Slovensko na pozadí vojny – astrologický pohľad

Táto analýza je vyslovene astrologická, vojnu ako takú odsudzujem, nefandím ani jednej bojujúcej strane 

Hoci mnohé zamiešala nezmyselná vojna na Ukrajine, v dejinách sveta vojny prebiehajú neustále. Stále je aktuálna predpoveď na r. 2022 Pripomeňme si predpoveď:

Celosvetovo nekonečné covid blokády pomaly skončia, no ekonomiky budú zápasiť a politické konflikty pokračovať. Spočiatku sú negatívne trendy čiastočne utlmené, dokonca sa uzatvoria medzinárodné zmluvy, udalosti zrazu naberú temný spád vďaka vplyvu Marsu, čo môže skĺznuť ku krízam i vojnám. Medzinárodná scéna bude ťažká, mnohé štáty ustúpia od zmlúv a vo svete vzniknú ohniská konfliktov. Urán, planéta nečakaných zvratov je v Býkovi do 26.4.2026. Jeho prechod cez Býka vždy priniesol rozsiahlu vojnu, (v rovnakom postavení bol i v r. 1938 a bol celosvetovo osudným). USA a EÚ sa oslabí, Rusko a Čína zosilnie. Rétorika vojnových štváčov vzrastie. Mnohé krajiny zažijú spontánne vzbury a nepokoje. Ľudia vyjadria silný odpor k autoritám, čo prinúti vlády k istým ústupkom a novým opatreniam. Mnohé krajiny sa priblížia k revolúcii. Štáty s ekonomickou nestabilitou zrejme zažijú zmeny vo vláde, ak nie priamo politický chaos. Druhá polovica roka bude problémová a temná. Dnes už dôvod poznáme – kríza vďaka vojne bude ťažšia, ako vojna samotná.

24.2.2022

Začiatok vojny na Ukrajine akoby naplánoval astrológ a bohužiaľ sa dotkne celého sveta. Čím viac rastie dlh na jednej strane, tým väčší prepad a chudoba je na strane druhej. Vzťahy sme si pomýlili s ťahmi. Problémová planéta Pluto sa v lete vráti do sféry negatívneho vplyvu, potom i v decembri a aj v r 2023 bude mnohé kulminovať. Spravodlivosť a mier sa nedá vybojovať granátmi a raketami. Dodávanie zbraní na Ukrajinu vojnu zbytočne predlžuje a vytvára ďalšie priame problémy.

Aký je Duch národa Ukrajiny? Stačí sa zahĺbiť do textu hymny Ukrajiny a nájdete tam mnoho krvi, obety a boja. Horoskop Ukrajiny je zložitý, ťažko sa dostáva z podriadenej role. Je tu blokujúca a stagnačná väzba, ale aj nerozhodnosť, krajina nevie, ku komu sa pridať. Horoskop Ukrajiny je podobný horoskopu USA. Je tu aj téma vydierania, na strane Ukrajiny ide o emočné vydieranie a prešibanosť, na strane USA mentálne vydieranie a prefíkanosť. Krajina má zdĺhavý vývoj, problém je v sebarealizácii a len ťažko sa vysekajú z problémov napriek obrovskému potenciálu. Ukrajina nie je národ holubičí, už pred vojnou bola vo veľkých problémoch so značnou infláciou a vojnou praskla diskriminácia. Nebola iná možnosť ako vojna, ktorá plodí nenávisť vo všetkých ľuďoch. Čo bolo potláčané, to sa vzbúrilo. Je celkom možné, že krajina sa územne nerozdelí a ak, tak len čiastočne a ku prospechu občanov. Dôležitá bude nová vláda, už bez Zelenského, ktorý padne. Krajina potrebuje riešenia a reálne skutky, nie emočné herecké prejavy burcujúce radikálov.

Rusko

V horoskope Ruska nikdy nebude fungovať demokracia, tá je nepriateľom jeho silných vodcov odjakživa. Krajina dosiahla svoj vrchol za Stalina. Jupiter jej zabezpečil nerastné bohatstvo a tým aj príjmy štátu. Mars zas KGB, špičkové technológie a tajné služby. Duchom národa je sarkazmus, nikdy neviete, čo od nich očakávať. Typické je aj predvádzanie bohatstva, prestíž, zdanie úspechu, no potenciál chýba. Rusko má aj ťažké konštelácie alkoholizmu, nereálne vízie, utrpenie  a deštrukciu. Nemá horoskop veľmoci, len sa na to hrá. Putinov horoskop vypovedá, že všetko mu vychádzalo do prvého konfliktu (Ukrajina) potom nastupuje sklamanie v medzinárodných vzťahoch i v štáte. Je veľmi pravdepodobné, že z trónu ho zosadia vlastní oligarchovia. Kto mal ilúzie o Putinovi ako o záchrancovi sveta, sklame sa. Imperátor nie je riešenie a systém (Putin) sa zničí sám: Dôležitá je etická zrelosť, nie systém. Krajina pocíti dopady vládnutia Putina i sklamanie. Rusko sa nebude rozpínať – to je len produkt dezinformačnej vojny. Ak zasiahne do susedských krajín, bude to len kvôli zbrojeniu týchto štátov a ohrozovaniu Ruska

Horoskop EÚ, ktorej sme členom nie je pozitívny, vládne mu Neptún (rozčarovanie, sklamanie, sociálne nepokoje a deštrukcia). Vznik EÚ bola dobrá myšlienka, ale vládne jej byrokracia, elity a manipulácia. Únia je dobrý komunikátor, ale zlý obchodník. V dobrých časoch je funkčná, v kríze je napätie, rozpory a katastrofálny vplyv elít ju ešte viac znefunkční.

Vývoj vojny

od jej počiatku sa celý mesiac budú vymýšľať stratégie, Čím dlhšie bude Ukrajina vzdorovať, tým horší dopad to bude mať na Rusko (následne na celý svet) a nakoniec sa otvorí ochote k mierovým jednaniam.  EÚ zbytočne zosilňuje nefunkčné sankčné tlaky, ktoré sa jej vypomstia. Dôležité je nepodliehať konšpiračným tlakom o biologických či atómových zbraniach. Putin je značne chladnokrvný a vypočítavý, aby sa k takémuto kroku uchýlil. 3. svetovej vojne sa zrejme vyhneme. Určite sa čoskoro dozvieme o príčinách vojny a nebude to príjemná správa. Postavenie planét je až do 6.4. 2022 veľmi kritické. Pnutie a dezinformácie vyvrcholia splnom mesiaca 18.3. a až po nasledujúcom nove Mesiaca v úvode apríla sa môžu začať úspešnejšie dohovory. Blokovať ich bude tá strana, ktorej vojna vyhovujeUkrajina nebude víťazom vojny. Tu ide o preskupovanie mocenských síl, veľkú krízu a utrpenie, ale i snahy o individuálne bohatstvo. Moc sa bude prerozdeľovať do r. 2023. Od r 2008 bol vytvorený nesplatiteľný svetový dlh a ekonomiku naštartuje len vojna ako najväčší biznis (preto ochota zbrojiť Ukrajinu). Vojna vždy súvisela najskôr s chaosom, potom s morom (covid) a až tak so zabíjaním nevinných a následným hladomorom.

Vojnu ukončia len schopní diplomati, nie zbrojenie, ktoré vojnové utrpenie len predlžuje. Honba za peniazmi rozbujnela ako rakovina. Je nevyhnutné vrátiť sa k pravým hodnotám, k skutočnej demokracii, prestať vyrábať zbrane a striktne dodržiavať mierové dohody. V opačnom prípade vojny nikdy neskončia a ďalší krvavý konflikt bude len otázkou času. .

EÚ si sama sankciami odreže konár pod sebou  a je veľmi pravdepodobný pád mnohých vlád, devalvácia mien a ťažká energetická kríza. V energetickej závislosti sa únia pripútala na kratšiu a drahšiu reťaz. Veľmi nebezpečným aspektom je štvavá politika proti Rusku ako národu s cieľom ho izolovať. Rozvášnené nálady, dezinformácie sa vždy obrátia plnou silou proti tomu, kto ich stvoril. Je dôležité priznať si chybu, vzdať sa politickej funkcie, ak politik doviedol národ do krízy.

V svetovej politike môže nepríjemne prekvapiť aj Čína. Veľké krajiny nie sú veľmoci,  ale majú záujmy, nie priateľov. V tomto krviprelievaní zlyhali politici Ruska, Ukrajiny, USA, EÚ a štvavá politická dezinformácia. Ukrajina je ich obeť. Oveľa viac ľudí schudobnie a zopár ich zbohatne. Svet sa už nevráti do stavu, ako bol do r. 2020.

Slovensko

Aký je Duch národa Slovákov? Hoci hromy divo bijú, slovač ticho čaká a spí. Slovensko dokážu prebrať k boju až enormné krivdy a zotročovanie, na pomoc iných sa nemôže spoliehať presne tak, ako tomu bolo v minulosti. Horoskop Slovenska nie je príliš pozitívny, vplýva na nás planéta Pluto. Pluto je planétou transformácie a vplýva na veci, odohrávajúce sa pod povrchom. Zmyslom života je získavať skúsenosti a postupne sa rozvíjať. Pluto pôsobí vždy na celé generácie a tvorí atmosféru doby. Môže dokonca viesť až k vzniku vojen (tá psychologicko-informačná je tu už 2 roky), či politických konfliktov a pôsobí nenápadne na všetkých. Okrem pozitívneho vplyvu zodpovedá za manipulácie, tajnostkárstvo a moc. Často aj dokonale schopní ľudia skončia pod palcom ovládania niekoho iného. Boj proti manipulácii s ostatnými svet oslabí. Ascendent Slovenska je v téme práce, preto sme mimoriadne pracovití, máme podriadené postavenie čo vláda zneužíva. Descendent je mimoriadne ťažký v zahraničnej politike a vzťahoch, problémy v spojenectve. Je tu ukrivdenosť a nerozumieme si s Poliakmi, Maďarmi ani s Ukrajincami. Na Slovensku páchne stále lúpežný vplyv Avarov, preto sa aj rozbujnela mafia. Kto ukradol, stal sa vlastník. Obrat Slovenska dáva šancu na zmenu smeru len tvrdou a násilnou premenou, presne podľa textu hymny.

Aj kódy matrix numerológie Slovenska potvrdzujú, že nebudeme prosperovať, kým nezapracujeme na svojom sebavedomí, motivácii a schopnosti kritiky.  Máme dostatok potrebnej životnej energie a originálnych nápadov. Úlohou Slovákov je viesť, nie sa podriaďovať laikom v politike, politickým stranám a cudzím mocnostiam.

Duševná úzkosť, ekonomická neistota, nedostatok spánku môžu byť spúšťačom oslabenia duševného zdravia. Spoločnosť bude čoraz viac egocentrickou, správanie svetového spoločenstva sa stáva nezodpovedným, aj blízki ľudia si prestávajú prejavovať city. Budeme viac chodiť pešo alebo na bicykli, menej nakupovať, kratšie sa sprchovať a začneme sa otužovať. Mnohé, doteraz bežné veci postupne budú pre nás luxusom. V kurze budú opravári všetkého druhu, budeme menej vyhadzovať a viac opravovať, šiť odevy doma, prestaneme plytvať potravinami, ktorých bude menej a budeme viac čítať. Neschopnosť politikov sa nám vráti ako bumerang vo všetkých odvetviach.

Slovensko sa zrejme nevyhne generálnemu štrajku vďaka neschopnej vláde a jej nezmyselným rozhodnutiam. Na povrch vypláva rebelantstvo, napäťové vplyvy, sociálne nepokoje a budeme prekvapení ambíciami prezidentky, ktorá sa javí čoraz tvrdšia a ostrejšia pri problémoch krajiny, ktorej to vôbec nepomôže. Jej ambície sa nezastavia, ale v politike nebude dlho. Ako prezident by nám bol lepšie prospel M. Ševčovič. Korupcia bude naďalej prekvitať. Dá sa konštatovať, že vláda absolútne zlyhala a následky jej rozhodnutí nás budú valcovať celé desaťročia. Slovensko rozhodne nečakajú dobré správy.