Signály prosperity

Všetci túžime prežiť prosperujúci život v zdraví, šťastí a bez strachu straty práce. Nie je nič bolestivejšie, ako stále počítať a venovať pozornosť i najmenším výdavkom  na konci mesiaca. Šťastie sa však usmieva na ľudí, ktorí priťahujú prosperitu a menej na iných, najmä z finančného hľadiska. Ak chcete vedieť, či patríte k tým šťastnejším, naučte sa odhaľovať signály prosperity 

Často vidíte číslo 8

Číslo 8 bolo vždy znakom budúcej prosperity. Stále si to musíte byť vedomí, osmička je signálom toho, že peniaze k vám idú. Bývate na 8. poschodí? Narodili ste sa v deň 8? Dostávate výplatu 8. deň v mesiaci? Cestujete spojom č. 8? To všetko sú pozitívne signály.

Tehotenstvo

Starodávna čínska legenda hovorí, že tehotná žena skôr pritiahne peniaze a hojnosť.

Hmyz

Zatiaľ čo zúrivo nivočíte komáre či mravce v príbytku ani netušíte, že sú signálom prichádzajúceho šťastia. Preto by ste nikdy nemali prenasledovať lienku 7-bodkovanú. Riskujete zastavenie energií šťastia.

Stratíte mince v príbytku

Máte tendenciu strácať doma drobné haliere či dokonca červené mince? Nerozčuľujte sa, je to dobré znamenie. Peniaze priťahujú peniaze, to je pravidlo číslo jeden.

Často vidíte vtáky

Najmä malé, očarujúce vtáky sú v tomto prípade mimoriadne sľubné. Nebúrajte ich hniezda na vašom príbytku, nikdy ich nezhadzujte, sú vašim sprievodcom pri budúcej prosperite.

Zbadáte alebo nájdete žaluď

Žaluď sa považuje za symbol šťastia, prosperity, sily a moci; často môže tiež predstavovať duchovný vývoj. Škandinávci verili, že žalude na parapete chránia dom pred bleskom.