Na svadobnú tému

Po 2 rokoch pandémie matriky a kostoly evidujú zvýšený záujem o sobáše. Svadba je výnimočná udalosť v životoch ľudí a preto je dôležité riadiť sa istými pravidlami 

Čo sa nesmie

Na svadbe by ste nemali šliapať na nohy ženícha, inak bude impotentný. Táto povera vychádza z teórie poludníkov.

Nikto by nemal dávať živé kvety do vlasov nevesty bez závoja, inak bude manželstvo oslabené. Táto povera je založená aj na zákonoch výmeny energie.

Vhodné svadobné mesiace

Existujú osudy, ktoré volajú po manželstve. Sú aj ľudia, ktorí nemajú svadobnú tému vo svojich životných plánoch, no takmer každá žena sa chce vydať. Okrem toho si muži čoraz menej veria, že vstúpia do pevného zväzku na papieri.

Existuje však  rituál, ktorý problém rieši. Vezmite svätenú vodu z kostola a choďte domov. Vodu prevarte a rozdeľte do 3 pohárov. Vodu z prvého pohára vypite, vodou z druhého pohára si umyte tvár a vodu z tretieho pohára vylejte pred dom. Tým sa odstránia zábrany a priláka to do vášho života nových ľudí.

Šamani odporúčajú pri plánovaní svadby zvoliť správny mesiac:

 V januári sa nevydávajte, mohli by ste ovdovieť.

 Svadba vo februári sa odporúča, manželstvo bude harmonické.

 Neberte sa v marci, manželstvo môže ísť ruka v ruke s neverou.

 Manželstvá uzavreté v apríli sú vratké a vrtkavé.

 Májové manželstvá sú karmické a majú isté vzostupy aj pády.

 Manželstvo uzavreté v júni bude šťastné.

 Manželstvo uzavreté v júli je stabilné.

 Manželstvo uzavreté v auguste je priateľské.

 Manželstvá uzavreté v septembri sa často javia ako nekompromisné vzťahy.

 Manželstvá uzavreté v októbri môžu trpieť hádkami.

 Manželstvo v novembri je manželstvo z peňazí. Prináša bezpečie.

 Manželstvá uzavreté v decembri sú dlhotrvajúce.

Vhodný svadobný deň

Manželstvo vás môže potešiť, ale aj spôsobiť smútok. Svadba by sa mala konať za dorastajúceho mesiaca. To sľubuje šťastie a trvalý vzťah. Dobré sú na to nasledujúce lunárne dni: 10., 11., 12., 13., 17., 26. a 27. Prvý lunárny deň je v deň Novu mesiaca, k nemu si pripočítajte uvedený počet dobrých dní, nie konkrétny deň v kalendári.

Vhodný svadobný deň pre konkrétny pár treba starostlivo vypočítať. Sú špecifické dni v roku, kedy má každý človek svoj najnegatívnejší deň. Všeobecne svadby by sa nemali konať v problémovej ročnej vibrácii a v období 3 mesiace pred narodeninami.

Rituál pre budúcich mladomanželov

Ak sa svadba koná v iný deň, možné sú častejšie hádky a iné negatíva. Existujú však na to i rituály. Naše srdce pripomína planétu a nie je iba kúskom svalu. Potrebuje lásku a energiu. Každý človek má vo vesmíre akýsi matrix, ktorý pracuje s inými energiami. Medzi také energie patria planetárne impulzy a dáta. Ak sa vaša svadba nekonala v pribúdajúcom mesiaci, musíte na ochranu manželstva požiadať planetárne energie. Jeden večer choďte von. Pozerajte sa na hviezdy a poďakujte sa za skvelý čas so svojím partnerom. Požiadajte hviezdy, aby manželstvo chránili a opätovne mu dodávali energiu lásky.