Pohánkové karbonátky s bio syrom, tuniakom a hráškom

Aj takto môže vyzerať nedeľný obed

100g pohánky obsahuje 12g rastlinných, mimoriadne zdravých bielkovín. Okrem toho dá neoceniteľný rutín – liek na cievy. Ak sú zdravé cievy, zdravé je celé telo.

Pohánková lámanka je uvarená za 3 minúty, stačí pridať cesnak, cibuľku, tuniaka, vajíčka, pohrať sa s koreninami – napr. koriander, fenikel, muškátový oriešok, nastruhať bio repu, bio syr, pridať trochu horčice, drvené tekvicové semienka. Všetko poriadne premiešať, vytvarovať bochníčky, šupnúť ich na plech vystlaný papierom na pečenie a dať na 20-30 min. do rúry.

Je šialené, keď už 4-ročné deti majú ťažkú artritídu a lekári im bez výčitiek svedomia prikážu užívať jed vo forme pilule, ktorý bráni obnove buniek!!!!! Dieťaťu, ktoré je vo vývoji!!!!! Dieťa sa však v prvom rade musí vzdať šunky a ďalších živočíšnych bielkovín, pretože s nimi konzumuje o.i. ťažké dusičnany, ktoré choré cievy nedokážu odviesť k vylučovacím orgánom. Keď sa rodina dozvedela, že liečiť sa treba predovšetkým stravou, pozerali na mňa ako na UFO. Veľmi ma potešil telefonát od nich, že dieťatku sa po týždni zmenenej stravy, natierania nožičiek tinktúrou z kalísie a smrekovo-živicovou masťou s cédrovým olejom začal stav zjavne zlepšovať.

Tráviť ľudí chemickými liekmi – nuž trochu som študovala a tento systém prvý nabehol Rockefeller. My ľudia, ako tupé svetské stádo mu bez prestania plníme účty s odobrením lekárov, ktorí by nás mali liečiť (aspoň takú skladajú prísahu). Nemožno však od lekárov očakávať fundované návody na liečenie stravou, keď ich to na škole nenaučili……

Každý človek má slobodnú vôľu, je len výsostne na ňom, či bude mastiť vrecká farmaceutickým korporáciám a nevyzdravie, pohne zadkom, prestane bezmyšlienkovite v nedeľu vyklepávať šnicle plné antibiotík a hormónov, kvalitne nasaté nezdravým ale lacným olejom, alebo kdesi tam vzadu v mozgu pootvorí dvierka zadupanej kreativite. Garantujem, že v tomto prípade sa nalomené zdravie začne zlepšovať

dav

Pridaj komentár