Trio pre vašu krásu

Zdravá pleť je snom každej ženy a je úsmevné problémy pleti skrývať za gény 

Krása bez každodennej starostlivosti nie je možná. V prvom rade je však dôležitá kvalita výrobkov, ktoré na pleť dávate. Keď vidím stupídne reklamy na sociálnych sieťach na ponúkané zázraky krásy a prečítam si zloženie, už sa ani nečudujem, prečo je takmer každá druhá žena napichaná botoxom či hyalurónom  a denne ešte na pleť nanáša kvantá krycích krémov, inak by ani na ulicu nevyšla. Tie, čo nemajú hlboko do vrecka, pravidelne navštevujú najdrahšie salóny krásy a plastických chirurgov.

Ako sa o pleť starať

Najväčším prehreškom je nedokonalé čistenie pleti ráno a večer. Pleť spoľahlivo vyčistíte kvalitnou pleťovou vodou. Po čistení je potrebné pleť hydratovať,  osvedčil sa mi spevňujúci hydratačný hyalurónový spray. Potom naneste na pleť elixír mladosti, ktorý má základ v kvalitných olejoch (pracaxi a olej z bieleho maku) doplnený výnimočnými liftingovými zložkami. Až na záver dožičte pleti kvalitný bio krém.

Pokožke prospeje aj pleťová maska, v tej čerstvo vyrobenej je zakomponované kakaové naturálne maslo, opuncia, šípka, pracaxi a vzácna kvetová voda z nevädze, jantárový extrakt, kmeňové bunky, komplex minerálov a vitamínov. Táto konkrétna maska sa dá v nepriaznivom zimnom období používať aj ako denný krém.

Foto: sérum elixír mladosti, pleťová maska s kakaovým maslom, spevňujúci hyalurónový spray

 

dav

Pridaj komentár