Nočné regeneračné sérum

Jeho základom sú tzv suché oleje a určite ho ocení každá žena, ktorá sa o seba stará 

Buriti je olej z brazílskeho amazónskeho pralesa. Tónuje pleť a dodáva jej zdravý a svieži nádych. Bohatý na karotenoidy (najbohatší zdroj) a vitamín A, chráni pred pôsobením škodlivín vonkajšieho prostredia. Beta-karotén je jeden z najsilnejších antioxidantov so schopnosťou rýchlej regenerácie buniek, vracia pokožke pružnosť a eliminuje známky starnutia. Olej má hydratačné, upokojujúce, liečivé a obnovujúce účinky. Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. Vhodný na všetky typy pokožky, zvlášť však na zrelú. Hojí popáleniny, rany, rezné rany a jazvy, dáva úľavu suchej a popraskanej pokožke, tiež začervenanej a ekzematickej.

Olej Sacha Inchi  je najbohatší zdroj kyselín Omega 3, Omega 6 a Omega 9, okrem toho dáva pleti bielkoviny, antioxidanty, jód, vitamíny A a E. Na pokožku má mimoriadne priaznivé účinky, vstrebateľnosť je mimoriadne vysoká. Pomáha udržať zdravú, peknú pokožku, hydratuje ju a spomaľuje procesy starnutia. Predchádza vypadávaniu vlasov, posilňuje nechty. Pomáha v liečbe ekzémov, lupienky a uhrovitosti.

Olej z mrkvových tkanív je bohatý na beta karotén, vitamíny A, B, C, D a E.  Je vynikajúci pre zrelú pleť vďaka kombinácii vitamínov a beta-karoténu.

Geránium je vynikajúci aj v starostlivosti o pokožku. Vhodný pre všetky typy pleti,  s kvetinovou vôňou s nádychom citrusu. Upokojuje pri nervovom vypätí, zmierňuje úzkosť, harmonizuje, zlepšuje náladu a stabilizuje psychiku, podporuje krvný obeh a tvorbu hormónov, pomáha odstraňovať škodliviny z tela, je výborný na pleť, zanecháva ju jemnú a prekrvenú

Levanduľa je všestranná a má množstvo pozitív – vynikajúce nervové tonikum, pomáha pri úzkosti, nervovom napätí a emocionálnom strese, podporuje dobrý  spánok, obnovuje rovnováhu a dobrú náladu, rozmaznáva pokožku, pomáha pri obnove a tvorbe nových tkanív, podporuje odolnosť tela voči voľným radikálom

dav

Pridaj komentár