Nočný omladzujúci krém

Nočná starostlivosť o pleť je nevyhnutná, ak cez deň nechceme vyzerať ako po fláme. Potrebujeme dodať pleti kvalitnú porciu výživy a zároveň ju aj hydratovať 

Inšpirovala ma skvelá kozmetička Katarína vzácnymi radami, keď som sa odovzdala do jej hojivých rúk na tetovanie obočia. Táto procedúra si počas fázy hojenia vyžaduje dodržiavať striktné pravidlá. Na tetovanú oblasť by sa nemal dostať liftingový krém, inak sa dôkladne nezastabilizujú tetovacie pigmenty.

Samozrejme, že krém budem používať nielen v priebehu hojenia. Sú v ňom rozprávkové ingrediencie. Garantujem vám, že ich neobjavíte ani v tej najluxusnejšej predajni pleťovej kozmetiky.

Čo robí krém výnimočným

Omladzujúci, výživný a rekonštrukčný účinok krému garantujú jeho jednotlivé ingrediencie. V olejovej zložke je ryžový olej, pracaxi olej a olej z bieleho maku. Do hydrolátu z ruže som pridala aj extrakt zo zeleného čaju a hydratačný hyalurón. Vďaka ďalším aktívnym látkam – jantárový elixír, kmeňové bunky, včeliu materskú kašičku, mrkvový macerát, propolis lipoaktív (vysoké protivráskové, ochranné a regeneračné účinky na epidermis zrelej pleti) hroznové polyfenoly (antioxidačné, vyhladzujúce účinky, stimuluje syntézu kolagénu, chráni pokožku). Nechýba ani kalcium na spevnenie pleti a hydrobalančná aktívna zložka. Krém obsahuje aj dva mimoriadne vzácne esenciálne oleje Coffe extra 100% (silný antioxidant, pôsobí proti vráskam) a Copaiba extra 100% (rieši silné zápaly, baktérie, vírusy, plesne i rakovinu kože) Prioritne sa pri výrobe krému nesústreďujem na jeho exkluzívnu vôňu. Čistá príroda má najkrajšiu vôňu.

A čo máte vo svojom kréme vy? Pozrite sa na ten chemický kokteil 😊 Prezradím aj výrobnú cenu vášho krému – cca 2,20 € aj s kelímkom….))

dav

 

Pridaj komentár