Mobilita čakier

Denne do seba nasávate škodlivé energie a preto je pravidelné čistenie aury nevyhnutné. Zachytávate aj psychických záškodníkov a ak s tým čosi neurobíte, negatívne to ovplyvní vaše zdravie a životnú pohodu 

To isté platí pre osobnú hygienu. Ak sa nebudete umývať, špinavé a zapáchajúce telo sa stane chovným priestorom pre choroby a baktérie. Ak si nečistíte auru, váš energetický systém je drsnejším a špinavším až sa nakoniec sa stanete nepríjemným pre iných ľudí, hoci nemusia vedome chápať prečo. Nečistý energetický systém priťahuje nízke vibrácie, tie sú nezdravé pre vás a ostatných. Len čistá aura zabezpečí, že si znovu vychutnáte ľahkosť života.

Možnosti očisty

Ľudia si mylne myslia, že odblokovanie negatívnych energií je možné jednorazovo. Nič také neexistuje. Dôkladné očistenie trvá minimálne 3 mesiace, len vtedy sa zbavíte rôznych patológií z vášho systému. Niektoré prístupy k odstraňovaniu aury sú užitočné, ale stále nie dokonalé.

Kúpeľ v epsomskej soli pomáha odplaviť nečistoty fyzicky i energicky, stimuluje tok energie a likviduje drobné psychické nečistoty z aury. Plávanie v morskej vode tiež pomáha čistiť auru. Morská voda obsahuje soľ a minerály, vytiahne z aury menšiu negativitu. Kúpeľ v bežnej kúpeľnej soli nie je osožný, soľ síce negativitu stiahne, ale tá v konečnom dôsledku ostáva na vás. Jemné vystavenie sa slnečnému svetlu  stimuluje tok energie. Niektoré nižšie vibrácie totiž nemôžu existovať pri vystavení sa jasnému svetlu. Ďalšou možnosťou čistenia je vietor. V silnom vetre sa uvoľnia niektoré zlé energie, najmä morský vánok obsahuje vlhkosť, soľ a minerály, preto je výhodný pre čistenie.  Pri záhradníčení prídete do priameho kontaktu so zemou. To pomôže človeka uzemniť a uvoľniť niektoré ťažké energie. Kreativita a tvorba  niečoho, čo vám robí radosť dáva vysokú úroveň energie a tieto vlny tvorivej energie stimulujú jej tok a podporia uvoľnenie blokov.

Najspoľahlivejšie čistenie

Čistenie aury a čakier aurovými olejmi je najdokonalejším a najjednoduchším čistením. Čistiace aurové oleje majú v sebe energiu všetkých živlov prírody, preto sú neprekonateľné a pomohli už mnohým.

Reakcie klientov

  • Po čistení aurovými olejmi som si dala skontrolovať svoju auru u uznávaného odborníka v zahraničí. Jeho slová ma milo prekvapili. Vyjadril sa, že tak čistú auru a spoľahlivo funkčné čakry doposiaľ nevidel. Zaujímalo ho, čo som so sebou robila. Samozrejme aj môj život sa úplne zmenil a ak čosi ľutujem, tak len to, že s čistením aury som mala začať podstatne skôr. Anna zo Žiliny
  • Po návrate zo zahraničia som si dlhší čas nevedela nájsť prácu. Nemala som ani vzťah, prioritou však bola práca. Asi 2 týždne po zahájení čistenia začali ku mne prichádzať zaujímavé pracovné ponuky, z ktorých som si s ľahkosťou vedela vybrať tú najsprávnejšiu. Po mesiaci čistenia som už vyberala i toho najvhodnejšieho partnera a vo výbere som sa nezmýlila. Môj život nabral úplne iný smer. Renáta z Prievidze.
  • Priebeh čistenia sa aurovými olejmi bol pre mňa veľmi zaujímavý. Sprevádzali ho silné živé sny, v ktorých som pochopila mnohé chyby z minulosti. Bloky odchádzali počas spánku a cez deň som mohla slobodne žiť už nezaťažená minulosťou, ktorú som dokonale uzatvorila. Vrele ich odporúčam každému, kto chce žiť kvalitne. Alena z Čadce.

Ak sa aj vy chcete oslobodiť spod doterajšej ťarchy života, musíte pre to čosi urobiť. Najmúdrejším a prvým krokom je začať čistenie aurovými olejmi, ktoré si môžete objednať už dnes http://www.vesti.sk/jedinecnost-magickych-prirodnych-olejov/

Pridaj komentár