Skvelí pomocníci pri dôležitých rozhodnutiach

Rozmýšľate nad originálnym darčekom? Máme pre vás skvelý tip…..

Všetci kráčame cestou, na ktorej musíme robiť množstvo rozhodnutí. Často nám lietajú myšlienky ako splašené kone, úvahy nedoprajú dostatok spánku, všetka energia ide do myšlienok a potom niet divu, keď takto bez energie urobíme to najhoršie rozhodnutie zo všetkých možných. Výsledok? Nadávame na osud, rozmýšľame, čo sme vyviedli v minulých životoch, keď sa životom len potácame.

Prečo teda schádzať z cesty, keď na nej máme skvelých pomocníkov v podobe 3 CD programov? Programy Magický kruh, Magické tattvy a Magické písmená pomohli už množstvu ľudí, ktorí vzali konečne život do vlastných rúk.

Pani Eva študovala popri zamestnaní, k štúdiu sa stavala zodpovedne a bola veľmi prekvapená keď nespravila na prvý termín pomerne jednoduchú skúšku. Až pri analýze svojho dátumu narodenia zistila, že prežíva náročnejšiu ročnú vibráciu, v ktorej by nemala nič nechať náhode. Termín ďalšej skúšky vôbec nebol v priaznivej tattve, no tattvický program je tak dokonalý, že jej na minútu presne vypočítal, kedy má prekročiť prah bytu v deň skúšky. Skontrolovala aj lunárny deň, ktorý bol vcelku priaznivý na dôležité záležitosti z hľadiska dlhodobej budúcnosti. Skúšku urobila na výbornú.

Pán Richard v mladosti tvrdo trénoval, dosiahol viac ako slušné výsledky a jeho vitríny v byte zdobí viacero medailí. Tvrdosť zanechala stopy na jeho pravom kolene. Bol viac ako prekvapený, keď zistil, že je v štvorkovej ročnej vibrácii, ktorá prináša aj operácie. Už má po nej a z náročnej operácie sa mimoriadne rýchlo zotavuje. Tiež si sám z tattvického programu vypočítal nástup do nemocnice aj časový začiatok  operácie dohodol s lekárom. Keďže chcel o sebe vedieť viac, objednal si aj program Magické písmená aby konečne pochopil, kde robí zásadne chyby a ako by mal postupovať, jednať aby už viac nezišiel zo svojej životnej cesty a splnil všetky úlohy, ktoré sa má v tomto živote naučiť.

Milí priatelia, blížia sa najkrajšie sviatky v roku, kedy zvykneme obdarovať svojich najbližších. Skutočne sa nemusíte naháňať po obchodoch a míňať na zbytočnosti. Objednajte si už dnes CD programy podľa vášho uváženia – či si už vyberiete Magický kruh, Magické tattvy alebo Magické písmená, každý jeden program vám bude nápomocný nehovoriac o tom, že ako darček sú všetky mimoriadne originálne.

Pridaj komentár