Špinavá hra na pandémiu

Skutočne nebezpečnými vírusmi spôsobujúcimi vážne choroby je vírus EBV a herpetické vírusy, ktorých je cca 30 kmeňov a nie každý sa prejavuje vyrážkou.

Šírenie poplašných správ

Za opodstatnené šírenie poplašných správ súčasných dní je bezprecedentná a desivá informácia o počtoch nakazených lekárov a ostatného zdravotníckeho personálu vrátane záchranky covidom. Žiaden z nich chvalabohu neleží smrteľne chorý, napojený na dýchací prístroj. Je v prikázanom pokoji doma, bez sopľa, kašľa či  vysokej teploty……..má však zakázané pracovať a liečiť v čase pandémie!!!!! Už preventívne prehliadky boli zo septembra preložené na december, zrušili sa takmer všetky operácie, lekári neliečia. Možno by to aj mohlo byť šťastím pre chorých, ak by sa chytili zdravého rozumu a aspoň sa začali zdravšie stravovať, trošku viac hýbať a konečne zobrali zdravie do vlastných rúk. Lenže pacienti sú logicky v strese, ktorý spúšťa  choroby…….Viac než pol storočie sme kŕmení falošnou nesmrteľnosťou a množstvom liekov, z ktorých každý jeden má vedľajšie účinky.

Predavačky s oceľovou imunitou  

Covid nás má v pazúroch ôsmy mesiac…….Predavačka v pokladni supermarketu musí vziať do ruky každý tovar, ktorý predtým ktosi doviezol, naskladnil, vyskladnil, kým ho do rúk vzal zákazník. Tých za 8 hodín zúčtuje na stovky na vzdialenosť menšiu ako 1 meter, berie do rúk nakazené peniaze či karty. Mala by byť právom zaradená ako bojovník prvej línie, hodný výsluhového dôchodku. K podivne odolným možno pripočítať zamestnancov pôšt za priehradkou, poštárov, triedičov zásielok, radových pracovníkov v bankách, sprievodcov vo vlakoch a pod.

Samostatnou kapitolou sú preplnené spoje MHD, kde sa dezinfekcia dala cítiť možno v marci. Ak by bol vírus desivo nákazlivý ako sa prezentuje politikmi a médiami, tak je nakazený každý človek, ktorý sa v MHD chytí tyče či sedadla. Ale nie je napriek tomu, že v hromadnej doprave doposiaľ neboli namontované stojany na dezinfekciu rúk…..čo je určite šťastím pre bežného, poslušného človeka – neničí si pečeň, ktorá prioritne lapá vírusy.

Rovnica života

Túto geniálnu rovnicu vytvoril začiatkom minulého storočia istý nemecký lekár a zanechal ľudstvu najdôležitejší dar. Rovnica platí nielen na fyzické zdravie ale aj na život celkový (vzťahy, emócie, práca, financie).

Tajomstvo vitality

V = S – O

V = vitalita, S = neznáma sila poháňajúca telo, drží ho pri živote, dodáva silu, efektivitu na zatiaľ neznáme množstvo času bez jedla. O = odpad, zanesenie, zábrana, prekážka, toxíny, hlien a všetky vnútorné nečistoty, ktoré obmedzujú cirkuláciu, funkcie orgánov a celkovú funkčnosť tela. Rovnica jasne hovorí, že ak sa odpad stane väčším ako sila, ľudský organizmus sa musí zastaviť. Nie tým, že si sadne či ľahne, ale ako živý tvor končí, umiera.

Inžinier pozná rovnicu E = S – T. Množstvo energie, efektivity, výkonu čo dostane zo stroja, nie je rovné sile S, najskôr sa musí odpočítať trenie. Ak prenesieme túto základnú rovnicu zo stroja na človeka, znamená to hrubú neznalosť zo strany lekárskej fyziológie a že naturopatia našla pravý spôsob liečenia odstránením prekážok, ktorými sú záťaže cudzorodými látkami, hlien a jeho jedy. Chemické lieky majú vždy vedľajšie účinky a telo zanášajú cudzorodými látkami i jedmi.

Z pohľadu rovnice je človek stroj na vzduch, s výnimkou kostí pozostáva z veľmi elastického, špongiovitého materiálu podobného gume (mäso a tkanivá). Funkciou tela je pumpovať systém tlakom vzduchu s vnútornou cirkuláciou tekutín (krv, lymfa), pričom pľúca sú pumpa (dnes príkazom obmedzované rúškami) a srdce piest a nie naopak, ako tvrdí klasická medicína 400 rokov. Telo pracuje automaticky nasávaním vzdušného tlaku s vylučovaním chemicky zmeneného vzduchu a pôsobením vonkajšieho atmosferického protitlaku na dutiny tela. Toto je vitalita, fyzický život vo svojej prvotnej podstate a vitalite. Sila, ktorá človeka drží nažive.

Nekrotická strava

Telo človeka, čo jedáva mŕtvu (nekrotickú) stravu rieši len trávenie mŕtvej stravy a vylučovanie produktov látkovej výmeny. Na regeneráciu, samočistenie a obnovu nemá čas. Nekrobióza prebieha pomaly, v špine, je veľmi energeticky náročná, bez potrebného množstva kyslíka vďaka rúškam priam vražedná. Odpad v tele narastá, zásoby sily sa zmenšujú.

Ak sa človek stravuje potravinami nízkej kvality (mäso, konzervy, hotové jedlá, polotovary, tepelne spracované a rafinované pokrmy s dlhou trvanlivosťou, fastfoody atď.), vedie to k ľahostajnosti, hlúpnutiu, chronickej únave, obezite až k zakaleniu vedomia. V mladosti to ešte nie je kritické, v strednom veku sa už narušuje nervová sústava, funkcie orgánov krvného obehu, obličiek, kože, dýchacej a tráviacej sústavy a spúšťajú sa patologické procesy. Všetky špongiovité orgány sa jednoducho zalepia. Veľmi dôležité je i poradie druhov jedál, aby sa telo vyhlo zápche, črevnej, krvnej i lymfatickej. Ak nám chutia pomaly tráviace potraviny a až potom si dáme pre výčitky svedomia nejaké ovocie či zeleninu výsledok je rovnaký, ako keď na ceste pred vami jazdia autá pomalou rýchlosťou.

Pijeme znečistenú vodu, dýchame znečistený vzduch. Kam idú splodiny z výfukov automobilov denne sa vlečúcich v zápchach? Kam idú vylučované toxíny, usadeniny z užívaných liekov, všetky pesticídy, hormóny a ďalšia chémia? Predsa do vody, ktorú pijeme. Od 80-tych rokov min. storočia sa k tomu pridal informačný smog vďaka rozmachu internetu – ten je na jednej strane pokladnicou ale aj žumpou. Človek je  zavalený informáciami, prestáva osobne komunikovať, viac a častejšie píše, lajkuje na sociálnych sieťach, stláča gombíky, pomaly a isto degeneruje. Po kreativite ani stopy, kritiku a agresivitu ešte dokáže zo seba vypľuť, nič viac ani nemôže. Životné hodnoty sú úplne prevrátené, média stvorili akési „celebrity“ a bežný človek sa pachtí v chcení napodobniť ich život. Schopnosť vizualizovať, namaľovať si svoj život vďaka mŕtvej strave už nedokáže. Snaha žiť cudzí, servírovaný cieľ prináša najskôr pád na dno. Z toho sa dá dostať až vtedy, keď pád človekom zatrasie. Inak nemá šancu zobudiť sa a prejsť postupne na živú stravu. Často sa stáva v prípade vážnej choroby zúfalo hľadá záchranu v bylinkách. Môže bylinka vyrásť na hnojisku? Nie! Účinky byliniek sa prejavia len v zdravom prostredí. Vopred je nevyhnutná primeraná,  detoxikácia a až tak siahnuť po bylinke.

Covid v úmrtnom liste

Vďaka lekárskemu tajomstvu a záujmom nechutne bohatých a mocných sveta sa nedozvieme reálne fakty, že nik zo štatistiky obetí covidu naň nezomrel. Zomrel na inú ťažkú diagnózu, vyšší vek a vedľajšie účinky množstva užívaných liekov. V minulosti ak človek vážnejšie ochorel, veľmi častou príčinou jeho smrti v nemocnici bola vírusová pľúcna infekcia. Dnes vážne a dlhodobo chorý pacient umiera pár mesiacov skôr vďaka strachu a nekrotickej nemocničnej strave akože na covid.

Umierame na ulici?

Nie!!!…… sme bábky opantané strachom a náhubkami, s mediálne vymasírovaným mozgom a druhý krát v roku zacviknutí v núdzovom stave. Nie národ, lež plagiátorská vláda, bohvie kým pumpovaná potrebuje núdzový stav, aby sme sa nemohli vzbúriť a defenestrovať ich – sediacich v počte 150 v parlamente, podstatne kapacitne menšom, než štadión. V parlamente, ktorý v čase „hrozivej“ pandémie nechal hranice otvorené nakazeným lacným robotníkom Ukrajiny, Srbska a pod. a hnilým domácim rómom dáva dlhodobo štedrejšie dávky než rokmi prácou zodratým dôchodcom dôchodky. V parlamente, ktorý v pandemickom ošiali rieši interupčný zákon – príkaz rodiť napriek tomu, že 30 rokov nemá záujem riešiť výstavbu škôlok, škôl, bytov, ciest čí výšku rodinných prídavkov. Nerieši ani likvidáciu jedovatých skládok – vírusy milujú ťažké kovy, preto sú ako nosiče vo vakcínach!

V spasiteľskom parlamente sa nerieši zákaz dovozu jedovatých, predražených potravín a zmena legislatívy s tým spojená, či osveta na podporu zdravia a imunity, otázka bývania a pod. Rieši sa povinná vakcinácia i zdravých ľudí. Komu pritečie do vrecka? Farmaceutickým korporáciám….zrejme tak dobre, že testy vynášajú lepšie, než doteraz predpisované lieky. Do farma korporácií sa presunul tok peňazí zo všetkých ostatných odvetví. Pažravosť je najsmrteľnejší vírus.

Vitabióza

Živá strava telo nezaťažuje ale ho aj čistí, stabilizuje nervovú sústavu, rozjasňuje vedomie a vracia telu schopnosť regenerácie. Ak sa telo zbaví odpadu, jeho energetický potenciál narastá, bunky sa aktivujú, obnovujú sa mnohé funkcie a procesy tela. Dokonca i tie, ktoré boli medicínsky pôvodne nezvratné. Človek má pocit, ako by z parnej lokomotívy presadol do formuly.

Ohromné zmeny sa udejú i v mentalite, prejaví sa to bystrejšou pamäťou, ostrejším vnímaním, radosťou, odvahou, mladistvou eufóriou, šťastím, správnymi rozhodnutiami, slobodou a schopnosťou ovplyvňovať chod udalostí vo svojom živote. Manipulátori, závistlivci, agresívni, negatívni a zlí ľudia sa vytratia zo života.

Vďaka zdravej strave človek znovu nadobudne zdravé emócie, dostatočnú sebaúctu, pozná vlastnú hodnotu a nebude sa viac trápiť v patologických vzťahoch či v zamestnaní za minimálnu mzdu odmietne robiť otroka.

To bude ozajstná pandémia strachu pre tých, čo z nás robia poslušných náhubkových otrokov, zakazujú pracovať a zdierajú na čoraz vyšších daniach.