Problémy s trávením

Počas sviatkov si človek dopraje viac jedla, ktoré má od zdravej stravy dosť ďaleko 

Existuje množstvo príčin porúch trávenia. Zodpovedné za to sú často moderné životné podmienky a málo pohybu, veľa sedavej práce. Odporúča sa viac pohybu. Denne choďte von a robte drepy. Počas chôdze položte obe ruky na starší strom a urobte 20 drepov. Hovorí sa, že ľudia, ktorí majú tráviace problémy, prehltli vo svojom živote príliš veľa negatívneho. Vylúčte konzumáciu všetkého, čo škodí, posilnite si imunitu.

Tekvicový med

Tekvicový med je užitočný pri tráviacich problémoch. Tekvicu prekrojte na polovicu a dajte ju piecť do rúry na 120°C na 40 minút. Potom do každej polovice vložte 50 g medu. Všetko premiešajte na homogénnu hmotu, tú dajte do pohára. Berte 5 PL denne.

Striebro

Striebro je liečivý kov, je antibakteriálne. Indickí vedci tvrdia, že striebro účinkuje proti zlepovaniu krvných doštičiek a bráni infarktu a mozgovej príhode. Pretože tieto ochorenia sú spojené s tráviacimi problémami, je vhodné užiť 3 kvapky koloidného striebra denne, dávka sa však nesmie prekročiť!

Ovsená kúra

Na prečistenie a vyváženie čriev vyskúšajte ovsenú kúru, ktorá zároveň aktivuje vlastnú energiu tela. Hrsť ovsených zŕn (bez ovsených vločiek, pretože im chýba pozitívna primárna energia) povarte 15 minút v 2 l vody. Potom vodu nalejte do misky a nechajte vychladnúť. Teraz vytlačte šťavu z citróna a primiešajte trochu medu. Pite túto ovsenú vodu namiesto iných nápojov po celý deň. Kúru robte asi týždeň, zmobilizuje všetku vašu telesnú energiu. Pocítite silu a vaše črevá sa vám poďakujú.

Proti rôznym črevným ťažkostiam pomôžu čaje z fenikla, valeriány, žihľavy, levandule, slezu, šalvie, alchemilky, čakanky a černice.

Šamani radia

Šamani odporúčajú otvorený rozhovor s tráviacimi orgánmi. Dajte priame pokyny, čo musia vaše črevá a ich asistenti, slezina, pečeň a pankreas robiť. Naprogramujte si trávenie tak, aby sa denne vyprázdňovalo. Povedzte črevám: „Denne sa vyprázdňujete a odstraňujete všetky škodlivé látky z môjho tela. Prospieva vám čistota. ““

Starou dobrou metódou je aj umývanie brušnej steny slanou vodou. 1 lyžicu kuchynskej soli rozpustite v 1 l teplej vody a umyte si ňou žalúdok.