Osem mantier hojnosti a prosperity

Najčastejšie sa človek len sťažuje na to, čo nemá 

Porovnáva sa s inými, podceňuje seba, nepozná svoju skutočnú hodnotu a všetko vidí len negatívne. Energeticky spadol až na dno a čuduje sa, prečo ho šťastie, úspech a prosperita stále obchádza. Chcete počuť pravdu prečo? Pre neochotu na sebe pracovať!

Ako začať

Niekedy všetko čo potrebujete aby ste dostali podporu, je zmysluplná mantra alebo správne tvrdenia o hojnosti. Urobte si čas pre seba a vydržte prvých 12 dní, potom sa vám to už zapáči a dostane do krvi. Mantry a tvrdenia  môžu byť jednoduché presne tak, ako ich potrebujete. Od básnických a hudobných spevov až po mocné frázy, ktoré si šeptáte pred dôležitou úlohou. Majú moc, pretože rovnako ako modlitby či prosby vám dodávajú potrebnú energiu.

Nasledujúce mantry a tvrdenia sú špeciálne navrhnuté tak, aby využili silu zákona príťažlivosti  (rovnako ako pozitívne myslenie), aby do života priniesli prosperitu, bohatstvo a finančný zisk. Môžete ich povedať vždy, keď to považujete za vhodné. A ak vám to čas dovolí, môžete ich skombinovať s meditáciou. Meditácia nie je síce nevyhnutná, ale pridáva veľký dôraz na pozitívne afirmácie a urobí ich ešte silnejšími.

Zapojte vlastnú kreativitu

Použite toľko mantier, koľko uznáte za vhodné. Môžete ich skombinovať tak, aby vyhovovali vašim potrebám, Skúste si napísať tieto tvrdenia do vášho smartfónu ako pripomienku. Posledná vec, ktorú treba mať na pamäti je, že aj keď sú tieto vyhlásenia účinné, sú len také silné, ako často ich robíte. Čím viac ich dáte, tým väčšia je šanca ich prejavu. Musíte naozaj precítiť tieto pozitívne tvrdenia, inak to budú len bezvýznamne zamrmlané slová.

Pustite sa do práce na sebe

  1. Som otvorený a vnímavý ku všetkému bohatstvu, ktoré mi život ponúka.

Je to nádherná mantra, ktorá otvára hojnosť života, pretože je to pozvanie pre  prosperitu, aby vstúpila do vášho života. Čo je dobré pri príchode bohatstva alebo hojnosti, ak by ste ju hneď odmietli? Mantrou jasne tvrdíte, že ste pripravení prijať všetky finančné podpory, s ktorými sa stretnete.

  1. Som obklopený bohatstvom.

Zákon príťažlivosti je o krok ďalej a hovorí, že čokoľvek, čomu dáte dostatok myšlienkovej energie, sa aj prejaví v reálnom živote. Uplatňovanie práva na vaše bohatstvo vám prinesie bohatstvo! Toto je skvelé denné potvrdenie. Verte tomu. Znie to ako rozprávka, ale funguje.

  1. Zaslúžim si prosperitu!

Toto je dôležité pozitívne potvrdenie – príliš často sa predávame lacno, pretože veríme, že nie sme hodní dobrých vecí. Mantru je dobré povedať nahlas (ak to vaše prostredie dovolí), je to skvelá mantra, ktorú treba opakovať znova a znova. Je zábavné povedať ju, dokonca pozdvihne vášho ducha. Nehovoriac o tom, že mantra je  absolútne pravdivá!

  1. Môj úspech je nevyhnutný

Hoci sa nám to nepáči, peniaze sú na tomto svete dôležité. Toto tvrdenie slúži ako pripomienka, že mať viac želaní nie je hriech. Či už je to vo vašej kariére, doma alebo dokonca pri rekreačných aktivitách, úspech je pre vás dôležitý a môže byť naplnený vašim duchom. Táto mantra ponúka motiváciu akceptovať nič menej ako to, čo si zaslúžite – hojnosť. Váš duch je obrovskou silou.

  1. Žijem bohatý život.

Toto jednoduché tvrdenie neplatí iba pre bankové účty. Meditovanie s touto mantrou môže priniesť dobro do vášho života vo všetkých aspektoch, emocionálne a duchovne; v práci, doma a vo všetkých ostatných oblastiach života. Možno to bude znamenať hojnosť smiechu rovnako ako množstvo peňazí!

  1. Moje sny sa plnia.

Tak dlho, ako na realizácii svojich snov pracujete, rovnaký čas ich bude mantra aj podporovať. Musíte vidieť pokrok tak, akoby už existoval a táto krásna veta vám prinesie posilnenie a pripomenie, že prosperita je už na ceste k vám. Sny, ktoré sa stali skutočnosťou, sú vždy skvelé na to, aby ste sa mohli pustiť do práce. To vám určite prinesie dobrú náladu. Čím častejšie mantru poviete alebo premýšľate o nej, tým viac to funguje!

  1. Om Shrim Maha Lakshmiyei Swaha.

Toto je trochu pokročilejšia mantra, ale ak máte záujem o tradičnejší prístup,  vyskúšajte túto sanskrtskú mantru: zameriava sa špecificky na hojnosť. Predstavuje výsadbu semien úspechu a umožnenie rastu bohatstva. Mantra sa samozrejme najlepšie spieva počas meditácie.

  1. Ďakujem

Nikdy nezabudnite na vďačnosť za všetko, čo máte. Čím viac vďaky je vo vás, tým viac jej dostanete. Akoby vďačnosť a príťažlivosť boli dve strany tej istej mince. Bez ohľadu na to, koľko čoho máte alebo by ste mohli mať, bude dôležité to, ak mantra pridá vášmu životu hodnotu. Najlepší spôsob ako potvrdiť a čosi oceniť je slovo  „ďakujem.“ Nezáleží na tom, ako to hovoríte, ale komu to hovoríte. Ak všetko ostatné zlyhá, poďakujte sa.

Mantry majú neuveriteľnú silu vtedy, ak si súčasne čistíte svoju energetiku (čakry a auru) prírodnými čistiacimi olejmi. Tak sa zbavíte všetkých starých blokov, ktoré vás dlhý čas obmedzovali v kvalite života. Nezabúdajte, že si zaslúžite žiť skvelý a bezproblémový život!

O čistiacich prírodných olejoch nájdete viac tu: http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár