Obávate sa urieknutia?

Urieknutie sa udeje preto, že vaša duša je príliš nepokojná a možno už mala skúsenosti s magickými útokmi.

Prejavy urieknutia

Nenávistný či závistlivý pohľad dokáže premôcť aj silnejšiu povahu. Urieknutie býva stav nevoľnosti až mdloby, spôsobený pohľadom istých ľudí. Nepríjemné fyzické stavy ako nutkanie na vracanie, hnačky, ostrá bolesť hlavy, obrovská únava, únik energie, závrat či silné bolesti v oblasti krížov bez zjavnej fyzickej príčiny môžeme tiež pripísať urieknutiu.

Urieknutie však nemusí byť úmyselné. Môže ho spôsobiť aj dlhý, skúmavý, podozrievavý, pohŕdavý, prenikavý ale aj nenávistný pohľad inej osoby, ktorej „ide z očí.“ Urieknuť vás môže rovnako niekto, koho nepoznáte, ale aj človek so zlými úmyslami zameranými na vás.

Energetické riešenie

Pomôže vám cvičenie, ktoré upokojí vašu dušu: Ľahnite si alebo sadnite. Hlava a chrbtica by mali smerovať priamo nahor. Položte jazyk na podnebie úst a hlboko dýchajte do brucha. Zatvorte oči a nechajte svoje myšlienky voľne blúdiť. Teraz si predstavte, ako zlatá energia prúdi z vašej koreňovej čakry po vašej chrbtici až do hlavy. Vdýchnite všetok vzduch z pľúc, táto energia sa zhromažďuje do energetickej lopty v hlave. Pri výdychu tečie zas cez váš hrudník po tele do koreňovej čakry a tým sa cyklus uzatvára. Keď sa nadýchnete znova, potiahnete energiu späť do chrbtice.

Magická rada

Zaobstarajte si šťastný magnet. Vaša myseľ pri aktivácii priťahuje veľké šťastie života. Dajte si magnet do vrecka. Keď premýšľate o niečom pozitívnom, zoberte magnet znova do svojich rúk a predstavte si, že priťahuje šťastie vo vašom živote. Život je ako zločinný thriller, v ktorom hráte hlavnú úlohu. V tomto zločineckom thrilleri by ste mali byť chránení pred každou manipuláciou. Túto funkciu plní magnet, prípadne hematit.

Ďalšie rady

Na každého urieknutie pôsobí inak. Ak má človek poškodenú auru, musí si dať do poriadku energetický obal tela, auru. Veľmi sa mi osvedčili čistiace aurové oleje http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/ Energetická ochrana je jednou z najmocnejších zbraní pred negativitou všetkého druhu, na ktoré narážame v bežnom živote. Stačí urobiť korekciu aury, Šamanské aurové oleje vám vrátia chýbajúce farby aury a tie dominantné vyrovnajú. Sú priam nenahraditeľné v súčasnej dobe, plnej strachu a obáv z budúcnosti.

Určite by som sa nespoliehala na to, „že ma niekto iný vyčistí.“ Zásah iného človeka do vašej energetiky môže byť riskantný. Neviete, kedy sa dotyčný čistil a či vôbec, kedy čistil priestor, netušíte nič o jeho zdraví. Toto všetko sú faktory, ktoré vás skôr môžu poškodiť, ako pomôcť. V prípade olejov vás čistí a harmonizuje len úžasná sila byliniek.