Naj nepriateľ súčasných dní

V silách každého človeka je, aby bol šťastný, zdravý a úspešný, všetko potrebné k tomu má 

V novej, doposiaľ nepoznanej skúške si každý z nás pre nadvládu strachu zamieňa reálnu situáciu za vonkajší dojem. Hľadáme vinníka vonku, mimo seba. Nadávame na vládu, politikov, zdravotné poisťovne, vyrabované obchody. (Nuž a kto vyraboval obchody ak nie človek?) Na tradície a ľudskosť sme dávno zabudli a prirodzenosť pošliapali. V skutočnosti sme len robili vonkajší dojem a vnútorným nesúladom sme sa touto pretvárkou dokonale ničili.

Človek nebude slobodný dovtedy, kým bude hľadať a nachádzať vinníkov za svoje problémy. Život je boj a v boji sú klady i zápory. Čím je silnejší boj za dobro, tým viac dobra sa vybojuje. Čím väčší boj je proti zlu, tým viac zla pribúda, ak človek ustupuje. Silu a vytrvalosť v takomto boji poskytuje láska, vytrvalosť, odpustenie a práca na sebe.

Mágia strachu

Kto si myslí, že keď začne žiť a myslieť správne a život sa razom zlepší, musí si uvedomiť, že nie je na trhu. Kto si kladie podmienky, nemusí získať vôbec nič. Len to, čo človek urobí pre seba, sa mnohonásobne vráti.

Negatívna energia strachu ničí obličky i nadobličky. V nadobličkách vzniká kŕč, zmenší sa tvorba hormónov, ktoré by mali ísť do krvi v potrebnom množstve. Ide o životne dôležité hormóny. Nadobličky sú v zadnej oblasti 3-tej čakry a sú spojené s mocou, ovládaním a silou vôle.

Strach vplýva na čakry a dnešok je plný strachu – prírodné katastrofy, pandémia neznámeho vírusu, ekonomický chaos, kriminalita, nezamestnanosť, zdražovanie, pocit bezmocnosti a bezbrannosti či neistota. Strach posilňuje zlo a ovplyvňuje budúcnosť. Strach ľudia popierajú, nechcú vyzerať ako zbabelci. Ak hovoríte „ja neviem, nechcem, nemôžem, nesmiem“ tak za týmito spojeniami je len strach.

Oprava prítomnosti

Namiesto strachu z budúcnosti opravujte súčasnosť. Platí to najmä pre dôchodcov, nezamestnaných, nešťastných a chorých ľudí.

Každý orgán tela má vedomie. Keď zmizne vôľa, orgán odmieta pracovať. V závislosti od druhu orgánu, strach ničí rôzne čakry a orgány. 1.čakra vplýva na životnú silu, 2. čakra na pohlavné orgány, 3. čakra vplýva na moc a ovládanie, 4. čakra na lásku, 5. čakra na komunikáciu, 6.čakra na rovnováhu emócií a rozumu, 7. čakra  na vieru.

Ak príde choroba, všímajte si, kde je lokalizovaná – vľavo, vpravo, dole, hore, vpredu, vzadu, tak nájdete príčinu vo svojej duši.  Odpustite svojmu strachu, sebe a svojmu telu. Ak má človek problémy všade, nevie odpúšťať ani prosiť o odpustenie. Nepriznáva si vlastné chyby. Až keď si ich prizná, zmení myslenie a začne si čistiť svoju energetiku, uzdraví seba i svoj život. http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Najviac sme ublížili sebe, že sme to všetko dovolili.

Vírus ako šanca nápravy života

V minulosti žili ľudia inak. V nedeľu oddychovali, premýšľali o chybách v týždni, poučili sa z nich, prosili o odpustenie a tým žehnali svojej budúcnosti.

Pondelok = 1. čakra, Utorok = 2. čakra, Streda = 3. čakra, Štvrtok = 4. čakra, Piatok = 5. čakra, Sobota = 6. čakra a Nedeľa = 7. čakra.

Každý človek môže opraviť svoj chybný život, nik iný to za neho nemôže urobiť. Namiesto hromženia na vypredané ochranné rúška prebuďte svoju tvorivosť, starých tričiek máte určite dosť, keďže ste doteraz podliehali bezbrehému konzumu. Jedno rúško od štátu či poisťovne vám nepomôže.

Čo nesmiete jesť

Čo ste v panike nakúpili do zásob? Pretože strava a posilňovanie imunity je pre vaše zdravie teraz mimoriadne dôležitá. Čomu by ste sa mali vyhnúť?

 • Mliečne výrobky – preťažujú lymfatický systém aj centrálnu nervovú sústavu (bio jogurt a kyslomliečne výrobky sú relatívne zdravé pre zdravého človeka)
 • Vajcia – zvyšujú množstvo amoniaku v čreve
 • Lepok – pšenica, raž, jačmeň, špalda – mätie imunitný systém a zvyšuje histamín spôsobujúci aj migrény
 • Mäso – hovädzie, kuracie, bravčové – zvyšuje produkciu amoniaku, bio mäso je lepšie, nie však denne
 • Fermentované potraviny – nakladané uhorky, kečup – znižujú pH, prekysľujú a spôsobujú bolesti. Prekyslenie otvára bránu tela vírusom a baktériám
 • Soľ – môžete len hrubozrnnú morskú či himalájsku. Obyčajnú nesmiete
 • Oleje – repkový, kukuričný, palmový, bavlníkový – silné spúšťače zápalu
 • Potravinárske prísady – glutamán, aspartán – neurotoxické a silné spúšťače bolesti
 • Alkohol – extrémne dehydratuje a preťažuje pečeň, oslabuje imunitu
 • Čokoláda – nadmerne stimuluje a je vysoko agresívna pre CNS, pôsobí ako neurotoxín. Vyčerpáva nadobličky
 • Prírodné a umelé príchute – je to znova glutamán a trik s jeho ukrytím za názvami Prírodná jahodová, pomarančová, čerešňová, ovocná, mätová…príchuť a absolútne nemá nič spoločné s ovocím. Môžu obsahovať množstvo nebezpečných chemických látok a zlúčenín. Unikajú pozornosti a dostávajú sa do množstva výrobkov zo zdravou výživou, sú propagované ako zdravé.
 • Umelé sladidlá – obsahujú aspartam (neurotoxín), môžu poškodzovať neuróny a centrálny nervový systém. Z dlhodobého hľadiska môžu byť za neurologickými poruchami a mŕtvicou.
 • Kyselina citrónová – táto prísada je síce menej nebezpečná, ale dráždi sliznicu žalúdka a čriev a u citlivých ľudí môže vyvolať zápal a rôzne ťažkosti. Izolovaná kyselina citrónová sa často získava z kukurice. Čerstvé citrusové ovocie si však doprajte do sýtosti, je liečivé.
 • Kukurica – vyvarujte sa všetkej kukurice aj výrobkov z nej (lupienky, placky, pukance, kukuričné cereálie, sirup a olej z kukurice. V mnohých výrobkoch obsah kukurice nie je uvedený, to neznamená, že tam nie je. Ide o rôzne sýtené nápoje, žuvačky, bezlepkové potraviny, kde pšenicu nahrádza kukurica. Čerstvú a ekologicky pestovanú kukuricu si dajte v lete.
 • Sója – kedysi bola zdravá, dnes s veľkou pravdepodobnosťou každý jej výrobok obsahuje istý podiel GMO rastlín alebo glutamán. Pozorne čítajte etikety na sójových výrobkoch a pre istotu sa im vyhnite (bôby, pasta miso, sójové mlieko, sójové oriešky, omáčky, sójový proteín a náhrady mäsa z nej. Čistá bio sója, bio tofu, tempeh vám isto neuškodí.
 • Ryby z chovu – sú chované v malých priestoroch, kde sa darí riasam, parazitom. Ak dostávajú antibiotiká, voda je ošetrovaná toxickými chemikáliami, konzumácia takýchto rýb je viac ako riskantná. Voľne žijúce ryby (treska, losos, halibut) sú bezpečné. Väčšie ryby (mečiar, tuniak) obsahujú nebezpečnú ortuť.
 • Spracovaný repný cukor – podporuje šírenie vírusov, baktérií a rakoviny. Na výrobu repného cukru sa dnes používa geneticky modifikovaná cukrová repa. Nastrúhaná či odšťavená bio repa je však bezpečná.

Nevhodné doplnky výživy

L-karnitín, Doplnky zo zvieracích žliaz – živná pôda pre vírusy, Srvátkový proteín – spôsobuje zápal, Potravinové doplnky z rýb – ortuť a dioxíny – nahraďte ich bylinnými! Doplnky so železom – vírusy tento kov obľubujú

Liečivé potraviny

Lesné čučoriedky,  stopkový zeler, klíčky, špargľa, špenát, koriander, petržlen, kokosový olej, zázvor, maliny, listový šalát, papája, marhule, granátové jablko, grep, kel, sladké zemiaky, uhorka, fenikel, hlúboviny, smoothies, zeleninové a ovocné šťavy, ktoré si odšťavíte doma.

Bylinky

Mačací pazúr, koloidné minerály alebo zinok, vitamín B 12, koreň sladké drievko, medovka, selén, červená morská riasa, L-lyzín, havajská spirulina, Vitamín C, žihľava, monolaurín, baza, ďatelina, badián, kurkumín drvený ostropestrec mariánsky. Pľúca posilňuje čaj veronika lekárska a divozel.

Všetky vírusy vie človek stravou a doplnkami poraziť od 3 mesiacov do 1,5 roka. Nezdravé nahrádzajte zdravým. Majte trpezlivosť. Jedzte ovocie a zeleninu do sýtosti!

 

Pridaj komentár