Okamžitý účinok proti vráskam

Každá žena si zaslúži byť krásna. Kráse však škodí chémia a každý krém so zárukou viac ako 4 mesiace, je chemický.

Teraz, keď sú kozmetické salóny zatvorené určite uvítate tento jedinečný krém. Jeho špecifickou zložkou je motýlia levanduľa a jej účinná látka stoechiol extrakt, ktorý opravuje a uvoľňuje vrásky. Po 24 hodinách sa vrásky vyhladia a aj po ukončení kúry sú vďaka rekonštrukčnému účinku na epidermu stále viditeľné zmeny.

Expresívne vrásky sú ako list karty, ktorá je neustále skladaná a rozkladaná. Epiderma tváre je denne vystavená tisícom svalových kontrakcií a značne sa ohýba. Ako roky plynú, známky ohybov kože sú čoraz viditeľnejšie a poškodenie vplýva na hlbšie vrstvy pokožky, preto sa vráska prehlbuje.

Stoechiol fixuje a uvoľňuje vrásky reverzibilnou inhibíciou svalových kontrakcií. Za hodinu je amplitúda kožnej úľavy pocitovo zrejmá. Po 24 hodinách sú vrásky viditeľne znížené. Tento extrakt znižuje nadmerné odlupovanie a šupinatenie zrelej pokožky a vyhladzuje drsnosť.

Či už ide o prevenciu alebo opravu pokožky, stoechiol obnovuje predlžuje krásu a mladosť žien všetkých vekových skupín. Imobilizácia vrások spojená s opätovným zahusťovacím a vyhladzovacím účinkom epidermy vedie k rýchlemu a trvalému zníženiu hĺbky línií vrások.

Samozrejme okrem tohto vzácneho extraktu sú v kréme použité mnohé ďalšie jedinečné ingrediencie.

dav