Novembrový horoskop pre všetky znamenia

V tomto horoskope určite každého čitateľa zaujme novinka – posolstvo Energie financií 

Všeobecné aspekty: Saturn v Novembri bude odsekávať svojou kosou najmä naše psychickej záťaže, všetko čo  nasiaklo do tela našich pocitov a emócií, čím sme sa znečistili počas posledných tridsiatich rokov. Zloba, závisť, ublíženosť, sklon k obetovaniu sa, zneužívanie svojich schopností. Nech sme boli násilníkmi či obeťami, nastáva čas oslobodenia, pochopenia, že sa nemusíme sa pomstiť či trpieť. Môžeme to prejsť, byť slobodní, zaceliť svoje rany. Novú, čistú psychickú silu môžeme využiť na posun a oslobodenie sa z tohto väzenia. Z väzenia, ktoré si sami svojou mysľou a jej naprogramovaním tvoríme.

Baran

1-10.11: V práci hrozí názorová roztržka, preto bojujte férovo. Najlepším riešením by bolo na chvíľu stiahnuť sa do úzadia. Nejde o prehru, váš protivník sa vám nakoniec ospravedlní.

11-20.11: Skontrolujte si všetko v domácnosti, ak to zanedbáte, budete musieť siahnuť hlbšie do vrecka.

21-30.11: Vo vzťahu vsaďte na úprimnosť. Len tak môžete očakávať zlepšenie jeho kvality. Viac ako inokedy počúvajte, čo vám partner hovorí.

Posolstvo Energie financií: „Peniaze nie sú koreňom všetkého zla“ ani zdrojom dokonalého šťastia. Ak ich potrebujete mať viac, mali by ste urobiť čosi významnejšie.

Býk

1-10.11: Vo vzťahu sa nikdy neobzerajte nazad, žite tu a teraz. Majte na pamäti, že ste na všetko dvaja. Uberáte sa správnym smerom.

11-20.11: V práci neostávajte dlhšie, ako je nevyhnutné. Mali by ste viac oddychovať, myslieť na seba, robiť si viac radosti.

21-30.11: Vyhnite sa závisti v práci, inak vám zatemní mozog a nedokážete správne reagovať. Nepoukazujte ani na chyby iných.

Posolstvo Energie financií: „Môžem vytvoriť oboje: peniaze i čas, aby som si ich užil.“ Len tak zistíte, že vaša činorodosť je schopná zaistiť osoh toho, čo ste vytvorili myslením.

Blíženci

1-10.11: Priateľka vás požiada o pomoc. Navrhnite stretnutie a preberte s ňou všetky možnosti. Financie však nepožičiavajte, dobrá rada je nad zlato!

11-20.11: Momentálne sa vám nedarí podľa predstáv, nie je však dôvod predčasne sa vzdávať. Ak chvíľu vydržíte, všetko sa vráti do rovnováhy.

21-30.11: Nebojujte so životom a hlavne neostávajte sami. Je čas na stretnutia s priateľmi a známymi. Dovoľte, aby k vám vstúpila sviatočná atmosféra.

Posolstvo Energie financií: „Život vždy pracuje pre mňa.“ Je zábavné vidieť, že veci pracujú v môj prospech. Ak hľadám dôkazy tohto faktu, nachádzam ich čoraz viac.

Rak

1-10.11: Ktosi vás ohovára, no meno sa nedozviete. Mávnite nad klebetami rukou, pravda sa čoskoro dokáže sama.

11-20.11: Niekto trpezlivo čakal, kedy urobíte chybu. Konečne sa dočkal a vy zistíte, čo všetko v ňom vrelo. Preneste sa cez to, pokojne pracujte ďalej.

21-30.11: S partnerom ste sa máličko odcudzili. Rýchlo to napravte, inak začnú lietať iskry hnevu. Zlaďte sa a nájdite spoločnú reč.

Posolstvo Energie financií: „Príbeh, ktorý hovorím, je základom môjho života.“ Ak komukoľvek hovoríte o príjemných veciach, zmeníte svoj bod príťažlivosti.

Lev

1-10.11:  Hoci vás čakajú náročnejšie úlohy, hravo ich zvládnete ak nepodľahnete strachu. Postupujte vpred, váš cieľ je jasný.

11-20.11: Zdravie sa nedá nikde kúpiť, preto by ste mali zdravšie jesť, viac spať i odpočívať.

21-30.11: Otvárajú sa pred vami nové možnosti, o ktorých ste len snívali. Ste ako v rozprávke, no radšej ostaňte pri zemi. Čo sa deje je správne a vy nemáte nadpozemské vlastnosti.

Posolstvo Energie financií: „Zákon príťažlivosti dáva silu problémom i riešeniam.“ Problém má inú vibráciu než riešenie – všetky myšlienky sú ovplyvnené Zákonom príťažlivosti.

Panna

1-10.11: Žiarlivosť zabíja lásku, verte partnerovi, nevymýšľajte krízové scenáre. Pozerajte mu priamo do očí, v nich sa neschová žiadna lož.

11-20.11: Idú k vám nové projekty, no nezabúdajte ani na tie rozpracované. Určite si priority, inak sa vám všetko môže skomplikovať.

21-30.11: Odmeny nečakajte, napriek tomu k vám peniaze prichádzajú. Skúste si kúpiť žreb, voľte spontánne, rozumom príliš neuvažujte.

Posolstvo Energie financií: „Môj život je tak dobrý, ako si sám dovolím.“ Tak ako dýchate vzduch, existuje pre vás hojnosť vo všetkom.

Váhy

1-10.11: Ak cítite smútok vo vzťahu a nedarí sa vám verte, že čoskoro vyjde slnko. Sila svitania je silná.

11-20.11: V práci ste prakticky nenahraditeľní a výsledky hovoria za vás. Mali ste toho veľa a prišiel čas na oddych. Nie ste vo svojej koži.

21-30.11: Láska medzi vami a partnerom má obrovskú liečivú moc. Naučte sa ju nasmerovať do miest tela, kde máte v tele problém. Rýchlo zbadáte zmenu.

Posolstvo Energie financií: „Moja pozornosť k istej veci ku mne priťahuje jej podstatu.“ Ak myslíte na peniaze spôsobom, ktorý ich k vám pritiahne, budete sa cítiť dobre. Ak myslíte spôsobom, pre ktorý sa vám vyhýbajú, budete sa cítiť zle.

Škorpión

1-10.11: Váš vzťah akosi ochladol, cítite i faloš. Nezúfajte, lebo na svete je človek, ktorý by za vás i dýchal. Skúste mu zavolať ako sa má.

11-20.11: V práci máte podporu kolegyne. Môžete sa jej zveriť so všetkým, čo vás trápi. Bude to mať pozitívny vplyv na vaše výsledky a neskôr i na odmeny.

21-30.11: Nájdite si čas na priateľov, pretože o pár dní na vás čaká nový pracovný kolotoč, ktorý vás oberie o všetok voľný čas.

Posolstvo Energie financií: „Ovládam svoje myšlienky.“ Získaním kontroly nad myšlienkami zmizne i pocit krivdy a bude nahradený vedomím bohatstva života a radosti z neho.

Strelec

1-10.11: Nesnažte sa prevychovávať partnera. Neverte sľubom, že pre vaše oči bude robiť všetko. Aj vy potrebujete svoju slobodu.

11-20.11: V pekle ruže nekvitnú. Nechajte si skontrolovať doma geopatogénne zóny a porozmýšľajte o presune nábytku

21-30.11: Končí sa čas, v ktorom ste boli dosť obmedzovaní. Plány sa vám vydaria a môžete očakávať aj odmeny. Určite sa vám zídu.

Posolstvo Energie financií: „Peniaze nie sú všetko, ale….“ Sloboda je základný princíp bytia. Vedomé spojenie s peniazmi vytvorí vyrovnaný vzťah k svetu a bude mať pre vás zmysel vo všetkých aspektoch života.

Kozorožec

1-10.11: Vyhnite sa všetkým sporom a zbytočným diskusiám. Nie ste v ohnisku ani príčinou. Preto sa neprikláňajte na žiadnu stranu.

11-20.11: S partnerom zažívate krízu. Príliš ste sa obetovali a boli ústretoví, preto sa k vám nič pekné nevracia. Urýchlene nastoľte rovnováhu!

21-30.11: Dobre si zabezpečte svoj domov, presvedčte sa, či ste zamkli, nikomu nič nepožičiavajte, najmä nie doklady a kľúče.

Posolstvo Energie financií: „Neexistuje nedostatok peňazí či času.“ Každá pozornosť na nedostatok vytvára vo vás negatívne emócie. Duša tak hovorí, že ste zblúdili z cesty porozumenia hojnosti bytia.

Vodnár

1-10.11: Prichádzajú k vám nové pracovné aktivity. Dávajte o sebe vedieť v dobrom zmysle slova a aktivity sa budú ďalej rozširovať.

11-20.11: Dlhšie pokúšate osud a zahrávate sa. Myslite na to, že sa môžete chytiť do pasce, ktorú ste chystali na niekoho iného. Život sa vám nikdy neotočí chrbtom.

21-30.11: Napriek blížiacim sa sviatkom netrávte čas v nákupných centrách. Dajte prednosť pohybu v prírode a dovoľte prírode, aby žila aj u vás doma.

Posolstvo Energie financií: „Nemožno hovoriť o nedostatku a súčasne zažívať hojnosť.“  Odlišné príbehy prinášajú odlišné výsledky. Reč o nedostatku je v protiklade vašej túžby po hojnosti.

Ryby

1-10.11: Ste neúprimní k partnerovi. Ak včas nedáte dolu masku, pripravte sa  na stresy. Každá pretvárka vás brzdí a zbytočne stojíte na mieste.

11-20.11: Dozviete sa o zaujímavej práci. Viete do čoho by ste šli a máte na to všetky predpoklady.

21-30.11: Dávajte si pozor na kolená a všetky kĺby. Pokiaľ môžete, vyhnite sa schodom a radšej sa zvezte výťahom. Porozmýšľajte, v čom ste tvrdohlaví.

Posolstvo Energie financií: „Čím lepšie, tým lepšie.“ Ak vedome vyhľadávate pozitívne vlastnosti na sebe i iných, nájdete omnoho viac a budete dostávať stále viac toho, o čom premýšľate.

Pridaj komentár