Máte šťastné telefónne číslo?

Numerológia je starodávne umenie založené na viere, že svet je postavený na vzorcoch.

Sila numerológie vychádza zo skutočnosti, že všetko súvisí s číslom. Každé číslo má určitú vibráciu a energiu, tá môže byť priaznivá alebo nie. Skúmajte, či je číselná vibrácia vášho telefónneho čísla s vami harmonická.

Ako na to

Najprv musíte vypočítať jednoduchú číselnú hodnotu vášho telefónneho čísla tak, že spočítate všetky čísla a výsledok zredukujete na jednociferné číslo.

Príklad. Máte tel. číslo 0907 565356. Spočítajte všetky čísla: 0+9+0+7+5+6+5+3+5+6 = 46 = 4+6 =10 = 1 Vibračná hodnota uvedeného tel. čísla je teda číslo 1

Telefónne číslo hodnoty 1

Jednotka má duchovnú vibráciu Slnka/Apolla, zdroja všetkého života a svetla. Je to mužské číslo, dominantné, silné a kreatívne. Je skvelým číslo pre riaditeľov, vodcov, šéfov alebo ak chcete byť jednotkou. Navyše je to vynikajúce číslo, ak sa vaša práca týka šoubiznisu či manažmentu. Jednotka dáva množstvo sily a slávy. Prináša nádej, inšpiráciu a svetlo. Ak potrebujete pozornosť, slávu a sociálnu moc, potom je číslo 1 vaše číslo.

Telefónne číslo hodnoty 2

Dvojka vibruje v duchovných vibráciách Mesiaca/Artemis /Selene, veľkej dámy noci. Je to ženské číslo, vnímavé, intuitívne a magické. Vynikajúce číslo, ak sa vaša práca týka nehnuteľností, varenia alebo pohostinstva. Ak potrebujete veľa komunikovať, vyžaduje si pozornosť, pretože môžete byť niekedy mimoriadne zvodní alebo nepochopení.

Telefónne číslo hodnoty 3

Trojka vibruje v duchovných vibráciách Jupitera/ Dia, kráľa bohov. Je to mužské číslo, projektívne a silné. Preto je dôležité mať na pamäti, že trojka je spojená s nejakým šťastím, pokrokom a príležitosťami – spoločensky i profesionálne. Naviac prináša pocit optimizmu a nádeje. S týmto číslom vás bude nasledovať zlatý kľúč všade, kde ho použijete.

Telefónne číslo hodnoty 4

Štvorka vibruje v duchovných vibráciách Marsu/Aresa a Uránu. Je to mužské číslo, projektívne a trochu nepredvídateľné. Môže priniesť náhle zmeny, či už dobré alebo horšie. Jednoznačne sa nepovažuje za priaznivé. Je to však veľmi silné číslo, ktoré vám môže pomôcť zmeniť šťastie a prekonávať prekážky. Mars a Urán vám požehnajú všetku energiu, ktorú potrebujete na veľký prielom. Vaše telefónne číslo je spojené s veľkou a nepredvídateľnou silou.

Telefónne číslo hodnoty 5

Päťka má duchovné vibrácie Merkúra/Hermesa, boha komunikácie a rýchlosti. Je to všestranné číslo, vzdušné a populárne. Veľmi dôležité číslo pre každého, kto má záujem o obchod a prepravu, akéhokoľvek druhu. Okrem toho prináša šťastie a požehnanie všetkým, ktorí potrebujú komunikovať s viacerými ľuďmi a spciálnymi sieťami. Pamätajte, že v období retrográdneho Merkúra sa vám môžu diať čudné veci.

Telefónne číslo hodnoty 6

Šestka má duchovnú vibráciu Venuše/Afrodity, bohyne lásky, krásy a mieru. Je to ženské číslo, plodné a zmyselné. Preto je to veľmi dôležité číslo pre každého, kto má záujem o kozmetiku alebo čokoľvek, čo súvisí s krásou, liečením alebo dokonca s výučbou. Okrem toho vyžaruje pôvab a harmóniu, je vynikajúce pre romantiku a  funguje ako magnet. Šestka je ideálna pre všetko – od flirtovania po manželstvo.

Telefónne číslo hodnoty 7

Sedmička má duchovnú vibráciu Mesiaca/Artemis/ Selene a Neptúna/Poseidona, boha všetkých morí a skrytých pokladov. Má v sebe množstvo intenzívnej magickej sily a múdrosti. Nepovažuje sa za priaznivé pre všetkých, ale iba pre toho, kto pracuje v povolaniach spojených s liečením, liekmi, chémiou, akademikmi, tiež pre mystikov a výskumníkov. Pamätajte, že vaša komunikácia je ovplyvnená fázami Mesiaca (buďte mimoriadne opatrní pri splne a nove).

Telefónne číslo hodnoty 8

Osmička má duchovnú vibráciu Saturn/Kronos, starý boh času, otec Dia/Jupitera. Má množstvo intenzívnej sily, trpezlivosti, vytrvalosti a múdrosti. Nepovažuje sa za zjavne priaznivé číslo, súvisí s povinnosťami, osamelosťou a trpezlivosťou. Je to však číslo, ktoré môže pomôcť jednotlivcovi prekonať všetky prekážky tým, že prinesie veľa vedomia, sebarealizácie a magického prebudenia. Osmička ponúka to, čo všetky ostatné čísla nemôžu. Skutočná sila, ktorá prichádza v čase, keď je jednotlivec pripravený.

Telefónne číslo hodnoty 9

Deviatka má duchovnú vibráciu Marsu/Aresa a Pluta/Háda, boha podsvetia, mocného brata Dia a Poseidona. Má množstvo inštinktívnej sily a transformácie. Toto číslo síce prináša jednotlivcovi schopnosť vydržať na všetkých možných pracovných pozíciách, ale zároveň mu žehná pri vývoji a dosiahnutí vyššieho spoločenského a profesionálneho postavenia. Šťastie je teda po vašom boku, ale nie zjavným spôsobom.

Je telefónne číslo šťastné najmä pre vás?

Telefónne číslo, ktoré má v súčte rovnaké jednociferné číslo ako jedno z vašich dôležitých čísel je šťastné, ak je zároveň rovnaké s:

  • Jednocifernou hodnotou vášho životného čísla. Ak chcete zistiť toto číslo, musíte spočítať všetky číslice dátumu vášho narodenia.
  • Jednocifernou číselnou hodnotou mena, ktoré obvykle používate. Môže to byť vaše krstné meno, skrátené alebo prezývka, ktorú používate v každodennom živote. Číselnú hodnotu tohto mena môžete vypočítať pomocou uvedenej tabuľky. Počítate rovnakým spôsobom, ako ste počítali hodnotu svojho životného čísla.
  • Jednocifernou číselná hodnota vášho celého mena. To je oficiálne meno, ktoré máte uvedené v dokladoch. K výpočtu vám tiež pomôže tabuľka.

Ak sa hodnota vášho telefónne číslo rovná niektorej hodnote ďalších vyššie uvedených výpočtov, potom hoci ide o ťažšie číslo, prinesie vám väčšinou priazeň osudu.

Tabuľka prepočtu písmen na čísla

    1     2     3     4     5     6     7     8     9
    A     B     C     D     E     F     G     H     I
    J     K     L     M     N     O     P     Q     R
    S     T     U     V     W     X     Y     Z