Rozhovor pre časopis Liečiteľ číslo 7/2014

Aktuálne interwiew v časopise 

Alternatívnej medicíne sa venuje takmer 30 rokov, jej rukami prešli tisíce klientov, ktorí ju uznávajú, lebo hovorí priamo a pravdivo. Kým pristúpi k liečeniu, podrobne a fundovane vysvetľuje príčinu každej choroby a dôkladne testuje najvhodnejšiu liečbu.

Prečo nás stretávajú choroby?

Človek si stále neuvedomuje potrebu životnej rovnováhy vo všetkých aspektoch života, základné potreby fyzického tela a energetiku svojich myšlienok a emócií i fakt, že za svoje zdravie nesie zodpovednosť. Tak, ako sa nikto nesťažuje na vlastnú hlúposť, nepripustí si ani poškodené emócie, ktoré sú najbližšie našej duši. Sme v tom, že myšlienky nevidno, čo je základný omyl. Myšlienky vidíme na celom fyzickom tele človeka, nie hneď, časom však určite. Formujú nielen tvar nášho tela ale i každý zdravotný problém. Ak človek nezačne pracovať na sebe energeticky, mentálne a emočne zároveň, žiadna bylinka či tabletka ho nespasí. Málokto vie prijať situáciu, čo ho stretla, neustále s ňou bojuje, prežíva ľútosť, hnev, sklamanie, smútok, strach a pod., čiže kde sa točí? V emóciách a myšlienkach. Nenapadne ho  zastaviť sa, porozmýšľať, čo ho daná situácia učí, radšej zvaľuje vinu na karmu, minulé životy, rodinu, šéfa, prácu, susedku, mágiu, prekliatia a urieknutia. Nie je hanbou urobiť chybu, všetci v danom čase konáme najlepšie, ako vieme. Hlúposťou je chybu donekonečna opakovať.

Ako z toho kolotoča von?

Nie každý človek má potrebný nadhľad v čom tkvie jeho zdravotný problém, preto je samozrejmosťou, že vyhľadá lekára, ktorý mu určí diagnózu podľa klasickej medicíny a mal by súčasne spolupracovať i s kvalitným odborníkom na alternatívnu medicínu.

Čo všetko nám spôsobujú negatívne emócie?

Ak cítime strach, energia ľadvín je chladná, prichádza pocit strachu a úzkosti. Ak ich zahrejeme, prestávame naň myslieť. Ak nemáme priateľov, sú prehriate a ideme s kýmsi do konfliktu. Obličky riadia vôľu prežiť, musia byť vyvážené aby sme neubližovali ľuďom, kontrolujú prívod a odvod energie z tela. Ak sme nahnevaní, pečeň je prehriata, ak skľúčení, málo prekrvená. Je sídlom nespútanosti, potrebuje sa prejaviť pohybom, cvičením, spoločenským životom. Ak sa zavalíme len prácou, padnú na nás chmáry. Pečeň ovláda našu osobnosť, riadi mieru otvorenosti voči svetu. Ak je jej energia horúca, chováme sa hrubo. Zodpovedá za rozvoj či stagnáciu, úpadok – záleží na okolnostiach. Ak máme dobrú náladu, smejeme sa od srdca, jeho energia je vyvážená. Ovláda tok myšlienok v bdelom stave i spánku. Ak hlavou idú myšlienky dôležitosti, máme zlé sny, srdce je prehriate. Ak sme pesimisti, bez odvahy, jeho energia je chladná. Srdce dodáva svetlo očiam, duši, má vplyv na lásku, túžbu. Ak sme nevrlí, smutní, veľa premýšľame, energia sleziny je chladná. Ak sa nevieme vcítiť do iných, sme veľmi racionálni, nevnímame emócie, slezina je suchá. Patrí materiálnu, kontroluje intelekt, spôsob riešenia problémov, i naše financie. Ak sa trápime minulosťou, súčasnosť je bez nápadov, energia pľúc je slabá. Ak sme nervózni, plánujeme ďalekú budúcnosť, sú prehriate. Pľúca riadia náš životný rytmus.

Kombinácie pocitov a kvalít energie sú nevyčerpateľné. Vylepšovaním svojej energie v životne dôležitých orgánoch môžeme trvale regulovať stav mysle bez ohľadu, čo sa deje okolo. V stave rovnováhy uvoľníme blokovanú životnú silu, ktorú telo využije k posilneniu imunity, čo nás lieči zo všetkých neduhov tela. V opačnom prípade je otázkou času, kedy najslabšie ohnivko v reťazi zdravia praskne.

Kde to všetko začína?

V prenatálnom vývoji do cca 6-7 rokov veku života, kedy sa formuje náš osud. Tam získavame kombináciu viacerých emočných zranení s rodičom rovnakého či opačného pohlavia. Ak prežité situácie neprijmeme, stretávame ich dookola ale už v podobe iných ľudí. To sú naši učitelia, pomocníci, zvyčajne ich však odsudzujeme.

Akou technikou liečite klientov?

Nevymyslela som úchvatný názov svojej technike, dopracovala som sa k nej sama, je moja vlastná. Zatiaľ ju nevyučujem, len praktizujem. Začínam odblokovaním poškodenej rodovej línie, patológií súčasnosti, tak prichádzajú na rad emócie a myšlienky. Klient dostáva potrebné návody práce na sebe, vhodné prípravky, finančne nenáročne a môže sa liečiť doma sám. Práca na sebe je najťažšia, no prináša najlepšie výsledky a vyzdravenie. Sami vidíte, že choroby sa ukladajú mnoho rokov, preto logicky nemôžu odísť z večera na ráno. Všetko je o pochopení a prijatí situácií.

Čo nové máte pripravené pre klientov?

Nedávno som dokončila Stravovací program šitý na mieru pre každého človeka, vďaka ktorému obézni navždy schudnú bez jojo-efektu a podporia svoje telesné, psychické a emočné zdravie. Vnútorný tuk na orgánoch sa chová ako patologická endokrinná žľaza a spôsobuje všetky choroby od alergií po rakovinu. Hnevajú ma rýchlo preškolení výživoví poradcovia, ktorí po krátkom kurze radia ľuďom. Mám ukončené vzdelanie v odbore a 30 ročnú prax, preto sú moje rady naozaj kvalitné, sú za nimi dlhoročné skúsenosti. Články v časopise Liečiteľ sú mojou srdcovou záležitosťou.

Momentálne pracujem na novom Manuáli energetického liečenia chorôb tela a mysle. Táto nová technika taktiež prináša pomerne rýchle výsledky v liečení chorôb.

Pridaj komentár