Štíhla a šťastná vďaka tattvickému programu

O tattvách som počula už dávnejšie, dokonca som sa dala nahovoriť na nejakú papierovú pomôcku, farebný krúžok za lacný peniaz, vraj to boli tattvické hodiny. Vtip bol v tom, že som si nevedela na nich nastaviť prvú tattvu dňa, od ktorej sa zákonite odvíjajú správne časy ostatných striedajúcich sa tattiev.

Nakoľko žijem na východnom Slovensku, nastavený východ slnka v Bratislave mi je nanič a východ slnka v iných slovenských mestách v dennej tlači ani na internete nenájdete.

Roky sa mi nedarilo schudnúť, hanbím sa ešte aj dnes priznať moju pôvodnú váhu. A na to, koľko som minula na rôzne zázračné tabletky radšej dnes ani nemyslím, asi by som mala do konca života z toho vysoký tlak. Vyskúšala som rôzne osvedčené diéty, dolu šlo pár kilogramov, no v krátkom čase boli na mne nalepené nazad. Chodievala som aj na nejaké špeciálne cvičenia, efekt bol podobný, kým som sa tam trápila a potila, čosi zo mňa zliezlo. No v konečnom dôsledku štíhla bola moja peňaženka, ja nie. Je pravdou, že mám sedavé zamestnanie a domov z práce chodím veľmi unavená na to, aby som vôbec uvažovala o fitness centre alebo behaní v parčíku.

Kým urobím potrebný servis v domácnosti, je hlboký večer. Už na jar som si všimla, že manžel nie je nadšený pohľadom na mňa a na vtipe, že správna žena má krivky a s kosťami sa hrajú len psi, sa dávno prestal baviť. Určite nie je z tých, čo si médiami nechajú diktovať anorektickú krásu žien, no mňa bolo naozaj priveľa a náš vzťah začínal chladnúť. Tento rok sme neboli ani pri mori, už ma nebavilo zamotávať sa do veľkej šatky aby som decentne zakryla svoje pneumatiky, nakoniec šatka to schovať aj tak nedokáže. Nechcela som ani pomyslieť na to, že by náš vzťah skrachoval, mám dve dospievajúce dcéry, chystajú sa na vysokú školu a nemala by som nijakú šancu ako rozvedená s pár alimentami zabezpečiť im dostatočné vzdelanie.

Preto som sa doslova vrhla na Tattvický program pani Daniely, objednala som si ho začiatkom leta a okamžite sa začala ním riadiť, čo sa týka stravovania. Je v ňom množstvo zaujímavých informácií, ktoré nemám ešte všetky preštudované, ale čas príde. Jedlo konzumujem výhradne v ohnivej tattve a skutočne jem to isté ako v minulosti, už po prvom mesiaci bola moja váha nižšia o 10 kilogramov, v auguste zišlo dolu ďalších 8 kíl, v septembri 5 kg. Pritom sa vôbec necítim slabá ani malátna, odchádza zo mňa len to, čo bolo navyše, dokonca ma prestali bolieť aj kĺby, členky a ruky mi výrazne odpuchli. Každý deň si nájdem čas aspoň 10 minút na spevňovacie cvičenie. Garderóbu zatiaľ nemením, už v mladosti som sa našťastie naučila šiť a z väčšieho sa vždy dá urobiť menšie oblečenie.

Vzťah s manželom sa tiež výrazne zlepšil, ale ak si myslíte, že len kvôli tomu, že som štíhlejšia, mýlite sa. V Tattvickom programe som si naštudovala najvhodnejší čas pre milovanie a funguje to medzi nami v tomto smere ešte lepšie ako v čase našich medových týždňov. Nakoniec, vyskúšajte si tattvický program pani Daniely osobne a garantujem vám, že jeho kúpu nikdy neoľutujete, pomôže vám presne v tom, v čom potrebujete.

Čitateľka Marta

Program Magické Tattvy si môžete objednať on-line priamo u nás.

Pridaj komentár