Opakujúce sa čísla a ich význam

Pozeráte hodiny či display a stále a znova vidíte rovnaké čísla (napr. 11:11)? Nie je to náhoda. Je skutočne dôležité všímať si opakujúce sa čísla. Sú totiž znakom vášho duchovného prebudenia.

Vysvetlenie

Keď častejšie vidíte rovnaké čísla vedzte, že ľudské bunky a astrálne telá sú synchronizované s vesmírom, a preto vysielajú veľmi dôležité správy pre nás a pre naše životy. Sú to správy, ktoré nemôžeme prijímať iným spôsobom.

Namiesto zaradenia dôležitého signálu do náhody prinášame vysvetlenie jednotlivých čísel:

11, 111, 11:11, 1111 Prebudenie ducha

Ak tieto čísla opakovane vidíte, práve ste dostali veľmi dôležité posolstvo z vesmíru a od vyšších síl. Znamená to, že vaše magické sily prestanú byť nečinné a snažia sa vás upozorniť. Jednotka je číslo Mága, začiatok tarotovej veľkej arkány. Prináša víťazstvo.

Môže k tomu dôjsť, pretože z nejakého dôvodu ste si už mohli vybrať okamih, ktorý dostanete, ak bude úplná spätná väzba z vášho minulého života. Vyskúšajte nejakú metódu veštenia (ku ktorej vás to podvedome ťahá). Tak zistíte, ktorá sila sa vás pokúša kontaktovať. Ak neinklinujete k vešteniu, zostaňte v pohotovosti a maximálne pozorní ďalších 48 hodín, pravdepodobne zažívate karmickú udalosť.

22, 222, 22:22, 2222 Tajomstvo a rovnováha

Vesmír sa vás snaží upozorniť na tajomstvá, ktoré vám momentálne nemusia byť prístupné. Dva je číslo Veľkňazky, druhá karta veľkej arkány tarotu. Veľkňažka je strážcom všetkých božských tajomstiev. Pozná spisy akáše.

Môže to tiež znamenať, že partner, manžel či najlepší priateľ teraz potrebuje vašu pozornosť. Číslo dva je symbolom našej druhej polovice, tej, ktorá nás robí úplnými. Toto môže byť čas, kedy stretnete svoj dvojplameň, duálnu dušu atď.

33, 333, 3:33, 3333 Dokončenie

Vesmír vám ukazuje dôležité znamenie úplného a božského dokončenia. Možno budete musieť vyrovnať ducha, myseľ či telo, aby ste dosiahli väčšiu rovnováhu. Meditácia je pre vás momentálne veľmi cenným zdrojom informácií.

Môže to byť aj znamenie božského uzdravenia. Možno ste požehnaní vyššími silami, aby ste mali plodný a zdravý život. Tri je číslo tarotovej karty Cisárovná. Má  na starosti pozemskú a materiálnu rovinu. Na mnohých kartách je tehotná, nesie čosi nové a netvarované. Môže to byť tiež hojnosť.

44, 444, 4:44, 4444 Položte základy

Vesmír sa vám snaží povedať, že musíte nastaviť základy svojej budúcnosti. 4 je číslo tarotovej karty Cisár. 4 je počet štyroch prvkov, ohňa, vzduchu, zeme a vody, základy čohokoľvek v rovine existencie. Štvorka je znamenie, ktoré potrebujete na uskutočnenie vašich plánov a stanovenie nových cieľov. Pravdepodobne budete práve teraz úspešní. Využite kúzlo štyroch prvkov.

55, 555, 5:55, 5555 Nechajte kúzlo vstúpiť

Vesmír sa vám snaží povedať, že musíte vo svojom živote nechať prejaviť zázraky svojho duchovného diela. 5 je číslo karty Veľkňaz. Päťka je i číslo toho, kto žije v súlade s existenciou vyšších svetov. Je to číslo piateho elementu, ducha (éter v starovekých skriptoch).

Vidieť toto číslo znamená, že sa musíte objať, prijať svoj život, prijať svoju prácu, ale pokúsiť sa doň vložiť viac ducha a mágie. Dovoľte si žiť kúzelný život

66, 666, 6666 Nasledujte Svetlo

Vesmír sa vás snaží upozorniť na rovnováhu, krásu a estetiku. 6 je číslo Venuše, planéty (a bohyne), ktorá vládne kráse a harmónii. Číslo 6 je veľmi priaznivé znamenie.

Šesť je tarotová karta Milenci. Je to množstvo príležitostí založených na kráse a harmónii. Vidieť toto číslo je pripomienkou pre vás, že máte nasledovať Svetlo.

77, 777, 7777 Múdrosť je na prvom mieste

Odkaz pre vás, že múdrosť by mala byť na prvom mieste. Je to magické číslo   egyptského boha Thótha. Vládne mágii a všetkej múdrosti. Sedmičky sú mocným znamením, ktoré musíte otvoriť, aby ste videli pravdu. Je to vaša šanca obrátiť sa k múdrosti svojho ducha.

Musíte aj prehodnotiť rovnováhu kladov a záporov vo svojich činoch. Je to pripomienka nepoužívať čiernu mágiu a zaostrovať svoj pohľad na Svetlo. Vyberajte múdro.

88, 888, 8888 Skutočná sila ide zvnútra

Vesmír vás sleduje a vie, čím prechádzate. Je to však aj pripomenutie, že skutočná sila pochádza zvnútra a že ak je vaše srdce čisté, dokážete prekonať všetky ťažkosti. 8 je tarotová karta Sily. Zvyčajne zobrazuje ženu, ktorá dokáže skrotiť leva iba svojím čistým srdcom a dušou.

Musíte mať väčšiu dôveru vo vyššie sily. Ak sa pre čokoľvek cítite izolovaní od Boha,  musíte obnoviť vzťah s božskými silami. Meditácia je kľúčom k vášmu úspechu.

99, 999, 9999 Koniec je blízko

Ak tieto čísla opakovane vidíte, vesmír vám pripomína, že koniec je blízko. To môže byť dobré i zlé. 9 je symbolom večnosti. Uzaviera sa okruh skúseností. Uisťuje, že na konci to bude všetko vynikajúce. Pokúste sa uzavrieť tento „kruh“ s čo najväčšou pozitívnou spätnou väzbou. Toto je najmocnejšia karmická správa zo všetkých čísel.

9 je karta Pustovníka v tarote. Pustovník vie všetko o karme. Musíte byť múdrejší a nájsť chýbajúce v tom, čo už robíte. Dokončite svoju prácu. A vytvorte priestor pre nové, pretože to prichádza a pravdepodobne zmení váš život.

00, 000, 0000 Späť vo vesmíre

Vesmír sa vám snaží pripomenúť, že musíte odpočívať. Urobte krok späť. Vráťte sa do Prázdnoty, kde nič neexistuje, ale všetko z nej vychádza. Praktickejším spôsobom si oddýchnite, počúvajte relaxačnú hudbu a meditujte. Vyskúšajte techniku ​​dýchania Hatha jógy, ktorá harmonizuje telo a energiu.

Nula je v tarote číslo Blázna (hoci niektorí túto kartu spojujú s číslom 22). Blázon je začiatok všetkého. Máte veľmi dôležitú správu, že potrebujete preniknúť do božskej sily stvorenia. Aj keď by ste sa chceli ponáhľať, konať ihneď, musíte získať späť svoju silu a energiu, ktorú ste po ceste stratili. Venujte toľko času, koľko potrebujete. Uistite sa, že máte späť svoju moc.

dav

Pridaj komentár