Smrť číha v hrubom čreve

Z ezoterického pohľadu rozlišujeme len dve príčiny všetkých chorôb (pokiaľ neberieme na zreteľ úrazy, ktoré sú tiež poukázaním na naše nesprávne myslenie a podniknuté kroky, či rozhodnutia, alebo dlhodobý pobyt v geopatogénnych zónach) a to problémy s trávením a problémy obličiek.

Mesačne vyhadzujeme z peňaženiek nemalé finančné prostriedky v drogériách na rôzne sprchové gély, voňavé spraye, alebo tuhé deodoranty – tzv. sticky, ktoré nám kvalitne upchávajú potné žľazy a časom spôsobujú hrčky v podpazuší. Zvyknutí sme pravidelne sa sprchovať, no máloktorých z nás napadne, že telo je potrebné umývať aj zvnútra ak si chceme zachovať spokojný život. No ak sprchu „zaklincujeme“ telovým mliekom napr. proti celulitíde, musíme počítať s tým, že najväčšiemu vylučovaciemu orgánu – koži, sme práve dodali obrovské množstvo chemických látok.

Dlho som študovala aj čínsku diagnostiku z tváre, preto nemám problém na prvý pohľad povedať klientom, aký zdravotný problém ich trápi. Kolmé vrásky medzi obočím prezrádzajú problém s pečeňou (a hnevom), vodorovné vrásky na čele potvrdzujú problém s trávením a metličky pod zhnednutými očnými vačkami stanovujú presnú diagnózu i bez lekára – úžasne zatoxikované hrubé črevo. Tento problém sa dnes už dá zamaskovať jednak plastickými operáciami a jednak botoxovými injekciami. Hovorím zamaskovať, skutočný problém to nikdy nerieši.

Málokto z nás tuší, že napr. astma a alergie majú reálnu príčinu v jednom z tráviacich orgánov a to v pečeni. Lekár nám automaticky predpíše potrebné lieky, fajn, na čosi pomôžu ale v zásade nimi naďalej zaťažujeme pečeň a dostávame sa do bludného kruhu, z ktorého nevieme vystúpiť a ani nevystúpime. Hrubé črevo je energeticky spojené s pľúcami a ak tie nemáme v poriadku, chýba nám životná sila a v každom prípade sa musíme venovať základnému problému a to hrubému črevu.

Mnohokrát žijeme hektický život, nemáme čas sa poriadne najesť a ak si už čas nájdeme, tak do seba naládujeme všetko možné, až v chladničke ostane len zadná stena. Ak sa vyberieme do reštaurácie, alebo si dáme obed v kantíne, musíme počítať s tým, že kuchár pozerá na ekonomiku kuchyne a naše jedlo pripravil možno na spálenom oleji.

Ak majiteľ reštaurácie sporí na pracovných silách, tak polievka je určite pripravená z práškových bujónov a ďalších dochucovadiel. Zelenina aby rýchlo vyrástla, je tiež bohato zasypávaná hnojivami, dusičnanmi a podobnými pesticídmi aby ju skôr ako sa dostane na predajné pulty, nezožrali slimáky a vošky. Ovocie pre istotu poľnohospodári tiež chemicky postriekajú aby sa na pultoch krásne lesklo a v prvom rade privábilo naše oči. Chovatelia zvierat sa tiež snažia, kravy (bylinožravce) sme kŕmili mäsovo-kostnou múčkou, až z toho dostali BSE a zošaleli. Že lososov kŕmime červenou paprikou kvôli farbe mäska, by nebolo až také zlé ako porážanie dobytka, pri ktorom sa do mäsa dostávajú stresové hormóny a my, mäsožravce to pekne všetko skonzumujeme. Nechcem vás úplne znechutiť až do hladovky, len vysvetľujem, ako šikovne Homo-sapiens klame sám seba a ako si hlavne svojou činnosťou škodí a predovšetkým skracuje život, samého seba privádza do rôznych chorôb.

Keď k tomuto všetkému dáme ruku na srdce – kto z nás vo svojom živote na čosi nepekného, ťažkého a neradostného sporadicky nespomína? Mnohí z nás nosia v sebe nevyriešenú minulosť. Nevieme zabudnúť na minulé krivdy, či už v rodine medzi rodičmi a deťmi, často sa končiace rozchodom a odcudzením, v spomienkach sa nám ukazujú sivé obrazy nevydareného manželstva, či partnerského vzťahu, do ktorého sme vkladali zbytočné nádeje. Sú tu i krivdy v zamestnaní, protežovanie iných na náš úkor, toto všetko v sebe nosíme len zdanlivo zabudnuté. Pokiaľ o tomto všetkom nehovoríme, sme v akomsi úspornom režime. No i nepatrné pripomenutie si všetkých životných bolestí, pocitov krivdy a ublíženia nás vracia do rôznych obáv ale i túžby po odplate ku všetkým tým, čo sa k nám nepekne zachovali. Nerobíme tým nič iné, len sa zožierame, ničíme seba i iných.

Niet sa potom prečo čudovať, keď bunky hrubého čreva reagujú podobne, pretože práve v hrubom čreve sa spracováva a zahusťuje odpad (minulosť), ale i vstrebáva potrebné – minerálne látky a voda (na tíšenie pálčivých bolestí a sálania myšlienkovej horúčavy z našej hlavy). Bunky jednoducho začnú stravovať iné bunky a takto začína rakovina čreva ako prejav sebazničenia a nepochopením života. Samozrejme tomuto predchádzajú najskôr hnačky, zápchy, rôzne kŕče, polypy, nadúvanie. Vopred nás totiž upozorňujú na našu kŕčovitosť, nadúvanie sa, nezanalyzovanie, nevstrebanie potrebného poznania a skúsenosti z prežitých situácií. Pestujeme tak v sebe odpad, balast a tým si v sebe budujeme zapáchajúce smetisko, žumpu doslova. Oklamať totiž môžeme všetko a všetkých okolo seba, samých seba nikdy.

Kde nájsť riešenie? Našla som ho za vás a samozrejme aj vyskúšala. Veľa pracujem, moje práce sú sedavého charakteru a neskoro večer padám únavou a zaspávam už v sprche. Podobne ako všetky moje kolegyne, nabaľujem na seba energie klientov, tomuto sa jednoducho nedá zabrániť. No pokiaľ vám chcem byť nápomocná aj naďalej, musím sa podobne ako aj vy o seba starať. Energetické cvičenia samotné nestačia, ale ako doplnkové k vnútornému čistiacemu programu sú prospešné. Nechcem žiť len o čistej vode a suchom chlebe, človek by sa mal tešiť zo života vo všetkých jeho sférach. Preto ak som si vedomá, že niekedy poruším zásady správnej výživy a naládujem do seba rôzne dobroty a maškrty, musím nielen poznať spôsob, ako v sebe upratovať ale predovšetkým ho musím reálne uskutočniť. Nie je jednoducho možné časovo zvládnuť jogínske cvičenia, kedy sa pije len slaná voda a cvičia sa v predpísanú hodinu určité cviky. Ďalej v množstve literatúry sa ako skvelý prostriedok odporúča očista klystírom, čo tiež nie je najestetickejšie, najhygienickejšie a môže to byť veľkým problémom pri služobných cestách, alebo dovolenkách. Preto som hľadala skutočne účinnú a jednoduchú očistu. Našla som ju v prípravku COLONIX.

Čo to je detoxikácia? Je to prirodzený spôsob, ako pomôcť telu pri odstraňovaní toxínov a nahromadených jedov, ktoré zasahujú do kvality života človeka. Tieto jedy nie sme schopní spracovať ani vylúčiť bez pomoci napriek tomu, že sa stravujeme zdravo. K zhromažďovaniu toxínov dochádza jednak pri konzumácii potravín, pri pití vody aj pri vdychovaní vzduchu. Telo, ktoré je zaplavené toxínmi, môže prejaviť široké spektrum príznakov ako napr. vyčerpanosť, chronická únava, zápcha, tráviace poruchy, prírastok na váhe, pálenie záhy, plynatosť a nadúvanie, vysunuté brucho, sťažené dýchanie, bolesti hlavy, časté nachladnutia, zlatá žila, kožné problémy a vyrážky, alergie na rôzne druhy jedla, pocit kovovej chuti v ústach, veľký pocit hladu a pod. Prípravok COLONIX poskytuje celkovú detoxikáciu tela za účelom vylúčenia toxínov, usadenín z hrubého čreva, parazitov a ťažkých kovov (amalgámové zubné plomby postupne vylučujú do tela jedy), za súčasnej šetrnej očisty nielen hrubého čreva, ale aj obličiek a krvi. Môžeme smelo skonštatovať, že práve v hrubom čreve sídli imunita.

V susedstve čriev sú uložené brušné lymfatické uzliny a práve tieto nestíhajú čistiť pohrebisko odpadových látok tela. Samotné črevo, rokmi nečistené je zvnútra vystlaté hrubou kôrou stvrdnutých kalov a hoci konzumujete dostatok vitamínov a antioxidantov, tieto sa na miesto určenia práve pre kôru kalov nedostanú. Ak sa navyše pridruží aj zápcha, tento stav môžeme smelo prirovnať k časovanej bombe alebo čakanie na vážny problém. Potom stačí celkom nevinná stresová situácia, ktorá poslúži ako spúšťač časovanej bomby.

Na plynatosť a nadúvanie som už videla množstvo úsmevných reklám, no každá jedna mala súvis s hltaním tabliet chemicky vyrobených, ktoré len zaťažia pečeň. No málokoho už napadne, že v tomto probléme môže ísť aj o prítomnosť parazitov v čreve a nielen o výsledok hltavého jedenia a následných tráviacich problémov. Prípravok COLONIX spoľahlivo črevo vyčistí aj od parazitov (napr. aj candidu).

Ako teda funguje?

  • Najskôr vykoná očistu hrubého čreva špeciálnymi liečivými rastlinami a odstráni všetky toxické nánosy, usadeniny a parazity. (v tele 35-ročného človeka je ich už 5 – 7 kg)
  • Po očiste dopĺňa tie vzácne baktérie, ktoré udržujú rovnováhu črevnej flóry, ktorá nás chráni a predstavuje súčasť imunitného systému.
  • Za pomoci liečivých rastlín s detoxikačnými účinkami, aminokyselín, vitamínov a nerastných látok detoxikuje pečeň, krv, mozog, tkanivá a celé telo.

Blahodarné účinky prípravku COLONIX som pocítila skutočne už na druhý deň, netreba sa čudovať, už roky sa snažím stravovať zdravo, no v poslednom čase som sa necítila napriek tomu celkom dobre a bola som unavená, čo som ospravedlňujúco pripisovala množstvu práce. Nerada to priznávam, ale hnevala som sa aj na váhový prírastok – znova ospravedlnenie vzhľadom na sedavú prácu. Skutočne už na druhý deň sa moje bruško začalo zmenšovať, pleť získala zdravú farbu, čo si všimlo i moje okolie. Dnes si ešte celkom neviem predstaviť, ako super sa budem cítiť po 30-dňovej kúre, ale ten neopísateľný pocit ľahkosti a množstva energie je skutočne perfektný.

Pokiaľ máte záujem o detoxikačný prípravok COLONIX, môžete si ho objednať na www.drnatura.sk, pričom v objednávke do kolónky „komentár“ napíšete nasledovný kód: PAC2007ULIK10

Pridaj komentár