Marcový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

 

Aké sú všeobecné aspekty na marec 2014 ? 

Po 18-tich rokoch v druhej dekáde februára prešiel vzostupný lunárny uzol do znamenia Váh, zóny partnerstva a spolupráce, bude sa tam nachádzať až do 12.11. 2015. Konštelácia napomáha aktívnej vedomej práci na vzťahoch ďalších 18 rokov i spracovaniu toho, čo sme v tejto oblasti zažívali v predchádzajúcich 18-tich rokoch. Klesajúci lunárny uzol je v znamení Barana a môžeme sa vďaka nemu vracať do obdobia detstva, kedy sa utváral náš rebríček hodnôt, kedy sme prijali spolu s výchovou aj obmedzujúce názory a presvedčenia. Skutočnou prácou na sebe budeme oporou sami sebe. Oslobodíme sa od očakávaní iných, od tendencie zavďačiť sa, zaslúžiť si svoje miesto v živote. Uvedomíme si, nakoľko ešte v dospelosti zasahujú vzťahy s našimi rodičmi do vzťahov partnerských aj tých ostatných.

Baran

1-10.3: Nepresadzujte si razantne svoje názory, v tomto období vám rozumie len málokto. O slovách, ktoré vypoviete, vopred starostlivo porozmýšľajte. Na chvíľu sa  stiahnite do úzadia.

11-20.3: Ak prežívate krízu vo vzťahu, pohovorte si s partnerom a nič neriešte razantne. Tajomstvá si ponechajte pre seba a zbavte sa pochybností.

21-31.3: Venujte sa viac sebe, najmä úprave zovňajšku. Skúste zmeniť strih vlasov a podobnými zmenami riešte i svoj šatník. Budete sa cítiť istejšie a spokojnejšie. Vaše okolie zmenu zaznamená a odrazí sa to i na vašej práci

Duchovné posolstvo: „Zdolávanie“ – berte na seba len úlohy, ktoré dokážete zvládnuť. Inak sa postupne zhrbíte, padnete na kolená a po čase sa budete plaziť. Zbavte sa záťaže, len tak sa narovnáte.

Býk

1-10.3: Snažte byť príkladom pre svoje najbližšie okolie. Hoci viete veľmi dobre poradiť, nateraz sa od vás žiada osobný vzor vo všetkých sférach života. Len tak vás ľudia budú brať vážne.

11-20.3: Konflikty sú zažehnané, môžete mať právom zo seba radosť. Je čas konečne na seba upozorniť na patričných miestach, prejavte sa! Nepovšimnutí isto neostanete.

21-31.3: Netrápte sa žiadnymi osvedčenými diétami na chudnutie, ani krutým cvičením. Nemáte dostatok energie, radšej si doprajte dostatok spánku a vhodné vitamíny.

Duchovné posolstvo: „Peniaze“ – sú zaujímavé, možno si za ne zaobstarať kopu vecí. Ak nie sú, tak zistíte, že sa viete bez mnohých vecí zaobísť a začnete prehodnocovať priority života. Žiť sa dá i s málom. Peniaze spokojnosť nerobia.

Blíženci

1-10.3: Prestaňte podceňovať detaily, oni robia výsledok, na ktorom vám záleží. Robte malé, ale isté kroky. Nerobte nič ak necítite, že je to pre vás správne a vhodné.

11-20.3: Venujte sa viac svojmu príbytku, nekompromisne zlikvidujte všetko staré a nepotrebné, len tak k vám zaveje čerstvý vietor. Neistotu, ktorú cítite zapríčinila energia nahromadených starých veci.

21-31.3: Stretnete niekoho z minulosti. Je to signál pre vás, že je nevyhnutné aj v tomto smere urobiť hrubú čiaru. Inak sa dopredu nepohnete a budete sa dlhšiu dobu cítiť ako v slepej uličke.

Duchovné posolstvo: „Lipnutie na minulosti“ – hoci ste prežili pekné príbehy, tieto sa dávno skončili. V knihe života ste už na inej stránke, nevracajte sa späť, obráťte ďalšiu stranu, žite tu a teraz.

Rak

1-10.3: Na chvíľu sa zastavte a porozmýšľajte ako ďalej. Nikdy nie je neskoro začať odznova, takí starí ešte nie ste.

11-20.3: Radi by ste zastavili čas, cítite sa na pokraji síl, nie ste si istí sami sebou, vaša spokojnosť absentuje. Prestaňte sa oddávať snom a vráťte sa do reality.

21-31.3: Črtá sa zaujímavá ponuka a pripadáte si zrazu ako v inom svete. Vyjdite si do prírody, len tak sa zbavíte balastných myšlienok a objavíte správnu cestu v dôležitých rozhodnutiach.

Duchovné posolstvo: „Plač“ – jedna slza je korením života. Ak plačete často, smútok bude vašou súčasťou. V slzách sa rozpustí všetko krásne. Nikdy si nepripustite pocit, že ste obeťou svojho života.

Lev

1-10.3: Vaša pozícia je dostatočne pevná, snažte sa byť spoľahlivým a nikoho nesklamať. Majte jasné zásady a nebojte sa na ne poukázať. Ak sa objavia bolesti hlavy, pite viac tekutín.

11-20.3: Buďte opatrnejší na cestách, dávajte si pozor v každom dopravnom prostriedku, do ktorého sadnete. Po zotmení sa nikam nevydávajte. Vlastné nohy sú  teraz pre vás najnebezpečnejšie.

21-31.3: Skúste sa viac venovať partnerovi. Urobte si na neho čas a všetky ostatné stretnutia zrušte. O nič neprídete a váš partner to náležite ocení.

Duchovné posolstvo: „Učenie“ – len málo z toho, čo sa naučíme v škole nám v reálnom živote skutočne pomôže. Ako riešiť krízové situácie učí len život, preto sa opakovane dostávame do rovnakých situácií. Až keď pochopíte, čo ste sa z toho mali naučiť, kríza od vás navždy odíde.

Panna

1-10.3: Konflikty máte preto, že ste najlepší. Mnohým vďaka tomu ležíte v žalúdku. Skúste sa povzniesť nad týmito malichernosťami, inak vás budú zbytočne oberať o sily.

11-20.3: Nie ste si istí jedným svojim nápadom. Je ideálny čas prehodnotiť ho, obrúsiť a posunúť. Môže vás vyniesť priam ku hviezdam. Nepremeškajte tento čas!

21-31.3: Prekvapte svojho blízkeho malým darčekom. Vždy je príjemné, keď si na niekoho spomeniete aj v dňoch, keď nič neoslavuje. Váš rozpočet to nenabúra a tieto maličkosti oživujú váš vzťah.

Duchovné posolstvo: „Boj s veternými mlynmi“ – je síce márny, no takto žije väčšina ľudí. Pátrajte po príčine toho, čo vás trápi. Prídete na to, ako sa bez zbraní zbaviť protivníkov. Začnete sa pohybovať na cestách, kde ich už nestretnete.

Váhy

1-10.3: Vaša cesta nie je o násilí na sebe, preto sa prestaňte donekonečna prispôsobovať tým, ktorí si vás vôbec nezaslúžia. Len tak vykročíte von z pasce.

11-20.3: Radi by ste urobili radikálny rez a spálili všetky mosty. Neotáľajte s tým a prestaňte čakať na zázrak. Vstúpili by ste znova do tej istej špinavej rieky.

21-31.3: Dostanete sa do zvláštnej situácie, ktorá sa bude zdať neriešiteľná. Všetko excelentne vyriešite vďaka jednému náhodnému stretnutiu. Budete ocenení.

Duchovné posolstvo: „Klamstvo“ – vylúčte ho zo svojho života a priateľte sa len s pravdou. Klamstvo obmedzuje pamäť tým, že človek musí byť v neustálom strehu. V kvalitnom živote nie je miesto pre klamstvo.

Škorpión

1-10.3: Čaká vás nepríjemný rozhovor s istou autoritou. S výsledkom nebudete spokojný, no určite vás rozhovor posunie ďalej a na pracovnom poli sa vyjasní.

11-20.3: Vašu partnerskú krízu vyrieši jedna žena z vášho okolia. Nebude priamo vstupovať do vášho konfliktu, len vám poskytne cennú radu. Nie je podstatné, kto to bude, dôležitý je výsledok.

21-31.3: Čaká na vás viac povinností, energie máte dostatok, ľahko si so všetkým poradíte, práca vám pôjde ako po masle. Pomoc od iných teraz neočakávajte, spoľahnite sa radšej na seba.

Duchovné posolstvo: „Maska“ – celý život hráme na rôznych pódiách hru života, len málokedy hráme sami seba. Zhoďte masku a buďte sami sebou. Zbytočne si nahovárate, že život je boj – nie je, to vás len maska núti bojovať.

Strelec

1-10.3: Zmena v uplynulom období bola obrovská, ocitli ste sa v správnom prúde. Nevybočte z neho, nenechajte sa nikým ovplyvniť. Prepásli by ste mnoho skvelých šancí, ktoré si zaslúžite.

11-20.3: Venujte sa viac tichým činnostiam, vaša duša potrebuje potravu. Určite ňou nie je hlasná hudba a hlučná spoločnosť. Radšej siahnite po knihe, teraz potrebujete byť viac sami so sebou.

21-31.3: Váš život presvetlí láska, dajte jej dostatok priestoru. Dávno ste ju neobdarovali, určite preto nemusíte siahať po úsporách. Bude to investícia do budúcnosti pre vás oboch.

Duchovné posolstvo: „Detský svet“ – je čistý a priezračný. Škoda, že dospelí prejdú raz a navždy do svojho sveta a na ten detský zabudnú. V dospelosti je všetko inak – úškľabky pod maskou, lži a nenávisť. Priblížte sa k deťom.

Kozorožec

1-10.3: V práci veľa nového nemáte, prežívate akýsi rozbeh, pre vašu budúcnosť potrebný. Onedlho sa začnete realizovať, skoncentrujte preto svoje sily, budete ich potrebovať.

11-20.3: Vyhnite sa dlhším prechádzkam, hrozia vám nie príjemné udalosti v podobe úrazov alebo prechladnutia. Dávajte sa seba lepší pozor, vo vnútri a v teple vám nič nepríjemné nehrozí.

21-31.3: Pričasto v poslednej dobe zatínate zuby, naučte sa pokojne plávať životom. Každý krok urobený pod nátlakom sa teraz môže obrátiť proti vám.

Duchovné posolstvo: „Stereotyp“ – zbavte sa jeho vzorcov, zrušte všetko, čo už vykonávate ako stroj. Osloboďte sa od týchto schém, len tak uvidíte svet v jeho žiarivých a dokonalých farbách.

Vodnár

1-10.3: Nič neurýchľujte, o nič sa príliš nesnažte! Šli by ste len proti sebe. S dôležitými a zásadnými rozhodnutiami nejakú chvíľku ešte počkajte. Nateraz je skúšaná vaša vytrvalosť a trpezlivosť.

11-20.3: V práci i doma si dajte do poriadku staršie záležitosti, v šuplíkoch ich máte viac takých, ktoré už nepočkajú. Pôvodná komplikácia sa nečakane vyrieši a vy poskočíte výraznejšie vpred.

21-31.3: Napätie pominulo, zrazu budete presne vedieť, čo máte robiť, s kým sa spojiť. Všetko presne do seba zapadá. Práve teraz sa pri vás rodia veľké veci. Nepremárnite preto svoju šancu.

Duchovné posolstvo: „Čas“ – nesťažujte sa na jeho nedostatok. Čas prakticky neexistuje, záleží len na vás, čomu dáte vo svojom programe priestor. Ideálne je, keď nie ste spútaní žiadnymi časopriestorovými vzorcami. Len tak môžete robiť to, čo potrebujete a čo vás napĺňa.

Ryby

1-10.3: Napriek tomu, že vaše plány sú výborné, ovláda vás strach. Dosť aj pochybujete o sebe. Povedzte si, že kto ak nie vy a kedy ak nie teraz…..

11-20.3: Vo vašom okolí je človek, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Neurobte chybu, vážte si ho. Nemusí to tak byť, že dotyčný bude pri vás i v budúcnosti, ak ho teraz neoceníte.

21-31.3: V súčasnosti sa vám darí vo všetkom, na čo siahnete. Môžete mať zo seba dobrý pocit, preto nešetrite úsmevom. Kráčajte smelo ďalej, šťastie pri vás ešte zotrvá.

Duchovné posolstvo: „Siete“ – občas sa do nich nechtiac zamotáme, odkloníme zo správnej cesty. V tomto čase ukáže pravú tvár priateľstvo. Nesmúťte za tými, čo vás v ťažkých chvíľach opustili, vážte si tých, čo pri vás zostali a rozmotali sieť, v ktorej ste uviazli.

Pridaj komentár