Novembrový horoskop pre všetky astrologické znamenia

Čo zaujímavé a podstatné  jednotlivým astrologickým znameniam naservíroval November? 

Všeobecné aspekty: V novembri budeme pod vplyvom novátorstva, na oblohe sa objaví harmonický aspekt medzi Jupiterom a Saturnom, ktorý silné nároky dokáže uzemniť, dodá im punc účelnosti a užitočnosti. Je to konštelácia zlatej strednej cesty, istej umiernenosti a pomalšieho, no bezpečného rastu a vývoja. V novembri sa oplatí vsadiť na istoty. Ekonomické, sociálne a vzdelávacie štruktúry môžu tento vplyv využiť na stabilizáciu svojho systému, siahnuť po istých individuálnych a neobvyklých riešeniach. Vplyv Jupitera bude nútiť spoločnosť obrátiť pozornosť dovnútra. Ľudia budú viac uprednostňovať svoju vnútornú pravdu pred pravdami skupín v spoločností. 3.11. nás  čaká hybridné zatmenie Slnka v znamení Škorpióna, čo posilní dočasné víťazstvo minulosti nad prítomnosťou, podporí tradičné, no už nevyhovujúce postoje. Možno postrehnúť návrat k zastaraným hodnotám, prekonanému ekonomickému uvažovaniu i nevyhovujúce materiálne vplyvy. Celé obdobie budeme vnímať veľmi emočne, v niektorých dňoch mesiaca bude až 6 planét vo vodných znameniach.

BARAN

1-10.11: Toto obdobie a jeho energie vás smerujú viac na rodinu a partnerstvo. V tejto sfére máte resty ale zároveň aj šancu dať všetko do poriadku, všetko ostatné počká.

11-20.11: Ak by ste aj začuli nie celkom príjemnú správu, určite si ju nechajte pre seba, nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá a vy by ste v opačnom prípade zbytočne stresovali svojich blízkych.

21-30.11: Chuť začínať čosi nové si v každom prípade radšej nechajte zájsť. Nehrozí vám síce nič nepríjemné, no počkať sa oplatí.

Duchovné posolstvo: „Priznajte si svoje zraniteľné miesta.“ – Zmierte sa s vašou zraniteľnosťou, nedovoľte rozumu aby s vami neustále manipuloval či dokonca úplne ovládal váš život. Odošlite svoje potreby Vesmíru a nezabúdajte na vďačnosť.

BÝK

1-10.11: Ústretovosť istého muža vo vašom okolí nebude trvať večne, snažte sa ho dobre počúvať. Nič vás to nebude stáť, práve naopak ešte nečakane získate.

11-20.11: Vonkajšie okolnosti celkovo budia dojem stagnácie. Zaujmite nový postoj a veľmi rýchlo si všimnete hojnosť a spokojnosť, záležitosti sa budú týkať viac rodiny a vzťahov.

21-30.11: Nesprávny pohľad na svet okolo a dianie ešte pretrváva. Dôležitý je jeden postreh – to, čo sa vám zdá ako problém, útok, zrada, je vlastne darom pre vás, no musíte sa pozrieť do jadra vecí a situácií. Vtedy sa ukáže jasná a príjemná pravda.

Duchovné posolstvo: „Pustite sa do skúmania.“ – Neobmedzujte svojho ducha, vnímajte všetky príležitosti a ponúkané možnosti. Postupujte zvoľna, opatrne ale vždy vpred. Ste vždy chránení.

BLÍŽENCI

1-10.11: Pred vami sa črtá vcelku pokojná dekáda. Spomaľte na chvíľku aj vy, neskôr pokoj vystrieda zákonite pohyb iných energií.

11-20.11: Hoci je práca dôležitá, teraz v nej neprepínajte. Viac sa zamerajte na partnerský vzťah, na tomto poli máte dosť restov. Nešetrite nehou.

21-30.11: Dodržiavajte všetky pravidlá, nariadenia a zákony. Vaša všímavosť je teraz oslabená a veľmi ľahko sa vám peňaženka môže vyprázdniť na rôzne, zbytočné penále a pokuty.

Duchovné posolstvo: „Posilnite svoje vibrácie.“ – Trpezlivo a so záujmom počúvajte signály svojho tela. Ak máte telesný problém, ide o signál aby ste sa zbavili čohosi, čo vám už neslúži k dobru. Len tak posilníte svoju energetiku, psychickú a fyzickú vitalitu.

RAK

1-10.11: Všetko staré a ťaživé je už našťastie za vami a definitívne ukončené. Nezabúdajte, že takmer všetko nepríjemné ste si spôsobili sami. Nič si nevyčítajte, aj takáto býva cesta rastu.

11-20.11: Prehodnoťte svoje city, urobte si zoznam svojich priorít a potom sa podľa nich aj riaďte. Nezadaní môžu očakávať zaujímavé stretnutie, ktoré sa vie rozvinúť do plnohodnotného vzťahu.

21-30.11: Všetko, čo začnete spontánne a bez špekulácií, prináša bohatú úrodu. Ak do toho zapojíte zvažovanie typu „mám – nemám“, „čo by bolo, keby bolo,“ o všetko príjemné sa sami znovu pripravíte.

Duchovné posolstvo: „Rozhodujte sa lepšie.“ – Nikdy neviňte zo svojich problémov iných, zmeňte svoje jednanie a milujte ostatných i seba. Obraz vášho života sa razom premení zo šedej v krásne a iskrivé farby.

LEV

1-10.11: Aj keď sa nachádzate vcelku v priaznivom období, zbytočným investíciám sa vyhnite. V obchodoch je tovaru dostatok, nič vám neutečie a vy si uchránite financie. V tomto čase sa vedia € od vás kotúľať rýchlejšie ako inokedy.

11-20.11: Pred vami sú majstrovské šance, no viete ich naplno využiť a zhodnotiť len za predpokladu absolútnej rovnováhy. Majte to neustále na pamäti!

21-30.11: Všetky ženy – levice si smelo môžu dovoliť zariskovať. Emócie však odložte bokom, zbytočne by vás mýlili. Teraz by ste mali uprednostniť rozum a chladnú hlavu. Nezabúdajte na taktiku!

Duchovné posolstvo: „Dotknite sa hviezd“ – Duša vás núti domáhať sa vášho neobmedzeného potenciálu. Nasmerujte svoje myslenie a emócie výlučne smerom k vašim najvyšším snom.

PANNA

1-10.11: Netrápte toľko mozog, vaše starosti sú zbytočné. To, čo vidíte v tmavých farbách, je len očný klam. Pozerajte srdcom a uvidíte hojnosť všetkého. Nič nepríjemné okolo vás nie je a ak aj bolo, už je za tým.

11-20.11: Nápad, ktorý vo vás skrsol ešte nie je dozretý. Chvíľku ho ešte skúste rozanalyzovať, obrúsiť, zvážiť všetky pre a proti. Potom ho smelo môžete realizovať.

21-30.11: Vašim najväčším problémom v súčasnom období môže byť znechutenie a strata vnútornej rovnováhy. Dýchacie cvičenia vám ju zaručene pomôžu nájsť.

Duchovné posolstvo: „Rozvíjajte svoje nadanie.“ – Nasmerujte svoj talent a nadanie tak, aby obohacoval vás i okolitý svet. Usilovne odstraňujte všetky pochybnosti, ktoré by tomuto poslaniu bránili.

VÁHY

1-10.11: Všetko, čo ste v minulosti investovali do vzťahu, na ktorom vám záleží, sa vám znásobene vracia. Len si užívajte a nepodnikajte riskantné kroky.

11-20.11: Ľudia okolo vás sú ústretoví, platí to aj o autoritách ako otec, šéf, partner a pod. Vážia si vás, hoci to slovami nemusia vedieť vždy povedať. Čítajte skôr z ich pohľadov a gest.

21-30.11: Pred vami sa črtá jedna z pokojnejších dekád, využite ju na nabratie síl, prípadne si doprajte špeciálnu masáž či wellnes. Takto sa naučíte aj láske k sebe.

Duchovné posolstvo: „Poučte sa z chýb.“ – Odložte bokom všetky obranné mechanizmy pri priznávaní si chýb. Neutápajte sa výčitkami svedomia. Človek vždy v danom momente rieši a rozhoduje ako najlepšie vie. Až neskôr vidí, kam na svojej ceste zašiel. Vždy je to len vaša cesta.

ŠKORPIÓN

1-10.11: Pokiaľ sa nenecháte ovplyvňovať okolím, v súčasnom období si viete položiť základné kamene vašej pozitívnej budúcnosti. Chce to však chladnú hlavu.

11-20.11: Ak vsadíte na taktiku, vaši neprajníci sa sami odpracú z vášho dosahu. Je úplne jedno, čo riešite, ale vyriešite to priam bravúrne.

21-30.11: Trošku sa porozhliadajte okolo seba, možno zistíte, že vaše deti, či mladší súrodenci sa vám potrebujú zdôveriť. Venujte im teraz viac pozornosti.

Duchovné posolstvo: „Zbavte sa napätia.“ – Rešpektujte, rozpoznajte a potom sa vymaňte z reťazca udalostí, ktoré nemôžete ovplyvniť. Pod kontrolou však vždy majte svoje reakcie.

STRELEC

1-10.11: Ak túžite po zmenách, urobte ich vo vzťahu – obdarujte, prekvapte svojho partnera či človeka blízkeho vášmu srdcu. Iné zmeny zatiaľ nerobte.

11-20.11: Viac ako inokedy padajú na vás nepríjemné spomienky. Ak už neviete na ne zabudnúť, pokúste sa ich aspoň prijať. Potom vás začnú stretávať mnohé príjemné a prekvapivé udalosti.

21-30.11: Zbytočne podozrievate istého muža vo vašej blízkosti. Nielenže vám nechce škodiť, ale jeho myšlienky idú úplne iným smerom, ako ste predpokladali.

Duchovné posolstvo: „Všetko s mierou.“ – Vyhýbajte sa všetkým extrémom. Tešte sa z pekných vecí v živote no nedopustite, aby ovládli váš zdravý úsudok. Kráčajte strednou cestou, pretože voľba „všetko alebo nič“ nefunguje nikdy.

KOZOROŽEC

1-10.11: V súčasnosti energie nazvyš nemáte, preto ňou neplytvajte stresujúcim myslením na udalosti, ktoré sa ešte nestali. Vytvárate si tak imaginárne strachy a vás nakoniec dobehne to, čo vôbec nemuselo.

11-20.11: Momentálne u vás naplno prekvitá „talent“ brzdiť svoj vlastný rast a finančný profit. Pozor! V prebiehajúcich transformačných energiách sa veľmi rýchlo realizuje to, čo máme v hlave.

21-30.11: Konečne sa všetko u vás otáča pozitívnym a správnym smerom. Teraz určite nezaháľajte, skvelé nápady budú na vás priam pršať.

Duchovné posolstvo: „Prijmite veci aké sú.“ – Reagujte realisticky a triezvo na to, čo vám prináša život. Nič si neberte osobne – ani dobré ani zlé – to je len vec vášho konkrétneho postoja. Zamerajte sa na to, čo chcete v živote vytvoriť.

VODNÁR

1-10.11: Ukazuje sa u vás pozitívna zmena vo finančnej oblasti za predpokladu, že prijmete ponuku od istého muža. Malo by to byť výhodné pre obe strany.

11-21.11: V tomto čase môžete vyskúšať aj netradičné riešenia všetkého, čo robíte s láskou. Tento postup vám ako vzdušnému živlu určite nie je cudzí. Na obzore je radosť.

21-30.11: Ak potrebujete čosi dôležité riešiť s pomocou iných ľudí, obráťte sa na vám vekovo mladších. Od rovesníkov, či zrelších tento krát dobrú radu nečakajte. Nemajú ju pre vás.

Duchovné posolstvo: Odhoďte svoju kuklu.“ – Sadnite za čistý stôl, odhoďte všetko, čo vás ťaží. Zbavte sa vecí, situácií a ľudí, ktorí vám nenosia radosť a vitalitu. Nemožno natiahnuť ruku po čomsi väčšom, ak najskôr nepustíte to, čo v nej držíte.

RYBY

1-10.11: Máte skvelé vyhliadky v prípade, že chcete vo svojom živote podniknúť čosi nové. Zachovajte si však chladnú hlavu, postupne sa tak zbavíte všetkých ťaživých emócií.

11-20.11: Nenechajte sa manipulovať! Istý muž vás bude tlačiť do rozhodnutia, zo všetkých síl sa pokúste z toho vyplávať. Pozerajte vždy na seba, nie na iných.

21-30.11: Možno ste z niečoho sklamaní, ale veci a situácie potrebujú hlbší náhľad. Pri tomto postoji zistíte, že správa, ktorú ste dostali, je veľmi pozitívna. Nepotrebujete nič hľadať, všetko dôležité si vás totiž nájde samo.

Duchovné posolstvo: „Nevynášajte súdy.“ – Vyvarujte sa vynášaniu pokryteckých súdov o iných. Nepovažujte za zlého každého, kto nemá rovnaký názor ako vy.

 

 

Pridaj komentár