Posvätný kameň Cintamani

Cintamani je posvätný kameň, ktorý pochádza z hviezdneho systému Sírius. Pred miliónmi rokov počas Galaktickej supervlny, explodovala planéta obiehajúca Sírius A. Jej fragmenty sa rozprskli do všetkých smerov a po dlhej ceste medziplanetárnym priestorom niektoré z nich sa dostali aj na Zem

V posledných 30-tich rokoch boli strážcovia kameňov Cintamani ústretoví a dali kúsky kameňa Cintamani niektorým jedincom, ktorí mali maximálny potenciál pozitívne ovplyvniť ľudskú históriu. Kráľ Šalamún, Alexander Veľký a Akbar tiež vlastnili kus tohto vzácneho kameňa Cintamani. Jeden kúsok kameňa Cintamani, ktorý predtým vlastnili templári, bol odovzdaný Edwardovi Bulwer-Lytton. Tento muž odhalil existenciu Agarthy  – duchovne svetlé ľudstvo novej, prichádzajúcej rasy.

Neskôr bol ten istý kúsok odovzdaný istej skupine templárov a skupine duchovne čistých dievčat spojených s vysokými anjelskými bytosťami, ktoré mali okrem iného  aj technologické know-how pre prvý vesmírny program na povrchu tejto planéty od pádu Atlantídy. Ďalší kus bol odovzdaný Nicholasovi Roerichovi, ktorý sa s ním pokúsil dosiahnuť svetový mier. Jeho známa mierová vlajka je symbolom vzťahujúcim sa k trojhviezdnemu systému Síria

Sily temna (od inkvizície cez jezuitov až po Hitlera) sa všemožne snažili ukradnúť Cintamani do svojich zvrátených rúk, našťastie neúspešne.

Cintamani je posvätný kameň Hviezdneho bratstva, čo je posledným zvyškom mysterióznych škôl z Atlantídy. Mnoho pracovníkov svetla a bojovníkov svetla patrí do mandaly 144.000 hviezdnych bytostí Svetla, ktoré prišli na planétu Zemi pred mnohými inkarnáciami, aby pomohli v oslobodeniu našej planéty od temna.

Od otvorenia silného duchovného portálu v decembri 2014 toto silné svetlo prúdi z Centrálneho Galaktického Slnka a je poháňané cez fazety pohára Svätého Grálu, ktoré slúžia ako šošovky a sú namierené na týchto 144.000 bytostí, aby spustili ich prebudenie.

Kameň Cintamani je ďalším krokom v tomto energetickom procese. Sily svetla už žiadajú, aby boli kúsky kameňa Cintamani rozšírené medzi duchovne prebudených ľudí. Až príde správny čas, potom bude galaktický pulz svetla prúdiť práve cez kameň Cintamani. Každý majiteľ kameňa Cintamani potom poslúži ako energetický vodič prenášajúci energie prielomu do planetárnej mriežky. Jedna várka kameňov Cintamani už bola pred časom predaná, v súčasnosti bude k dispozícii ďalšia.  Všetky kamene sú tachionizované.

Kamene Cintamani sú čistou energiou Svetla a ich energia nemôže byť zneužitá. Pomáhajú rozpúšťať implantáty (rôzne negatívne, temné prisaté sily v energetike človeka) a posilňovať vnútorné vedenie. Treba mať však na pamäti, že sú silnými posilňovačmi a slúžia ako zväčšovacie sklo, aby nám ukázali, čo v nás je tak, aby sme to mohli premeniť a viac sa pripraviť na svoju misiu a aby sme mohli zhostiť svojej úlohy v planetárnom oslobodzovacom procese.

Keď kameň držím v ruke, cítim ako silno pulzuje, súčasne otvára tretie oko a  príjemné pocity sa dostavia do celého tela. Kameň dáva veľmi živé sny, odkazy a konkrétne rady svojmu majiteľovi. Všetko sa to deje v snoch, ktoré nejde zabudnúť. Vlastním ho len krátky čas a môžem skonštatovať, že je jednoznačne zaujímavým pomocníkom v reálnom živote človeka.

dav

Pridaj komentár