Rozbité zrkadlo a zradné povery

V podvedomí človeka je nesprávna informácia, že rozbité zrkadlo znamená 7 rokov nešťastia 

Prvé zrkadlá boli vyrobené v Benátkach v 14-tom storočí a boli veľmi drahé. Tento fakt viedol zrejme k vzniku zradnej povery o nešťastí v prípade, ak sa rozbilo benátske zrkadlo.

Čo s črepinami

Ak sa vám už podarilo rozbiť zrkadlo, vôbec nezúfajte, stále ho môžete použiť a to aj v magickom ochrannom kúzle. Opatrne pozbierajte všetky väčšie črepy tak, aby ste sa nebodaj nimi neporezali a črepiny uložte do sklenenej nádoby. Zvyšný odpad zmeťte metličkou a tiež šup s ním do sklenenej nádoby k väčším črepinám. Potom nádobu dobre uzatvorte a postavte ju do okna, na ktoré dopadajú slnečné lúče.

Táto nádoba so svojim obsahom bude brániť zlu a vstupu všetkých negatívnych vplyvov do vášho príbytku, pretože každá jednotlivá črepina rozbitého zrkadla už odteraz slúži ako ochranné zrkadlo.

Nádobu nezabudnite občas utrieť od prachu a bude vám dobre slúžiť, Na vrch nádoby môžete ešte prilepiť malé okrúhle zrkadielko. Až potom si kúpte nové zrkadlo ako náhradu za to rozbité.

Nezabúdajte, že každá nesprávna informácia, ktorou je hocijaká povera nielen tá o rozbitom zrkadle, je vlastne škodlivý program v mozgu. Všetky škodlivé programy človeka doslova melú a jeho život sa potom reálne stáva nešťastným. Nie však pre rozbité zrkadlo, ale pre patologický program, vďaka ktorému si nepríjemnosti priťahuje obrovskou silou.

Nakoniec predsa sa hovorí, že črepiny prinášajú šťastie, prečo by potom črepiny zrkadla mali byť výnimkou a nosiť nešťastie?

 

Pridaj komentár