Silná imunita

Stabilný imunitný systém je nesmierne dôležitý.

Na udržanie alebo dosiahnutie tohto cieľa je potrebné prijať opatrenia včas. Nasledujúce alternatívne lieky sú známe už tisíce rokov:

  • Púpavové želé: uvarte cukrový sirup (1 l vody s 1 kg cukru), pridajte 1 kg kvetov púpavy, povarte hodinu. Potom všetko preceďte cez sito alebo látku a túto tekutinu zredukujte na požadovanú želé konzistenciu.
  • Mrkvové želé: uvarte cukrový sirup (1 l vody s 1 kg cukru), pridajte 1 kg nasekanej mrkvy a hodinu povarte – potom kúsky popučte na pyré.
  • Paradajkové želé: Platí tu rovnaký princíp ako pri príprave mrkvového želé.
  • Čaj z olivových listov: Zlepšuje vitalitu a pohodu – má účinky podobné cesnaku.
  • Čaj z ginkga biloba: Štipku čaju zalejte prevarenou vodou a po 10 minútach vypite – odporúča sa denný príjem.
  • Šťava z bielej kapusty alebo kyslej kapusty: odporúča sa denný príjem
  • Vodové melóny: Nakladané v sirupe celé mesiace posilňujú imunitný systém a dodávajú silu. Umyte celé vodné melóny a vložte ich do dreveného suda; Pomer slanej vody: na 1 liter až 2 polievkové lyžice soli. Pridajte 30 ml 5% vínneho octu. Vodu priveďte k varu, rozpustite v nej soľ, pridajte vínny ocot. Touto horúcou vodou zalejte melóny, kým nie sú vodou úplne pokryté. Teraz uzavrite nádobu vekom alebo lepšie látkou (utierka z bavlny). Melóny sú hotové už po 3 týždňoch a je možné ich jesť.

Netreba zabúdať, že imunitu oslabuje najmä stres a nevhodná strava. Vďaka tomuto faktu aktivujete vírusy zalezené hlboko v orgánoch, tie začnú kolovať po tele a produkovať toxíny. Ako prvý zdolajú najviac oslabený orgán, či sústavu. Ak užívate množstvo liekov, musíte pomáhať pečeni, ktorej škodí aj hnev. Pečeň má svoju dôležitú úlohu – zachytáva vniknuté vírusy. Ak je oslabená, vírusy preniknú do lymfy a telo to už nemusí zvládnuť. Je v podstate jedno, o aký vírus ide.

Zdravie máte vždy vo svojich rukách a nie je zaň zodpovedný žiaden lekár, len vy sami. Človek je v prvom rade energetická bytosť a jeho energetika si tiež žiada náležitú starostlivosť. Energetiku nasleduje fyzické telo.