Októbrový horoskop pre všetky znamenia

Október, čo nám prinášaš? 

Všeobecné aspekty: Retrográdny Merkúr podporí nepozornosť, roztržitosť, nechápavosť. Vhodná je opatrnosť na cestách, v komunikácii, či pri podpise zmlúv a dohôd. Takmer celý mesiac bude na oblohe pôsobiť súlad Jupitera a Pluta. Jupiter značí rast, expanziu, rozvoj, Pluto je princíp moci, duševnej sily, prerodu, regenerácie a radikálnej zmeny. Spojenie týchto princípov má potenciál zmien – môže dôjsť k ozdraveniu ekonomiky, rastu investícií a nápravy pošramotenej povesti. Bude nás viac zaujímať psychológia i okultné oblasti. Môžu byť vynájdené nové spôsoby liečby ťažkých chorôb. Ozdravujme medziľudské vzťahy, diplomaciu, spoluprácu. Vzdajme sa egoizmu, agresivity a bezohľadnosti, učme sa stáť nohami pevne na zemi, opúšťajme nereálne postoje so sklonom k úniku z reality.

Baran

Urobte si poriadok vo všetkých vzťahoch – partnerských, priateľských, rodinných a pracovných. Premyslite si všetko, čo poviete, sľúbite a podpíšete. Triezvo prehodnoťte i to, čo kto sľúbi vám. Učte sa sebakontrole, vyvarujte sa sporom, len diplomacia a takt vám prinesú úspech. Budete riešiť aj financie, preto dobre zvážte všetky aspekty pri kúpe i predaji. Obozretnosť je hlavnou témou mesiaca.

Býk

Viac ako inokedy sa venujte svojmu zdraviu i kondícii. Všímajte si, v čom máte negatívne postoje, snažte sa ich zmeniť. Rozhodne sa nepreceňujte, najmä vtedy ak sa budete chcieť pred niekým predviesť. Mali by ste ukončiť istú záležitosť a nezabúdajte si viac všímať deti a partnera, inak prehliadnete čosi dôležité a to by sa vám nemuselo vyplatiť.

Blíženci

Určite sa viac zamerajte na svoju kariéru, ste síce šikovní, no niekedy len rečami a teraz už sú na rade činy. Zbytočnými rečami ste už toho dosť pokazili, nastal čas nápravy. Niekedy je potrebné vedieť zahryznúť si do jazyka. Naučte sa rozoznať správny okamih, čo všetko urobiť ak od niekoho niečo chcete.

Rak

Reč peňazí je neúprosná, preto si všetko veľmi dobre zvážte, nikomu nič nepožičiavajte a aj sami sa vyhnite rôznym pôžičkám. Pri splácaní sa človek stáva otrokom práce a nevníma poriadne svoje okolie. Snažte sa ukončiť všetky spory. Zamerajte sa na vybavovanie na úradoch, mesiac bude k vám ústretový. Úspech vás čaká i na cestách. Ak nepodľahnete smútku a ďalším škodlivým emóciám, zdarný výsledok vašich snáh sa dostaví.

Lev

Pred vami sa črtá aktívny mesiac, preto si nenechajte pokaziť náladu žiadnou informáciou. Hoci niektoré záležitosti budú spočiatku vyzerať ako problémové, nakoniec sa vyvinú úplne opačne. Čosi sa bude diať aj v práci. Nepodceňujte sa v tom, čo viete, pokojne to dajte najavo a určite sa nikým nenechajte predbehnúť. Máte na to byť najlepším, stačí mať správny zámer a odhodlanie konať.

Panna

Vyhnite sa všetkým nerozvážnym rozhodnutiam. Vplyv planét vám nesie novú silu, neustále sa bude okolo vás niečo diať. Dá sa predpokladať posun vpred, či už vo sfére vzťahov, práce alebo financií. Mali by ste porozmýšľať aj o novom vzdelávaní sa, alebo vziať do ruky knihu o osobnom rozvoji. Je úplne jedno, čo si vyberiete, rozhodne nastal čas rozvíjať sa a dať svojmu životu novú iskru.

Váhy

Mesiac praje všetkým novým začiatkom, stačí vám vytvoriť kvalitný zámer. Pohybujte sa len medzi správnymi ľuďmi, tí vám budú nápomocní pri stúpaní nahor. Emócie majte pod kontrolou najmä vtedy, ak všetko nevyjde podľa vašich predstáv. Sledujte pozorne, či vás ktosi neplánuje pripraviť o financie. Dôverčivosť je totiž vašou slabou stránkou, buďte viac realistom aj za cenu toho, že sa to niekomu nebude páčiť.

Škorpión

V láske určite neriskujte, nastal čas dať si do poriadku vzťah s partnerom i ostatnou rodinou. Ak vám nevyjdú plány, nevzdávajte sa, zatiaľ nemáte dostatok energie, čoskoro sa to však zlepší. Rozhodne oprášte svoj spoločenský život a absolvujte všetky pozvania, ktoré dostanete, priatelia vás príjemne prekvapia. Neuzatvárajte sa do samoty, ľahko by vás prepadla depresia a tej sa radšej vyhnite.

Strelec

Urobte maximum pre blaho domácej atmosféry, potom sa vám skvele vylepší i vaša pracovná sféra. Mali by ste sa sústrediť ešte na jednu dôležitú úlohu, to vás však bude zamestnávať takmer do konca roka. Ak vyviniete dostatok úsilia a kreativity, potom môžete počítať s povýšením v práci a vylepšením vo finančnej oblasti. Zbytočne nemíňajte, radšej si vytvorte finančnú rezervu.

Kozorožec

Snažte sa vyhýbať hádkam, napäté situácie bravúrne vyriešite s dávkou humoru. Potom sa vám váš svet bude doslova meniť pred očami. Viac pozornosti venujte dobrým nápadom, tie vám otvoria dvere úspechu. Nerozptyľujte sa zbytočnosťami, aspekty sú priaznivé len na správne zámery v pracovnej oblasti a sústredením na malichernosti by ste mohli prepásť dôležité šance. Vaša konkurencia totiž nikdy nespí.

Vodnár

Hoci vás energie mesiaca budú zvádzať k flirtom, mali by ste odolať a viac sa venovať svojim financiám. V opačnom prípade to môžete znovu poriadne prešvihnúť. Dajte si do poriadku vzťahy s blízkymi príbuznými a susedmi a určite neskočte na ich hlúposti. Dosť často sú vaše plány nesprávne, nastal čas ich prehodnotiť a tiež sa viac kontrolujte, čo komu sľúbite a čo podpíšete. Nie všetko je také skvelé, ako vám druhá strana vymaľuje rečami.

Ryby

Utekajte od ľudí, ktorí majú hlboko do vrecka, ľahko by vás mohli zneužiť. Platí totiž – s kým sa stretávate, aj preberáte jeho energie ako špongia. Uzatvorte a zlikvidujte starý spôsob života. Zmeňte názory a aktívne riešte situácie, v ktorých prevláda vaša nespokojnosť. Čaká na vás mnoho nového. Vo vzťahu tiež stanovte nové a striktné pravidlá. Inak rýchlo zistíte, že vás človek, ktorého ste poctili dôverou, začal škaredo zneužívať. Nepodceňujte sa.

Pridaj komentár