Poklad prírody v pleťovom kréme

Základom krému  je olej Sacha Inchi, najbohatší zdroj kyselín Omega získal vo svete ohromné ​​uznanie a prvé miesto. Našiel široké uplatnenie nielen v medicíne a potravinárskom priemysle, ale aj vďaka mimoriadne priaznivým účinkom na ľudskú pokožku pri výrobe krémov, mastí, kozmetických masiek a šampónov. 

Olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9 v ideálnom pomere.   Omega 3 – 48,6%, – 13 x viac ako losos! Okrem toho aj výživné bielkoviny (33%), antioxidanty, jód, vitamíny A a E. Čoraz viac odborníkov odporúča vnútorne užívať práve rastlinné Omega, nie živočíšne z rýb pre znečistené moria.

Pre oživenie pamäte nedostatok Omega 3 sa prejavuje rôznymi spôsobmi – suchou pokožkou, podráždenosťou, nedostatkom sústredenia, mäkkými nechty, alergiami, nízkou imunitou, nadmernou smädom, suchosťou očí, nádorovými ochoreniami, ťažko hojacimi sa ranami, poruchami pamäti a schopnosti učiť sa, zvýšením telesnej váhy, srdcovými chorobami, zápalmi, cukrovkou, depresiami a ADHD u detí.

Pomáha udržať zdravú, peknú pokožku, posilňuje jej výživu a vzhľad, spomaľuje procesy starnutia, pomáha pri liečení ekzémov, lupienky a uhrovitosti. Predchádza vypadávaniu vlasov, posilňuje nechty. Pomáha pri liečbe ekzémov, lupienky a uhrovitosti.

Tento výnimočný olej možno použiť aj do liečivej masti bez vodnej zložky a natierať zvonku zápalové miesta, nakoľko  znižuje zápaly pri reumatickom zápale kĺbov, artróze, reume, pri zápale priedušiek i astme. Pomôže aj pri migréne, depresii, strese, únave, nervovom i psychickom vyčerpaní, podráždenosti a nespavosti.

Kľúčom ku vašej kráse a zdraviu je Sacha Inchi svojim bohatým a unikátnym zložením, optimálne v kombinácii vnútorného a vonkajšieho užívania. Tento vysoko cenený rastlinný elixír života, umožňuje udržanie tela v dokonalej harmónii a zdraví. Je aj kľúčom k správnemu metabolizmu, ku všetkým biochemickým a enzymatickým reakciám prebiehajúcim v bunkách tela.

Množstvo ľudí už našťastie pochopilo význam zdravej stravy, len stále im ešte nedochádza, že ak pokožku natrú chemickým kokteilom bežne obsiahnutým v pleťových a telových krémoch, v mastiach, logicky sa všetko dostáva cez ňu do vnútra tela a poškodzuje ho.  

Pridaj komentár