Terapia karmy a programovanie úspechu

Využite jedinečné a dlho utajované metódy, vďaka ktorým sa váš život zmení od základu!

Terapia karmy (odstránenie deštrukčného karmického programu, nový antikarmický program) – 150,- €
Programovanie úspechu, šťastia, kvalitných vzťahov – 150,- €

Objednávky na tel.č.: 0907 56 53 56 alebo na vesti@vesti.sk

Terapia karmy

Takmer celý svet žije v mylnej predstave o karme a jej vplyve na život človeka. Táto mylná predstava zasahuje aj tých, ktorí sa o karmu nezaujímajú. Hlavným omylom je fakt, že karme pripisujeme aj tie udalosti, s ktorými nemá nič spoločné a tým si vytvárame nepravú a zbytočnú karmu. Situácia je preto vážnejšia, akoby sme si mysleli. Príďte na terapeutické sedenie liečenia karmy, ktoré obsahuje vymazanie karmického defektu z vedomia, odstránenia karmických koreňov z duše, úpravy a zablokovania rodovej karmy, likvidácie priestoru realizovanej karmy, prevencie, tvorby antikarmického priestoru a jeho harmonizácie.

Jednoznačne odporúčam absolvovať ako prvú Terapiu karmy a až po tomto kroku Programovanie úspechu, šťastia a kvalitných vzťahov. Pre informáciu Terapia karmy trvá cca 2 hodiny, Programovanie úspechu, šťastia a vzťahov cca 2 hodiny.

Programovanie úspechu, šťastia a kvalitných vzťahov

Ako sa vymotať z nekonečných problémov a nepríjemností života? Čo drží a bráni človeku dosiahnuť úplnú spokojnosť a dobré zdravie napriek tomu, že použil všetky možné i nemožné prostriedky? Urobili ste všetko pre zlepšenie vzťahov a výsledok sa nedostavil? Deje sa to z neznalosti, cestu k blahobytu, zdraviu a šťastiu môže objaviť každý, ale obvykle ju nikto nevidí. Zmeňte to!

Môj systém programovania je jediný na Slovensku, pomôže vám zmeniť reálny život od základu, stačí prísť na sedenie a pod odborným vedením sa dostanete presne k tomu, čo potrebujete a čo ste dávno mohli mať. Čo konkrétne sedenie obsahuje?

Cesta k úspechu – Príčiny neúspechu a nedostatku financií, Tvorba zdroja úspechu a jeho využitie v reálnom živote, Oslobodenie sa od škodlivých prianí a cieľov, Nastavenie pravých cieľov, Oslobodenie sa od falošnosti a slučiek osudu.

Cesta k šťastiu – Tvorba programov nového a šťastného života – financie, práca, partnerské vzťahy, láska, podnikanie, prosperita, Technika použitia programov šťastia v reálnom živote, Liečenie vzťahov, Zapojenie ostatných ľudí do realizácie našich cieľov, Program sebadôvery.

Pridaj komentár