na počkanie v reálnom svete bohužiaľ neexistujú. Pomôcť vám však dokážem vďaka mojim znalostiam filipínskeho magnetizmu, feng-shui a Reiki (pri ktorom som držiteľkou titulu majster).

Pri osobných stretnutiach dokážem aj bez dátumu narodenia vyčítať z tváre človeka jeho zdravotné problémy. Vždy sa snažím vysvetliť duchovnú príčinu problému, odporučiť očisty tela, úpravu stravy a až keď zbadám, že aj sám klient má záujem o zlepšenie svojho zdravia, prispejem aj ja.

Cenník všetkých mojich služieb nájdete v časti Služby. Mnohí z vás si pravdepodobne myslia, že by som si za tento dar nemala pýtať peniaze. Bohužiaľ v tom prípade by sa zo mňa stala veľmi rýchlo bezdomovkyňa a svoje rady by som mohla dávať už len krysám v podchodoch. Tento odbor vyžaduje neustále vzdelávanie a zdokonaľovanie sa, čo stojí nemalé finančné prostriedky a aj veľkú námahu.

Pridaj komentár