Sedem cyklov roka

Ak dobre porozmýšľate tak zistíte, že isté podobné udalosti sa vám dejú každý rok v rovnakom časovom období. Nemám na mysli tzv. osobnú ročnú vibráciu (tá patrí do základov numerológie). Predstavím vám nové poznanie, aby ste ho mohli ihneď využiť.

Každý vibračný rok pozostáva zo 7 cyklov, zažívate ich opakovane. Tieto cykly nezačínajú Novým kalendárnym rokom, ale v deň vašich narodenín. Ak tieto cykly  poznáte, výrazne si zjednodušíte život,  aj si ho dobre naplánujete. Každý cyklus trvá 52 dní. Posledný cyklus sa končí deň pred narodeninami, inak sa každý nasledujúci cyklus začína v ten istý deň, v ktorom sa končí predchádzajúci cyklus, ale nie skôr ako o 11:59 hod. Cykly sa preto spájajú veľmi jemne do seba. V prípade priestupných rokov sa celá vec odloží o 1 deň, pretože 29. február je v týchto rokoch 366-tym dňom.

Celkovo ide o veľmi jednoduchú matematiku, ku svojmu dňu + mesiacu narodenia pripočítavate vždy + 52 dní pre každý cyklus.

Čo cykly radia

Cyklus 1:   Je obdobím mnohých príležitostí, ak viete prijať pomoc. Zrealizujete viac plánov prostredníctvom iných ľudí. Budete schopní nájsť ochrancov, nové zamestnanie, získať výhodný úver a pôžičky, založiť novú firmu, projekt alebo implementovať nové nápady. V tejto fáze nájdete spoľahlivých obchodných partnerov a ak investujete, dosiahnete zisk. Počas tejto doby by ste sa mali verejne prezentovať, byť aktívny a vybudovať si dobrú povesť. Využite tento ideálny čas pre ďalšie úspechy

Cyklus 2:   je časom menších či väčších zmien. Cyklus je vhodný pre cestovanie, (osobné i pracovné). Je dobrý pre všetko, čo súvisí s pohybom –  dovoz, vývoz, nákup či predaj, logistika a pod. Tento čas je vhodný aj na verejné prednášky a podujatia či prezentácie. Teraz môžete zasiahnuť ľudské srdcia. Tento čas prináša priaznivý vývoj pre všetko, čo súvisí s tekutinami (výroba, predaj nápojov, obchodovanie s pohonnými látkami, olejmi atď.). Počas tohto cyklu by ste však nemali začať nové podnikanie ani meniť zamestnanie, podpisovať dlhodobé zmluvy, požičiavať si peniaze, kupovať zásoby. Na burze by ste nemali hazardovať ani špekulovať, inak prídete o peniaze.

Cyklus 3:   je energetickým. Ste v dobrej kondícii. Nová energia vám umožní konať múdre a inteligentné kroky. Vaše zdravie sa zlepšuje. V tejto fáze môžete svojich konkurentov predbehnúť. Ak chcete niečo predať (byt, dom, auto, pozemok), konajte rýchlo. Zisk a úspech sú na vašej strane. Čo robiť: vstupovať do nových vzťahov, najmä muži. Ženy sa majú dobre rozhliadnuť okolo seba, potom nájdu ľudí, ktorí ich podporia. Vyvarujte sa konfliktov a nezúčastňujte sa veľkých diskusií. Inak môžete prilákať nepriateľských ľudí, ktorí vám sťažia život.

Cyklus 4:   je fázou duchovnej sily. Cyklus je veľmi dôležitý pre kreatívnych ľudí. Vzdelávajte sa, píšte, tvorte niečo nové. Získate veľa výnimočných nápadov, šťastie je na vašej strane. Ste optimistickejší, ale aj trochu podráždení. Venujte väčšiu pozornosť svojim obchodným vzťahom. Choďte do detailov a prečítajte si i drobné písmo v zmluvách a nebudete sklamaní či podvedení. Tento čas nie je vhodný na svadbu či väčšie nákupy. Chvíľu vyčkajte.

Cyklus 5:  je úspechom jednotlivca. Tu môžu byť vaše záujmy rozšírené. Získate skutočné vyhliadky na ďalší rozvoj duše. Ľudia vás počúvajú, vážia si váš názor, ste dôveryhodní. Priatelia a partneri stoja pri vás. Mali by ste prejaviť odvahu. Hovorte s ľuďmi i s nadriadenými, obchodnými partnermi. Ak máte niečo úradné, právne, piaty cyklus je najlepší čas na to. Realizujte aj dlhodobé projekty, ktoré si vyžadujú diskusie a cestovanie. Môžete investovať peniaze i do nových obchodov. Dbajte na právne predpisy, tu môžu nastať problémy. Nezakladajte firmu, ktorá súvisí s mäsom či morskými plodmi atď. Počas tohto cyklu môžete prejsť k  vegetariánstvu alebo schudnúť.

Cyklus 6:   je časom uvoľnenia. Mali by ste sa venovať obľúbenému hobby, športu, oddychu či relaxácii. Nebojte sa o prácu. Peniaze môžete investovať výnosne aj do spoločností a ďalších projektov. Cyklus praje cestovaniu, priateľstvám i  novej láske. Žite svoju kreativitu. Choďte do divadla, galérie, na koncert a pod. Priateľstvo a milostné vzťahy, ktoré sa v tomto období rozvíjajú, trvajú dlho. Počas tohto obdobia by muži nemali byť lakomí, ženy by mali obdarovávať. Práve v tomto cykle máte skutočnú šancu dobyť srdce svojej lásky, hoci predtým o vás nejavila veľký záujem. Aj ženy sú v láske aktívnejšie.

Cyklus 7:  je kritickým obdobím roku. Preskúmajte svoje skúsenosti, viac analyzujte. Práve teraz vidíte svoje chyby a uvedomujete si skutočných priateľov a príležitosti. Preorientujte sa. Radikálne zmeny často prinášajú zármutok a bolesť, ktoré vás môžu viesť k bezohľadným krokom. Najprv sa zabrzdite, počkajte a premýšľajte – to, čo stratíte, je prepustenie minulosti, vďaka čomu sa stane vaša budúcnosť lepšou. Nasledujú nové perspektívy. Pustite staré problémy a hľaďte do budúcnosti. Nerušte staré obchodné spojenia, budete ich potrebovať. Počas tejto fázy môžete byť veľmi pesimistickí, môžete to však regulovať. Zvyšok odpočinku do narodenín vám len prospeje.

Život je o zmenách, nič netrvá večne. Najväčším umením je vedieť využiť správny čas, ktorý je priaznivým vetrom do plachiet vášho života. Kto nedbá na poznanie, ide ďalej tvrdohlavo hlavou proti múru, nemá sa čudovať prekážkam a problémom kedy minie množstvo energie, ktorú mohol využiť omnoho múdrejšie. Potom by nebolo množstvo chorých nešťastníkov, ktorí so sebou stiahli na dno celú rodinu…….