Novinka v numerologickom programe

Nezvyknem si síce v Novom roku dávať žiadne predsavzatia, no od 31.12. 2010 je numerologický program doplnený o čísla domov a bytov a ich harmonizáciu. Predsavzatie som si dala, ale bolo to ešte v čase tvorby programu, že poskytnem ľuďom čosi živé, čo sa bude priebežne dopĺňať informáciami, pretože všetko je v neustálom vývoji, vrátane ezoterických disciplín. Nedajú sa zas očakávať novinky v programe každý mesiac, pretože nie som programátorka a jednako sa musím prispôsobiť voľnému času programátora ale aj dátovej kapacite CD-čka, efektívne zhustiť správne informácie, ktoré vopred preverujem a testujem.

Prečo práve čísla domov a bytov? Je o mne známe, že som „pátrač“ a nič z toho, čo napíšem alebo poviem, nie je len tak, že by som tomu uverila len preto, lebo to ktosi povedal, či vydal na danú tému knihu. Osobne si všetky informácie, ktoré ma oslovia, istý čas overujem v praxi. Čo sa týka čísiel domov a bytov, informáciu som začala vnímať ešte v časoch, keď som mala trvalý pobyt na Žiarskej ulici v Liptovskom Mikuláši.

Všetko nové, vrátane bytu je fajn, no prejde istý čas a človek začne pociťovať stagnáciu, napriek tomu, že je aktívny, je tu akýsi faktor, ktorý nás nepustí ďalej napriek všemožnej snahe. Samozrejme, značný posun nastal potom, ako som urobila v byte úpravy podľa feng-shui, kde som uplatnila poznatky z kurzov tohto úžasného učenia v rámci priestorových a finančných možností, no prešiel čas a stagnácia znovu rozprestrela nado mnou svoju plachtu. Preto som pátrala ďalej. Kto hľadá, nájde. Prečo? Jednoducho človek vyšle signál, akúsi vesmírnu objednávku a informácie k nemu začnú prichádzať.

Ak bývame v byte, berieme do úvahy číslo bytu, nie číslo celej bytovky. Byt, v ktorom som žila, mal číslo 35 – rast ničoho…… Možno niekto bude namietať, veď stačí ceduľku s číslom z dverí bytu strhnúť a vec je vybavená. Omyl! Môžete nepriaznivé číslo bytu strhnúť, zatrieť farbou, vymeniť celé dvere, ale jeho vibrácia tam vždy bude.

Jednoducho tento evidenčný údaj je všade – na výmere bytu, v evidencii katastra nehnuteľností, prípadne u správcu nehnuteľnosti a robí svoju prácu. Niekto bude nadávať na vládu, zákony, politikov, zlého šéfa, na partnera, neposlušné deti, zlú susedku či svokru, keď sa mu nedarí, no nezamyslí sa nad tým, že problém môže byť ukrytý niekde úplne inde…..

Tak som sa teda pustila do práce, najskôr som si kyvadlom vytestovala percentuálnu prospešnosť odporúčaného harmonizačného čísla a skutočne test kyvadlom bol pozitívny. Takto som overila celú stupnicu harmonizačných číslic, nielen svoje konkrétne číslo. Potom som harmonizačné číslo napísala fixkou z vnútornej strany na hornú časť dverí bytu. Bola som bola zvedavá na výsledok, ten na seba nenechal dlho čakať. Iste, chvíľku trvá, kým vibrácie začnú pôsobiť a záleží aj na ploche bytu. Čím menší byt, tým skôr sa výsledok dostaví.

Ak je človek esteticky založený, netreba čmárať na dvere fixkou, dokonca mnoho majiteľov bytov má tapacírované dvere a neradi by robili nejaké zásahy na ne. V tomto prípade stačí vystrihnúť maličké číslo zo zvyškovej kože či koženky a nalepiť ho na hornú časť dverí. Nakoniec dnes je v predajniach široká ponuka tovarov, môžete siahnuť aj po samolepiacich kvalitnejších tapetách a je úplne jedno, akú farbu zvolíte, môže byť aj vo farbe dverí.

Možno by nebolo na škodu veci riadiť sa farbou, ktorú odporúča feng-shui na danú oblasť. Možností je veľmi veľa. Môžete namietať – čo povedia návštevy? To nech vám je úplne jedno, čo povedia alebo si myslia iní ľudia, oni za vás nájomné ani ďalšie výdavky spojené s užívaním bytu predsa neplatia!

V mojom prípade sa efekt dostavil, netrvalo dlho a byt som veľmi výhodne predala a odišla do Bratislavy. Do spomínaného bytu sa sporadicky vraciam ako návšteva a súčasnému majiteľovi bytu sa tiež darí.

Upozornenie pre majiteľov licencie numerologického programu

Tí, ktorí program už máte, stačí urobiť aktualizáciu programu podľa návodu, ktorý ste dostali spolu s programom. Podmienkou je pripojenie na internet. Tí, ktorí si program plánujete zakúpiť, môžete si ho objednať na dobierku. Cena licencie programu ostala nezmenená.

Pridaj komentár