Spln mesiaca 24.4. – príležitosť očistiť emócie

Náročný Kvetný spln mesiaca 24.4. je šancou uvoľniť zadržiavané emócie. Zamyslite sa nad minulosťou a uvoľnite všetko staré. V zatmení slnka sme prešli okom búrky, urobili veľké rozhodnutia týkajúce sa našich hraníc, spoluzávislosti, sebavyjadrenia a opätovného vyváženia zodpovednosti. Spln je emočnou očistou.

Počas splnu sa emócie rozbehnú naplno s väčšiu jasnosťou o pocitoch a situáciách spôsobujúcich zmätok či stres. Objasnite si oblasti života vyžadujúce pozornosť alebo rozuzlenie. Nové informácie pomôžu urobiť zosúladené rozhodnutia.

Čo prináša spln

Zatmenie Slnka zásadným spôsobom narušilo obvyklé rytmy. Pred vstupom do Býka prijmite uzemňujúce a stabilizujúce vibrácie tohto znamenia. Možno budete čeliť veľkým spúšťačom traumy, ktoré podnietia ešte väčšiu zmenu. Retrográdny Merkúr dáva poslednú šancu prestrihnúť šnúru pripútavajúcu k minulosti. Aprílový spln vytvára niekoľko osudových aspektov.

Napätie v boji o silu

Počas splnu Slnko a Mesiac vytvoria mocný T-kvadrát s Plutom vo Vodnárovi a pridajú na ostrosti energie. Náročné aspekty je potrebné zvládnuť a rozdiely medzi srdcom (slnko), emóciami (mesiac) a smrťou ega (Pluto) bojujú o kontrolu. Spln núti hľadať pocit stability a istôt po tom, čo zatmenia otriasli základmi. Stačí čeliť strachu, ktorý vás drží späť.

Pluto vo Vodnárovi ničí falošné ilúzie a obavy

Pluto vo Vodnárovi je hlavný hráč splnu. Nebeský torpédoborec sedí na vrchole napätého aspektu, konflikt Slnka a Mesiaca je výbušnejší. Očakávajte rozpor v túžbe po svetskom úspechu, materiálnom zabezpečení a povolaním, žiť emočne autentickejšie. Spoločnosť skúma falošné presvedčenia a predstavy, ktoré o sebe máme a nie sú založené na realite. Strach pramení z falošných ilúzií a bráni naplno využiť potenciál. Spln je šancou odstrániť preludy a priblížiť sa k pravde.

Osloboďte sa

Každých 14 rokov sa planéta šťastia Jupiter spája s planétou radikálnej slobody Uránom, aby prelomila bariéry a odhalila naše tajomstvá. Všetko sa posúva a mení, odstraňujú sa hranice a obmedzenia, ktoré sťahovali nadol. Búrite sa proti systémom, situáciám a vzťahom, ktoré ťažia z vašich pochybností. Teraz môže dôjsť k novému druhu zmien. Snívajte o nových možnostiach, ktoré boli mimo váš dosah.

Drámy bude ušetrené znamenie Baran, Rak a Váhy. Spln najviac zasiahne znamenia Býk, Lev, Škorpión.

Horoskop splnu

Baran: Sebaobjavovanie môže byť vzrušujúce i skľučujúce, je nevyhnutným krokom rastu a sebaprijatia. Nepotláčajte náročné pocity, nevyhýbajte sa povinnostiam, rešpektujte hranice iných ľudí. Buďte realisti a prijmite súčasnú situáciu.

Býk: Selektujte, koho k sebe pustíte. Spln osvieti najbližšie vzťahy. Prehodnoťte ciele v biznise, riešte konflikt a základné problémy s blízkym človekom. Nahliadnite pod povrch a vytvorte priestor na úprimné rozhovory.

Blíženci: Spln naruší vašu rutinu, no neznamená, že musíte stratiť zo zreteľa svoje ciele. Neznepokojujte sa pracovnou záťažou, prehodnoťte stratégiu produktivity. Prestávky v náročnej práci prinesú úľavu. Buďte flexibilní a nepremýšľajte. Menej je teraz viac.

Rak: Vyjdite zo svojej ulity, spln vás vyzýva znova začať žiť radostnejší život. Či už ste pripravení začať nový projekt, alebo po dlhšej prestávke chcete spoznať nových ľudí, liečivý ružový mesiac vám dáva potrebnú istotu prekonať svoje obavy.

Lev: Starostlivosť o seba je téma splnu, ktorý osvetľuje domáci a rodinný sektor. Zmyselný spln umožní uprednostniť emočnú pohodu a zbaviť sa starých záťaží. Využite silu splnu, vytvorte si plnohodnotné domáce prostredie pre seba a svojich blízkych.

Panna: Spln aktivuje sektor komunikácie, krátkodobého cestovania a učenia. Vyzve vás na stretnutie s priateľmi, susedmi, súrodencami a ľuďmi z detstva. Na čokoľvek sa pripravujete (skúšky, konferencia, výlet), v ničom nepreháňajte a riešte všetko postupne.

Váhy: Verte v schopnosť robiť veľké veci. Spln osvetlí sektor príjmov a sebahodnoty. Požiadajte o vyšší plat, uvoľnite potrebu kontroly, stanovte si nové hranice a investujte do seba. Máte silu a múdrosť zvládnuť všetko, čo príde do cesty. Ste odolní.

Škorpión: Upriamte pozornosť na svoj rast bez ohľadu cudzie názory. Zbavte sa obmedzujúcich presvedčení, starých návykov, odpustite si minulé chyby, uznajte svoj pokrok. Nedovoľte pochybnostiam brať radosť. Buďte vďační za to, čo ste prekonali a získali.

Strelec: Spln je silný čas na sebareflexiu, duchovný rast a liečenie. Ste viac intuitívni, prepojení so snami a podvedomím. Trávte čas osamote, využite vnútornú múdrosť. Dôverujte procesu, vedie k pozitívnym zmenám vo všetkých oblastiach života.

Kozorožec: Spln osvetlí sektor priateľstiev. Sústreďte sa na ľudí ladiacich s vašimi hodnotami a záujmami. Povzbudzuje ukončiť toxické priateľstvá a vzťahy, ktoré už neslúžia vášmu dobru. Obklopte sa tými, ktorí vás podporujú. Neobávajte sa požiadať o pomoc.

Vodnár: Kvetný spln zobudí túžbu vyniknúť a uznanie talentu. Aktualizujte si životopis, on-line profil, spote sa s podobne zmýšľajúcimi odborníkmi, ktorí podporia váš kariérny rast. Energia splnu priláka šance úspechu, pripravuje skvelé veci.

Ryby: Spln osvieti nové obzory, vyššie vzdelanie, slobodu, cestovanie a dobrodružstvo.  Môžete cítiť silné nutkanie spojiť sa s ľuďmi z rôznych kultúr, energia splnu uľahčí komunikáciu. Vyjdite zo svojej komfortnej zóny a osloboďte sa od minulosti.