Nepodceňujte funkcie aury

Aura je odrazom pravej podstaty človeka. Zdá sa, že spoločnosť zdôrazňuje symboly, stereotypy, zvyky, spôsoby správania, povrchnosť, predstieranie, obdivovanie iných a odovzdanie slobodnej vôle. Vnucovanie názorov autorít je snahou o ovládanie 

Naša pravá prirodzenosť je to, čo zostane, keď spoznáme a zbavíme sa všetkých zvykov, stereotypov, predstierania, povrchného správania tak, že ostane len úplné vedomie, skutočne prirodzené a spontánne. Mnohí ľudia sú tak pripútaní k svojim zvykom, že je veľmi ťažké, až nemožné, zistiť, kým skutočne sú. Jediný spôsob, ako získať okamžitý pohľad na ich osobnosť je ich aura, ktorá ukazuje pravú prirodzenosť za fasádou správania.

Čím je Aura farebnejšia, čistejšia a jasnejšia, tým lepší a duchovnejší je človek. Čím rovnomernejšie je prúdenie energie v nej, tým zdravší a vyváženejší je človek. Aura obklopuje celé telo, ale význam farieb okolo hlavy je najdôležitejší, tak sa dajú okamžite zistiť určité myšlienky človeka. Ľudia majú obvykle v aure 1 či 2 dominantné farby (silné stránky). Tieto farby sú ich obľúbené.

Okrem dominantných farieb odráža aura myšlienky, pocity a túžby, ktoré sa javia ako záblesky, oblaky či plamene zvyčajne ďalej od hlavy. Napríklad oranžový záblesk značí myšlienku, túžbu uplatniť silu a kontrolu. Oranžová ako dominantná farba je znakom moci a schopnosti ovládať ľudí. Rýchlo sa meniace záblesky znamenajú rýchlo sa meniace myšlienky.

Zladenie aury s prostredím

Keď porovnávame vibračné spektrá nosených odevov, s tými, ktoré prirodzene vyžaruje telo a myseľ, vytvárame podmienky na stav harmónie. Účinok možno prirovnať k ladeniu hudobného nástroja. Bez ladenia je všetko skôr šum, než harmonická hudba. Sú však techniky, ktoré vyladia auru s okolím:

Zhody s vašou silnou stránkou. Ak poznáte silné stránky – dominantné farby v aure, môžete spojiť okolie i odev s aurou. Farebná paleta zariadenia príbytku či kancelárie tiež prispeje k lepšej zhode a pozitívnej stimulácii psychiky a v mnohom vie podporiť vaše blaho. Napríklad ak v aure prevažuje zelená, mali by ste ju využívať vo svojich dekoráciách a v odevoch, doladiť svetloružovou.

Nezabúdajte na frekvencie myšlienok. Napríklad ak uvažujete o uvoľnení mysle (modrá myšlienka), modré prostredie ju umocní. Keď vyjdete z domu ráno a obloha je úplne modrá – cítite sa uvoľnene, než začnete premýšľať o čomsi  inom. Je to preto, že každej myšlienke smerujúcej k uvoľneniu mysle pomáha modrá vibrácia oblohy. Ak je obloha sivá, myšlienky sú depresívne skôr, ako si to všimnete. Móda blue jeans je veľmi populárna, pomáha dosiahnuť uvoľnenú myseľ. Snaha propagovať hnedé džínsy môže byť zbytočná.

Čo deformuje auru

Strach, stres, úzkosť, nenávisť, závisť, žiarlivosť a akékoľvek iné negatívne myšlienky a pocity znižujú energetický potenciál človeka a časom vedú k zdravotným problémom. Fyzická kríza v tele – choroba, umelá stimulácia (lieky) dočasne zvýši veľkosti aury – tento účinok je podobný, ako keď telo zvyšuje teplotu počas choroby. Takáto aura je biela.

Odev a prostredie má tiež na auru vplyv. Tmavo sfarbené oblečenie absorbuje  bioenergiu človeka skôr. Je zaujímavé, že muži zomierajú prv než ženy, bez ohľadu na kultúru, etniku, stravu atď. No muži sa väčšinu obliekajú do čiernej či šedej a zriedka používajú živšie farby. Ženy zvyknú mať odevy pestrých farieb a často ich striedajú. Veľa vtákov je jasnejšie sfarbených ako ich samice, a žijú dlhšie. Príroda vždy dáva vzor, stačí ju pozorovať a poučiť sa. Nosenia sivých, čiernych či hnedých odevov človeka rýchlejšie unaví. Dokonca aj mladí ľudia, ktorí radi nosia tmavé farby, vyzerajú staršie, ako by mali.

Vyskúšajte

V dnešnej rýchlej dobe musí človek veľa stíhať, nemá čas učiť sa čítať auru, poznať svoje dominantné farby. Magické aurové oleje dokonale vyladia farebnú škálu aury, zharmonizujú ju na dlhší čas, podporia váš prirodzený talent. Takáto kultivácia biopoľa človeka má jednoznačne pozitívny vplyv na psychiku, zdravie, vzťahy, kariéru  i financie. Už neváhajte, urobte prvý krok ku kvalitnému životu a objednajte si Magické aurové oleje http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár