Marcový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

Marec sa nezadržateľne blíži, priatelia…..

Jupiter s Uránom budú v súlade, čo znamená nečakané šťastie. Vzájomne sa podporujú sily expanzie, rastu, objavov, originality, netradičnosti. Ľudstvo bude tolerantnejšie. Vo svete sa vyskytne viac šťastných výhercov pri tipovaní, vznikne mnoho užitočných objavov. Stúpne aj záujem o duchovno, čo môže povzbudiť snahy o nezávislosť v rôznych utlačujúcich režimoch. Marec sa bude niesť v silnej dynamike, vo väčšine jeho dní bude silno prevažovať v horoskopoch ohnivý živel, spaľujúci všetko nepotrebné, prinášajúci svetlo do tmy. Ľudia budú akčnejší, priebojnejší, s veľkých elánom a so zvýšenou citlivosťou. Ťažko sa budú niečomu podriaďovať, ľahko môže vzplanúť konflikt, bitka, boj. Vplyv vzdušného živlu, ktorý predstavuje vnímanie, vzťahy, komunikáciu a ideály bude slabý, ľudia ťažšie dokážu vnímať potreby iných, objaví sa komunikačný problém, ich reakcie môžu byť prízemnejšie až výbušnejšie.

Baran

Očakávajte mesiac plný príležitostí, hnev odložte, zachovajte si chladnú hlavu a viac sa usmievajte. Dôvodov na úsmev budete mať viac ako dosť. Vaša intuícia bude mimoriadne silná, oplatí sa ju počúvať. Viac si všímajte ľudí vo vašom okolí, ktosi vám bude chcieť prekaziť radosť.

Posolstvo Energie financií: „Ak premýšľam o dobre, dobro aj priťahujem“ – Vždy keď sa cítite dobre, ste v stave kedy priťahujete do života to, čo chcete.

Býk

Na mieste je opatrnosť, inak by sa mohlo vo vašom živote prevaliť čosi, čo ste sa dlhšie snažili tajiť. Niekto z vášho okolia bude riešiť náročnejší problém. Máličko vás potrápia deti či partner, určite si zachovajte chladnú hlavu. Marec nepraje žiadnym flirtom.

Posolstvo Energie financií: „Pozornosť venovaná nechcenému priťahuje ešte viac nechceného“ – aj keď by šlo o pozornosť niečoho, čoho sa chcete zbaviť, ešte bližšie k sebe si to pritiahnete. Je len na vás, čomu venujete pozornosť.

Blíženci

Otvára sa pred vami riešenie v otázke rodiny či bývania, domova. Stojte nohami na zemi, nie je čas oddávať sa ilúziám a klamným snom. Viac preverujte aj ľudí vo svojom okolí, najmä ich úprimnosť. Tí správni vás však posunú vpred. Môžete dohadovať nové zmluvy a podmienky.

Posolstvo Energie financií: „Zákon príťažlivosti dáva silu problémom i riešeniam“ – Čím skôr obrátite svoju pozornosť k riešeniam. Ďalšie myšlienky na problém len bránia jeho vyriešeniu.

Rak

Berte si vzor z prebúdzajúcej sa prírody a chopte sa príležitostí. Udržujte dobré vzťahy so svojimi blízkymi. Venujte čas dôležitým dokladom, skontrolujte ich či ste na čosi v tomto smere nezabudli. Vyhýbajte sa klebetám, najmä tým nepriamym. Začnite sa čosi nové učiť.

Posolstvo energie financií: Život vždy pracuje pre mňa“ – Ak budete vyhľadávať tie najlepšie veci v živote, začnú vo vašom živote aj prevládať.

Lev

V marci buďte opatrní vo financiách, pozor na to, čo kupujete a určite nepožičiavajte nikomu peniaze, strážte si bankový účet, majetok, najmä ten, ktorý s niekým zdieľate. Peniaze sa k vám budú chovať rovnako, ako sa vy chováte k nim. Pozor na lacný flirt!

Posolstvo energie financií: „Budem chváliť úspech kdekoľvek ho zbadám“ – Prijmite fakt, že to, čo robia ostatní s peniazmi sa vás nijako netýka. Konajte, myslite tak, aby vám bolo dobre, potom budete v súlade aj s energiou financií.

Panna

Všetky dohody a zmluvy majte podpísané, nedajte ľahkovážne na slová a sľuby iných ľudí. Viac sa angažujte, začnite plánovať. Zamyslite sa nad tým, v akých pomeroch žijete. Ak vám nevyhovujú, mali by ste sa pustiť do zmeny. Položte základ novým pravidlám

Posolstvo Energie financií: „Chcem žiť v súlade so svojou túžbou“ – Obráťte pozornosť k tomu, čo chcete a negatívna príťažlivosť prestane pôsobiť. Zmenia sa i vaše pocity. Toto je bod obratu.

Váhy

Netrhajte žiadne rekordy, rekapitulujte, v pokoji sa zamyslite, čo všetko chcete vo svojom živote zmeniť. Vyhýbajte sa ľuďom, ktorí vám robia starosti, dobrovoľne sa nevkladajte do problémov iných ľudí. Pozor na marcové zbytočné výdavky! Smútok sa teraz z vášho života určite vytratí.

Posolstvo Energie financií: „Smiem ísť cestou príjemných myšlienok“ – Ste dostatočne múdri ísť touto cestou. Vedome vyhľadávajte pozitívne stránky všetkých vecí a potom ich dostanete aj do svojho života.

Škorpión

Marec nebude k vám veľmi priateľský, dočkáte sa istého sklamania alebo karmickej lekcie. Nesľubujte nič, čo nemôžete splniť. Vo vašom okolí sa nachádza človek, ktorý vás vytiahne z kaše. Po splne sa viac venujte partnerovi, dlhujete mu to už dlhší čas.

Posolstvo Energie financií: „Dovoľujem si získať nádherné veci podľa svojich predstáv“ – Sústreďte sa na najhodnotnejšie veci v súčasnej situácii, kým sa nezmenia vaše vzorce myšlienok. Vyhľadávajte len to dobré.

Strelec

Začnite sa zbavovať všetkého starého, nebojte sa smelých plánov, máte ich dostatočne premyslené, nastal čas ich realizovať. Ktosi sa vás bude snažiť oklamať, no nepodarí sa mu to vďaka vašej dobrej intuícii. Črtá sa riešenie s partnerom či potomkom, pripravte si dobré nervy.

Posolstvo Energie financií: „Dostávam vždy podstatu toho, čo dávam“ – Aké vibrácie vydávate, také aj priťahujete. Tak sa vám vždy vracia podstata toho, čo dávate.

Kozorožec

Zmeňte svoje myslenie a zmení sa i váš život. Oprášte svoje kontakty v zahraničí, niečo sa vám v tejto oblasti ukazuje na riešenie. Žiada sa od vás opatrnosť v tom, čo hovoríte alebo píšete. Byť diplomatom je pre vás úžasnou výhodou. Začnite sa viac presadzovať.

Posolstvo Energie financií: „Môžem zarábať peniaze tým, čo robím rád“ – Potom k vám peniaze budú prúdiť nekonečnými cestami. Ich prúd neobmedzuje voľba remesla, len náš prístup k nim.

Vodnár

Nič nerobte na poslednú chvíľku, mohlo by sa vám to vypomstiť. Niektoré sľubné záležitosti ale  nemusia vyjsť podľa vašich predstáv. Vo sfére financií dodržujte prísne pravidlá. Robte vždy to, čo vás baví, vtedy príde do vášho života i dostatok financií.

Posolstvo Energie financií: „Nedostatok času a peňazí je otázkou vnímania“ – Neexistuje priama úmera medzi vynaloženým úsilím a dosiahnutými výsledkami. Hodiny tikajú pre všetkých rovnako.

Ryby

To, čo ste si v minulosti zle dohodli, vám teraz bude istým spôsobom spočítané. Nebude to pre vás príjemné. Začnite sa viac presadzovať a stane sa z vás iný človek. Čakajú vás totiž nové začiatky. Dôležité je, aby ste informácie o sebe  neprikrášľovali, lož má krátke nohy.

Posolstvo Energie financií: „Dávam si väčší pozor na svoje myšlienky o peniazoch“ – Ak hovoríte o realite plnej nedostatku, nenájdete zlepšenie, po ktorom túžite. Ak chcete zmenu, myslite inak ako doteraz.

 

Pridaj komentár