Máte magické meno?

Jedným z dôvodov, prečo sa na človeka lepí len smola, môže tkvieť i v jeho mene 

Určite vo svojom okolí poznáte ľudí, ktorí ani zo štvrtiny nemuseli urobiť toľko čo vy a napriek tomu sa im darí vo všetkom, na čo siahnu. Iný má zas všetko doslova vydreté a aj to, čo namáhavo získal sa zrazu záhadne, nenávratne stratí a takto sa mu to v živote donekonečna opakuje.

Jeden domorodý kmeň na Borneu verí v moc mena a matka nikdy po zotmení nevolá dieťa jeho skutočným menom, aby ho zlý duch nemohol zlákať.

Je možné, že sa vám vaše meno celkom páči a ste s ním spokojní. Nikdy však nezaškodí skontrolovať si meno a to v súvislosti s vašim dátumom narodenia, ktorý je nemenný a nič s ním nedokážete počas života urobiť.

Magický výpočet

Na kontrolu vhodnosti vášho mena vám poslúži numerológia a pár jednoduchých výpočtov, ktoré sú matematicky úplne ľahké a musíte poznať len správny vzorec premeny písmen na čísla.

Najskôr si nájdite svoje číslo narodenia. Dopracujete sa k nemu tak, že spočítate všetky čísla v dátume narodenia a posledným krokom je previesť výsledok na jednoduché číslo.

Príklad:  dátum narodenia je 22.10.1980 a počítajte nasledovne:

2+2+1+0+1+9+8+0 = 23

2+3 = 5 a toto číslo je vašim číslom narodenia

Ďalším krokom je nájsť číslo svojho mena. Zistíte ho premenou písmen v mene a jeho premenou na čísla, dĺžne a mäkčene nech vás netrápia:

    1     2     3     4     5     6     7     8     9
    A     B     C     D     E     F     G     H     I
    J     K     L     M     N     O     P     Q     R
    S     T     U     V     W     X     Y     Z  

 

Ak sa voláte napríklad Jana, číslo vášho mena je 1+1+5+1 = 8 a vaše meno nie je magické len preto, lebo vaše číslo narodenia vypočítané z dátumu narodenia je úplne iné, ako číslo mena. Vyberte si také meno, ktorého výpočet je číselne rovnaký ako vaše číslo narodenia.

Dobrou správou je, že meno sa za nejaký poplatok na úradoch zmeniť dá vždy. Ľudia si dávajú medzi sebou rôzne mená či prezývky, môžu zmeniť aj adresu, dátum narodenia nijako nezmenia.

Prečo musí meno odpovedať číslu narodenia

Výberom správneho nového mena, ktoré sa hodí k číslu vášho narodenia sa naladíte na odpovedajúce vibrácie okamihu, kedy ste sa narodili. Dostávate sa vibračne kompletne na jeho vlnu a s tým aj na vlnu šťastia, prípadné prekážky vás buď obídu alebo ich preskočíte bez námahy. Predtým, než urobíte oficiálnu zmenu mena na matrike, nechajte sa rodinnými príslušníkmi či kolegami v práci a priateľmi oslovovať novým a správnym menom, výsledok v podobe kvalitného a šťastného života na seba nenechá dlho čakať a je celkom možné, že oficiálnu zmenu na úradoch nakoniec nebudete musieť robiť.

Po zmene mena však nemožno očakávať, že problémy ktoré sa vám nakopili za desiatky rokov zázračne odídu do hodiny. Môžete však očakávať postupné zaujímavé zmeny, ak bez výhrad a kritiky prijmete situáciu v ktorej ste, ak si uvedomíte svoju zodpovednosť za každý minulý čin a nesprávne rozhodnutie v súvislosti s ním. Pokojne sa môže stať, že v prípade pôžičky banka zníži úrokovú sadzbu, dostanete ponuku zaujímavo platenej práce alebo niečo nečakane zdedíte. Udiať sa môže čokoľvek, hlavne si všímajte signály a netlačte na pílu svojim chcením, plávajte s prúdom života a kormidlom nech vám je správny zámer.

Nezabúdajte ani na zdravú stravu, len vďaka nej očistíte nielen telo ale i svoje vedomie a potom vás už nikto nedokáže zmanipulovať pre svoje osobné výhody.

Za vyskúšanie to určite stojí.

Daniela

Pridaj komentár