Na citlivú pokožku jedine Defensil Plus

Trápi vás citlivá pokožka a neviete čo s ňou?

Citlivú pokožku má takmer 50% populácie, pričom ľudia s citlivou pokožkou sa stretávajú s neprimeranými zápalovými odozvami na vonkajšie podnety. Citlivá pokožka reaguje častým začervenaním, fľakmi, tvorbou zápalových procesov vedúcich až k chronickým zápalom. Zápal, ktorý ovplyvňuje bariérovú funkciu kože v konečnom dôsledku môže viesť až k urýchlenému starnutiu kože. Defensil preukázateľne zlepšuje kvalitu života ľudí s citlivou a atopickou pokožkou bez toho, aby museli siahať po farmaceutických mastiach obsahujúcich silné kortikoidy.

Defensil je tou aktívnou a čisto prírodnou látkou určenou pre normalizáciu citlivej pokožky. Zmierňuje stres kože, citlivosť a podráždenosť pokožky, posilňuje protizápalové procesy, ktoré podporujú regeneráciu kožnej bariéry. V kombinácii s ďalšími vhodnými prírodnými látkami (kvetové vody, prírodné oleje a maslá) možno dosiahnuť obmedzenie odlupovania poškodenej pokožky a obnovenie jej pružnosti až celkové vyhojenie problémových partií kože.

Defensil je prírodný extrakt, ktorého účinnosť je overená vedeckými štúdiami. Jeho kľúčovými zložkami je kyselina y-linolénová z extraktu čiernych ríbezlí, kyselina linolová obsiahnutá v slnečnicovom oleji, fytosteroly obsiahnuté v extrakte viniča. Je úplne zbytočné pridávať Defensil Plus do bežne kupovaných krémov. Tie totiž obsahujú toľko škodlivej chémie, ktoré by účinné zložky tohto prírodného produktu zlikvidovali.

Čo všetko Defensil dokáže?

– Zastavuje zápalové procesy v zárodku

– Znižuje alergické reakcie a svrbenie pokožky

– Znižuje poškodenie tkaniva v dôsledku bodnutí komárom

– Upokojuje pokožku aj po holení a epilácii

– Chráni a regeneruje poškodenú kožnú bariéru

– Zlepšuje kvalitu života ľudí trpiacich atopickým ekzémom

Pokiaľ sa chcete zbaviť všetkých problémov súvisiacich s vašou citlivou pokožkou, máte jedinečnú možnosť. Stačí ak si objednáte prírodný krém obsahujúci Defensil Plus.

Pridaj komentár