Septembrový horoskop pre všetky znamenia

O čom bude September?

Všeobecné aspekty: Významným momentom tranzitu Jupitera bude harmonický aspekt trigón Jupitera s Uránom v Baranovi, nastane 26.9. 2014. Urán v Baranovi (urýchľuje celkové prebudenie a reštart našich bytostí) sa prepojí s Jupiterom a bude pomáhať uplatniť talent v spoločnosti. Čo nám to dá? Napr. nečakaná možnosť oslobodenia z rutinnej práce, kde sme zo zvyku či pre financie. Možnosť posunúť sa v tvorivosti, posilniť sebavedomie. Preto sledujme ponuky a nápady, ktoré k nám idú či už z vnútra alebo z vonkajšieho sveta. Urán nás možno trochu prekvapivo povedie k pravde o nás samých, prečo tu sme, čo sme prišli vykonať, prežiť a Jupiter bude uhládzať tento razantný vplyv, rozširovať a prežarovať, dodávať sebadôveru, posilňovať imunitu, pomáhať. Nech sa deje v septembri čokoľvek, verme si a vedzme, že je to dobré.

Baran

1-10.9: Nastáva pocit z dobre vykonanej práce napriek nedávnym čudným udalostiam. Ak sa vám v čomsi nedarí, neriešte to nasilu, nepresviedčajte o svojej pravde. Nechajte všetkému voľný priebeh.

11-20.9: Chýba vám blízka duša a už začínate strácať nádej. Neutiekajte sa k internetu a nestrácajte čas. Čoskoro sa samo zjaví práve to, čo vám chýbalo.

21-30.9: Urobte si program na víkend tak, aby ste ho strávili mimo domu. Potrebujete vzpruhu, motiváciu a to doma nemáte teraz šancu nájsť.

Duchovné posolstvo: „Učte sa prijímať i sklamanie“ – cvičte sa v sebaovládaní, osloboďte sa od závislostí na určitých výsledkoch, učte sa vľúdnosti. Vesmír má s vami skvelý plán.

Býk

1-10.9: Urobte si poriadok v dokumentoch. Pri nesústredenosti vám hrozí strata dôležitého dokladu, ktorý by ste síce nanovo dokázali vybaviť, no stratili by ste mnoho času.

11-20.9: Trochu vás zabrzdí istá mimoriadna udalosť. Budete si musieť podľa toho zariadiť i pracovné povinnosti. Nečakajte, že ich ktosi za vás veľkoryso urobí.

21-30.9: Vo vzťahu začínate cítiť čoraz viac stereotyp. Nič vám síce v ňom nehrozí, ale ani sa v ňom nič mimoriadne nedeje. Začnite rozmýšľať o náprave, je najvyšší čas.

Duchovné posolstvo: „Splňte, čo ste sľúbili“ – nepríjemnosti sú len priamym dôsledkom dlhodobej nestriedmosti a negatívneho chovania. Nemajú vás trestať, ale primäť k zbaveniu sa falošných predstáv. Priznajte si chyby a nevymýšľajte výhovorky.

Blíženci

1-10.9: Isté pracovné problémy sa veľmi rýchlo utrasú ak vydržíte. Vyhnite sa klebeteniu s kolegami po kútoch, mohlo by sa otočiť proti vám.

11-20.9: Lomcuje vami strach zo straty partnera. Príliš si všetko komplikujete. Ak zostanete nad vecou, čoskoro sa všetko vysvetlí a budete mať zas dôvod na úsmev.

21-30.9: Neplánujte si žiadne výlety, ostaňte doma a viac sa venujte partnerovi. Energia vás oboch sa krásne zladí.

Duchovné posolstvo: „Prijmite veci aké sú“ – potlačte všetky negatívne emočné reakcie. Len tak dokážete nasmerovať každú situáciu tak, aby z nej mali úžitok všetci, ktorých sa týka.

Rak

1-10.9: Vo vzduchu cítite neistotu, strácate pevnú pôdu pod nohami doma i v práci. Nepátrajte po chybách v minulosti, strácate tým čas. Začnite si viac veriť, odmenou bude milé prekvapenie.

11-20.9: Verte len tomu, čo vidíte na vlastné oči. Momentálne si akékoľvek snívanie radšej zakážte. Obmedzte výdavky na minimum.

21-30.9: Vo vzťahu zavanul chlad. Nemyslite hneď na najhoršie, partner len nemá chuť hovoriť. Nechajte ho chvíľu osamote, čoskoro sa k vám priblíži.

Duchovné posolstvo: Žite v pravde“ – naučte sa byť pravdivým k sebe, len tak nájdete svoju osobnú integritu. Rozvíjajte svoj charakter a odvahu čeliť protivenstvám.

Lev

1-10.9: Pri partnerovi sa nepretvarujte, na nič sa pred ním nehrajte, zostaňte takí, akí ste. Inak sa zbytočne zamotáte a nikdy nič spolu nevyriešite.

11-20.9: V práci sa vám darí, dostávate sa na čelo. Nenechajte sa znepokojiť zvedavými pohľadmi okolia. Nezabúdajte ani na seba, dbajte viac na životosprávu.

21-30.9: O svojich plánoch nehovorte nahlas. Mnohým kolegom váš súčasný zdar prekáža. Vyvinú snahy zdiskreditovať vás, preto nateraz odmietnite spoločenské posedenia s nimi pri alkohole.

Duchovné posolstvo: „Skúmajte“ – neobmedzujte svojho ducha, buďte vnímaví k všetkým príležitostiam a ponúkaným možnostiam. Postupujte zvoľna a opatrne, ale postupujte vpred.

Panna

1-10.9: Momentálne by ste sa mali v práci sústrediť viac na seba, pomoc kolegom si odpustite. Zbytočne by ste sa zdržiavali. Výplatu beriete len za seba, nie za iných.

11-20.9: Na partnera vám ostáva kvôli práci menej času. Urobte čím skôr nápravu, inak si váš partner začne hľadať program pre seba bez vás.

21-30.9: V istej odbornej oblasti máte medzery. Je načase siahnuť buď po odbornej literatúre alebo zvážiť prihlášku na špecializovaný kurz. Nehanbite sa za to, čo neviete, pracujte na sebe.

Duchovné posolstvo: „Nedajte sa rozptyľovať“ –  Nepúšťajte k sebe hluk vonkajšieho sveta, inak nebudete počuť svoj tichý vnútorný hlas, čo vás vedie. Len on vám vie dať odpovede, ktoré hľadáte.

Váhy

1-10.9: Je načase jednať razantnejšie, nebáť si stáť za vlastným názorom. Nemeňte ho ani vtedy, ak sa ktokoľvek postaví proti vám. Vopred zvážte všetky pre a proti.

11-20.9: Prestaňte sa zaoberať tým, že sa vám smola lepí na päty viac ako inokedy. Dobieha vás len vlastná nepozornosť. Buďte ostražitejšími a pozornejšími.

21-30.9: Vo vzťahu sa cítite ako v začarovanom kruhu. Riešenie nájdete len v spoločných záujmoch, ako spoločník nikdy nesklamete.

Duchovné posolstvo: „Urobte krok vzad“ – Zbavte sa svojich očakávaní v spojení so svetom a načúvajte svojej duši. Nepozerajte na povinnosti voči iným. Neponáhľajte sa a dožičte si dostatok času.

Škorpión

1-10.9: Pochybnosti o vzťahu už pominuli. Verte partnerovi tak, ako on verí vám. Skoncujte s vymýšľaním krízových scenárov, pridávate si nimi len starosti. Radšej si urobte spoločnú radosť.

11-20.9: Situácia v práci je náročnejšia a veľa vecí zatiaľ nejasných. Dôvod na stres nemáte, radšej si vyhrňte rukávy a pustite sa čím skôr do práce. Máte jej viac ako dosť.

21-30.9: Nemyslite len na čísla, peniaze a účtovné operácie, inak z vášho života odíde láska. Rozum musíme používať, ale teraz žite viac srdcom ako hlavou. Zrátajte nevyhnutné a potom choďte tam, kde sa rečou čísel nehovorí.

Duchovné posolstvo: „Premýšľajte o svojej pravde“ – Nepodporujte viac ilúzie, začnite slúžiť princípom pravdy, poctivosti, odvahy a najmä lásky. Len tak vás obklopí pokoj a mier.

Strelec

1-10.9: Váš vnútorný svet neladí s vonkajším. Uniká vám i zmysel vašich činov, lebo všetko chcete dosiahnuť rýchlo a silou. Zvoľte si iné a najmä pokojnejšie, premyslenejšie postupy.

11-20.9: Blíži sa k vám nová vlna lásky, zatiaľ jej síce neveríte. Vsaďte najskôr na dobré priateľstvo, nemáte sa kam ponáhľať. Nebojte sa, nič vám neujde.

21-30.9: Skoncujte s uzatváraním sa do seba, skúste občas zdvihnúť zrak na oblohu aj na ľudí okolo seba. Urobte si časový priestor na viac pobytu v prírode.

Duchovné posolstvo: „Nevynášajte súdy“ – otvorte srdce i myseľ a pochopte, že každý človek má svoju vlastnú cestu. Prestaňte vidieť svet cierno-biely, nevnucujte svoje názory iným.

Kozorožec

1-10.9: Nepáľte mosty za minulosťou, inak by ste sa mohli ocitnúť v pasci. Netrhajte putá s ľuďmi, s ktorými ste si mali vždy čo povedať.

11-20.9: Myslite na rovnovážny stav v celom svojom živote. Cvičte, ale aj odpočívajte, zabavte sa, ale nezabúdajte i na dôležitý spánok. Ak dáte prednosť jednej strane, druhá strana sa určite nepríjemne ohlási.

21-30.9: Zamyslite sa nad svojím vzťahom, ktorý máte k veciam. Sú to síce „len“ veci, ale mimoriadne dobre vnímajú, ako k nim pristupujete. Ak je to potrebné, kúpte si čosi nové do domácnosti a začnite sa k tej veci správať novým spôsobom.

Duchovné posolstvo: „Buďte trpezliví“ – v procese budovania úspechu neexistujú žiadne skratky ani voľné lístky. Jedinou prekážkou ste vy a vaše chyby, preto ovládajte svoje vášne, začnite znovu a buďte trpezliví.

Vodnár

1-10.9: Momentálne sa vám na obzore nečrtá žiadne dobrodružstvo, všetko pôjde pokojne, možno i nudne. Už veľmi skoro sa dočkáte zmien a budete mať pocit, akoby k vám vtrhla veľká voda.

11-20.9: Pod vašimi rukami sa začína rodiť veľká vec. Nemusíte to ešte chápať, stačí ak si budete veriť. Prílišná skromnosť nie je teraz najmúdrejším riešením.

21-30.9: Dozviete sa zásadnú informáciu o vašom partnerovi, ktorá sa vám nebude veľmi páčiť a nebudete jej chcieť veriť. Budete sklamaní a súčasne uvidíte ako v reáli vyzerajú prázdne sľuby a slová.

Duchovné posolstvo: „Priznajte si svoje zraniteľné miesta“ – nedovoľte egu, aby vami manipulovalo, nútilo vás celkom ovládať svoj život. Buďte vďační za všetko, čo dostávate a vedzte, že tento zdroj je bez hraníc.

Ryby

1-10.9: Podarilo sa vám prekonať krízu, z ktorej ste nevedeli nijako vyjsť. Je to definitívne za vami a môžete začať odznova. Všetko sa zrýchľuje, preto sa neobzerajte späť, čaká sa od vás okamžitá reakcia, inak vám skvelé šance utečú.

11-20.9: Medzi vami a partnerom je podivné prázdno, akoby čosi chýbalo. Nové veci to nespravia, radšej si urobte čas jeden pre druhého, dosť ste zanedbávali v poslednom čase spoločné aktivity.

21-30.9: V práci budete musieť urobiť isté opatrenia, aby ste mohli pokračovať ďalej. Teraz sa od vás očakávajú skutočne razantné kroky.

Duchovné posolstvo: „Robte to, čo máte radi“ – Neobetujte svoj čas ťaživým myšlienkam, záväzkom a činnostiam, ktoré uzatvárajú vaše srdce. Nesnažte sa nastrkať svoje srdce do svojho nabitého a rušného života. Vystavajte svoj život okolo svojho srdca.

Pridaj komentár