Nepriateľ strach

V silách každého človeka je, aby bol šťastný, zdravý a úspešný, všetko potrebné k tomu má 

Bohužiaľ každý z nás často pre nadvládu strachu zamieňa reálne situácie za vonkajší dojem. Pokúšame sa vyzerať tak, ako je treba, cítiť sa tak, ako sa predpokladá, robiť taký dojem, aký je predpísaný. Kým je to nariaďované? Ľuďmi, spoločnosťou, tradíciami, na prirodzenosť sa šliape.

Vďaka tomu sa človek bojí byť iný, bojí sa vyčnievať, ukázať skutočný talent, bojí sa nepôsobiť očakávaným dojmom, vyzerať horšie, než ostatní. Tvári sa šťastne, úspešne a zdravo, ale v skutočnosti taký nie je. Len sa snaží robiť vonkajší dojem a vnútorným nesúladom sa touto pretvárkou dokonale ničí.

Človek nebude slobodný dovtedy, kým bude hľadať a nachádzať vinníkov za svoje problémy. Život je boj a v boji sú klady i zápory. Čím je silnejší boj za dobro, tým viac dobra sa vybojuje. Čím väčší boj je proti zlu, tým viac zla pribúda, ak človek ustupuje. Silu a vytrvalosť v takomto boji poskytuje láska, vytrvalosť, odpustenie a práca na sebe.

Mágia strachu

Kto si myslí, že keď začne žiť a myslieť správne a život sa razom zlepší, musí si uvedomiť, že nie je na trhu. Kto si kladie podmienky, nemusí získať vôbec nič. Len to, čo človek urobí pre seba, sa mnohonásobne vráti.

Negatívna energia strachu ničí obličky i nadobličky. V nadobličkách vzniká kŕč, zmenší sa tvorba hormónov, ktoré by mali ísť do krvi v potrebnom množstve. Ide o životne dôležité hormóny. Nadobličky sú v zadnej oblasti 3-tej čakry a sú spojené s mocou, ovládaním a silou vôle.

Strach vplýva na čakry a dnešok je plný strachu – prírodné katastrofy, ekonomický chaos, kriminalita, nezamestnanosť, zdražovanie, pocit bezmocnosti a bezbrannosti či neistota. Strach posilňuje zlo a ovplyvňuje budúcnosť. Strach ľudia popierajú, nechcú vyzerať ako zbabelci. Ak hovoríte „ja neviem, nechcem, nemôžem, nesmiem“ tak za týmito spojeniami je len strach.

Oprava prítomnosti

Namiesto strachu z budúcnosti opravujte súčasnosť. Platí to najmä pre dôchodcov, nezamestnaných, nešťastných a chorých ľudí.

Každý orgán tela má vedomie. Keď zmizne vôľa, orgán odmieta pracovať. V závislosti od druhu orgánu, strach ničí rôzne čakry a orgány. 1.čakra vplýva na životnú silu, 2. čakra na pohlavné orgány, 3. čakra vplýva na moc a ovládanie, 4. čakra na lásku, 5. čakra na komunikáciu, 6.čakra na rovnováhu emócií a rozumu, 7. čakra  na vieru.

Ak príde choroba, všímajte si, kde je lokalizovaná – vľavo, vpravo, dole, hore, vpredu, vzadu, tak nájdete príčinu vo svojej duši.  Odpustite svojmu strachu, sebe a svojmu telu. Ak má človek problémy všade, nevie odpúšťať ani prosiť o odpustenie. Nepriznáva si vlastné chyby. Až keď si ich prizná, zmení myslenie a začne si čistiť svoju energetiku, uzdraví seba i svoj život.

V minulosti žili ľudia inak. V nedeľu oddychovali, premýšľali o chybách v týždni, poučili sa z nich, prosili o odpustenie a tým žehnali svojej budúcnosti.

Pondelok = 1. čakra, Utorok = 2. čakra, Streda = 3. čakra, Štvrtok = 4. čakra, Piatok = 5. čakra, Sobota = 6. čakra a Nedeľa = 7. čakra.

Každý človek môže opraviť svoj chybný život, nik iný to za neho nemôže urobiť. Skvelou a najsilnejšou metódou je čistenie prírodnými aurovými olejmi. Preto neváhajte a objednajte si ich už dnes. Aurové oleje ako originálny darček potešia aj vašich blízkych  http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár