Osud a predurčenie

Tieto dva pojmy sa často zamieňajú, je však medzi nimi veľký rozdiel 

Osud je daný tým, z akej rodiny pochádzame, aké gény sme zdedili, akú máme minulosť a aké citové zranenia sme utrpeli.  Inými slovami osud chápeme vopred daný a zdanlivo nevyhnutný sled udalostí, ktoré sa nám dejú. Máme dojem, že sa nedá pred ním utiecť a že na nás číha všade.

Naproti tomu predurčenie je zmysel života a naše poslanie, ktoré je možné objaviť a uskutočniť. Starí Gréci verili, že osud je utkaný z istého vlákna ako odev a je nemenný, kým pod osudovým predurčením chápali silu, ktorá môže zasiahnuť a priebeh osudu zmeniť. Človek môže spoznať svoje predurčenie i bez božského zásahu. Na to je však potrebné poznať podrobnejšie, čo všetko ste dostali do vienka, ako reagujete na danosti, s ktorými ste sa narodili. Potom môžete riadiť beh svojho života.

Vaše predurčenie vám umožní zmeniť osud a oslobodiť sa od negatívneho emočného a genetického naprogramovania. Ak vstúpite do línie svojho predurčenia, môžete sa dokonca zbaviť zaťaženia aj tých najťažších dedičných chorôb. Vaše predurčenie vám umožní voliť si v každej chvíli svoju cestu namiesto toho, aby ste sa len trápili. Predurčenie vám umožní vedome sa podieľať na svojom vlastnom raste.

Ako vieme zistiť svoje predurčenie?

Najjednoduchšou možnosťou je objednať si cd program Magické písmená a zadať do neho svoje krstné meno a priezvisko. Program automaticky vypočíta vaše predurčenie životnej cesty, cieľa, čo ovplyvňuje váš život, vaše túžby a nádeje, myslenie, jednanie, prirodzený charakter. Zistíte, čo máte riešiť na poli partnerských vzťahov ale i v povolaní, v ktorej práci dostanete najvyššie ohodnotenie a v čom máte podnikať, aby ste boli úspešní. Dozviete sa všetko o vašom priebehu života.

Robiť len tie správne rozhodnutia vám pomôže Tattvický program doplnený o jedinečný lunárny kalendár. Numerologický program sa venuje nielen analýze dátumu narodenia, ale vypočíta vám harmonizačné číslo príbytku aj ochrannú jantru pre každý dátum, ktorý do programu zadáte.

Tieto jedinečné cd programy si môžete objednať jednotlivo alebo vo výhodnom balíčku. Ak túžite po lepšom živote a chcete poznať svoje predurčenie i predurčenie vašich blízkych tak neváhajte a objednajte si jedinečné cd programy  – Magické písmená, Magický kruh a Magické tattvy.

Pridaj komentár