Revitalizačné sérum pre hodvábnu pleť

Dámy, ktoré chcú vyzerať pestovane, by nemali zanedbávať vrstvenie pleti. Podstatou je pleť vždy kvalitne vyčistiť, potom na ňu naniesť účinné sérum a až tak krém 

Kvitujem, že viac ľudí sa už zobudilo a nepodlieha reklame na škodlivé potraviny a dbá na zdravú stravu. Bohužiaľ ešte sme veľmi ďaleko, aby sme sa podobne správali aj k svojej pokožke. Ak už hľadáte pre seba kvalitný prírodný krém, študujte jeho etiketu, nespoliehajte sa na preplastikované modelky, ktoré majú exkluzívne zmluvy s kozmetickými firmami. Nemusíte byť chemik, stačí ak si jednotlivé zložky vyhľadáte na výbornej stránke www.biooo.cz, hneď sa dozviete pravdu. Reklamy v tv sú drahý špás, môže si ich dovoliť vysoko prosperujúca firma, ktorá nehľadí na vás, ale svoje zisky. Ak je výrobná cena reklamovaného krému 1,50€ aj s kelímkom, môže ísť denne na najviac sledovaných staniciach.

So svojím zdravím nehazardujem. Tentokrát som dopriala pleti revitalizačné sérum. Mnohé dámy si myslia, že majú suchú pleť, preto ju nevhodne premasťujú olejmi. Tým nevedome svojej pleti škodia, úplne ju betónujú a podporujú vznik nepekných komedónov. Ak sa už rozhodnú pre hydratačný krém, ten rýchlo prestanú používať, vodná zložka sa do pleti upchanej olejom nedostane a steká po pokožke. Za vinníka označia krém, nie svoju nevedomosť. Vaša pleť nie je drevený masív, ktorý potrebuje mastnú politúru. Ľudské telo je zložené zo 70% vody, preto je dôležité priblížiť sa k tomuto percentu aj zložením kozmetiky. 70% demineralizovanej, destilovanej vody pleti úžitok neprinesie. 70% kvetinového hydrolátu určite áno. Lenže kým cena destilovanej vody je v centoch, hydrolát je niekoľkonásobne drahší, nie centov, ale celých €.

Zloženie séra

Využila som liečivé účinky rebríčka a použila rebríčkový hydrolát, obohatila ho fucogelom a včelou materskou kašičkou. Do olejovej fázy som použila olivový skvalan a olej z pšeničných klíčkov. Nechýba ani šípkový CO2 extrakt, hroznové polyfenoly a štipka extraktu, ktorý pleť ochráni pred účinkami monitoru počítača, kde pracovne trávim stále dosť času. Dôležité vitamíny a minerály nikdy neobídem pri výrobe. Sérum obsahuje aj éterický olej santal a vonia mimoriadne príjemne.

dav

Napíšte komentár

You must be logged in to post a comment.