Sedem upozornení podvedomia

Čakry mnoho ľudí zanedbáva. Poznajú síce ich definíciu ale tieto informácie v  každodennom živote využívať nevedia či nedokážu 

Podvedomie vám dáva signály. Súvisia aj s rečou vášho tela a je výsledkom práce jednotlivých čakier. Tie sa snažia zaujať vašu pozornosť mnohými signálmi, ak sú mimo rovnováhy. Existuje celý rad symptómov, ktoré poukazujú na nevyvážené čakry, pre jednoduchosť zdôrazním najdôležitejší signál:

Prvá čakra – Ukazovateľom stability je to, čo robíte s nohami, ak si pravidelne sadnete v istých situáciách: Môžete sedieť s nohami pevne na podlahe alebo ich prekrížite. Všímajte si, ako pravidelne sedíte. Možno zistíte, že vaše nohy často ovíjate okolo nôh stoličky, nadmerne nimi šúchate, cítite potrebu zdvihnúť ich z podlahy a niekedy dáte päty pod zadok. To všetko odhaľuje pocit neistoty, ktorý je kľúčovým prvkom tejto čakry.

Druhá čakra – Všímajte si, ako často prekrývate oblasť pod pupkom rukami; to je vyjadrenie pocitu byť chránený. Môže to byť oblasť, ktorá je ľahko náchylná na ukladanie tuku a je spojená s tým, ako ste zraniteľní najmä vo vzťahoch. Je to emocionálny dom a je dôležité aby tu prúdila energia, inak sa objavia problémy s kreativitou nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Tretia čakra – Spája sa s vašim podvedomím alebo vnútorným poznaním. Táto čakra priamo súvisí s vašim hlavným duchom, energiou, ktorá inštinktívne vie, čo alebo kto je pre vás dobrý a ktoré situácie sú zlé. Spomeňte si na to, keď ste mali zlý pocit o niekom či niečom aj na tlak v žalúdku. Často sa veci dejú rýchlo, nezastavíte sa, aby ste zvážili, o čom vaše reakcie sú, alebo kde vás v tele ovplyvňujú.

Štvrtá čakra – Tu ide o lásku. Je upokojujúce, keď ste zranení či rozrušení a ktosi vás úprimne objíme. Je to prirodzený inštinkt, aby ste sa objali a dotýkali sa srdca. Je to útecha, v skutočnosti sú to 2 energie 2 ľudí, jedna dáva a druhá prijíma. Pozerať sa na človeka, čo má bolesti, ťahá za srdcové šnúry a akoby ste videli ťažkú energiu.

Piata čakra – Netýka sa iba oblasti krku, ale aj komunikačných orgánov – vašich uší, úst a nosa. Spája sa s vašou schopnosťou hovoriť pravdu. Možno poznáte niekoho, kto sa pravidelne chytá za krk alebo si ho prekrýva šatkou, či rád nosí roláky. To značí, že veľa z toho, čo by chcel povedať, nepovie, alebo je to inak zakryté. Môže to viesť k rozhorčeným klebetám či k hromadeniu nevyslovených vecí, ktoré v istom okamihu prepuknú do emočnej búrky.

Šiesta čakra – Často vidíte, ako sa ľudia dotknú tejto oblasti, akoby chceli doslova chytiť myšlienku, o ktorej vedia, že tam je, ale jednoducho sa jej nedokážu zmocniť. Toto je intuitívne centrum a dá sa ľahko vytiahnuť zo synchronizácie logickou, racionálnou a vedomou mysľou, ktorú používame vo veľkej časti dňa. Možno ste si všimli, že ak sledujete svoje myšlienky, zdá sa vám,  že inšpirácia či informácia prichádza z ničoho nič.

Siedma čakra – tu sa môžu nadmerné obavy prejaviť fyzickým spôsobom. Jedným z najbežnejších je, ak vidíte ľudí, čo si držia hlavu v rukách v zúfalstve alebo hlbokom znepokojení; keď jednoducho netušia, čo majú robiť alebo nevidia riešenie na svoje ťažkosti. Cítia sa úplne blokovaní a často chodia so zvesenou hlavou. Boja sa vystrieť a pozrieť nahor, čím si všetko ešte viac zhoršujú.

 

Väčšina vyššie uvedených prípadov priamo odkazuje na reč vášho tela. Ak sa pozriete hlbšie, začnete odhaľovať viac o čakrách a ich súvislostiach s duševnou a emočnou hojnosťou, ako aj s vaším fyzickým a duchovným bohatstvom v živote. Získate ucelený pohľad na svoj potenciál a múdrosť ducha.

Čakry vyžadujú pravidelnú a dôkladnú očistu. Tú kvalitne vykonáte pomocou Magických aurových olejov, stačí si ich objednať. http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár