Májový horoskop pre všetkých

Máj je údajne najkrajší mesiac roka. Akým mesiacom bude pre vás? 

Všeobecné aspekty: V polovici mesiaca zavládne súlad medzi Venušou a Neptúnom, čo umocní prežívanie citov a milostných záležitostí. Atmosféra bude priať romantike, nezištnej láske. Tento vplyv by mal zjemniť vášne a naučiť nás vnímať lásku v jemnejších podobách. Naopak, koncom mája postavenie planét bude vplývať najmä na ľudí kardinálnych znamení (Baran, Rak, Váhy, Kozorožec) napäťovo, čo nesie nárast vášnivosti a silnú túžbu po pôžitkoch, pričom vplyv sa môže prejaviť ako žiarlivosť, nevera, nezodpovednosť vo vzťahoch. Celý kozmický kríž nám má našepkať, aby sme si všímali viac rozdielnosti v ľúbostnom živote a naučili sa tolerancii. Od 20. 5. bude Merkúr cúvať vzad, stane sa retrográdny. V spoločnosti bude prevládať nepozornosť, roztržitosť, nechápavosť. Tento vplyv sa zvykne hlavne vybiť na cestách, v komunikácii, či pri podpise zmlúv a rôznych dohôd.

Baran

Skontrolujte si svoje účty, najmä či ste nezabudli niečo dôležité uhradiť. Správajte sa prezieravo, aby ste sa vyhli neželaným pokutám. Kto však na sebe zapracoval, môže dobre investovať či zarobiť. Nezabúdajte na lásku a prehodnoťte svoje priority.

Posolstvo energie financií: Úspech je vašim prirodzeným právom“ – ak sa tak nedeje, čosi nie je v poriadku. Ste v nesúlade s prirodzenosťou a to vždy viete zmeniť, keď pochopíte, kto ste.

Býk

V prvej polovici mesiaca budete riešiť všetky vzťahy, mnoho vecí si ujasniť, iné zas naplánovať. Buďte všímaví a nič nepodceňujte. Majte jasnú hlavu, vo vašom rozlete vás najčastejšie brzdia len vaše myšlienky.

Posolstvo energie financií: „Ak hovoríte o tom, čo nemáte, odpájate sa od zdroja hojnosti“ – odlišné príbehy prinášajú odlišné výsledky. Preto nekŕmte energiou negatívnu minulosť.

Blíženci

Tento mesiac venujte viac času zmene svojho životného štýlu celkovo – starostlivosti o telo aj dušu. Niektorí z vás sa dozvedia nepríjemnú správu, nič nedramatizujte, vyhnite sa ohováraniu a posudzovaniu. Pozitívne zmýšľanie vyrieši mnohé vaše  záležitosti.

Posolstvo energie financií: „Nie je vašou úlohou činiť iných šťastnými“ – vašou úlohou je zostať vyrovnanými. Pomôcť môžete len vtedy, ak sami pozdvihnete svoje sily jasnosti a súladu.

Rak

Rozmýšľajte o tom, ako by ste mohli viac zarobiť. Dôležité tu bude, aby vás práca bavila, vtedy bude pre vás aj výnosnou. Nezabúdajte navštíviť priateľov a známych, choďte všade tam, kde budete pozvaní. Máj je pre vás mesiacom splnených želaní.

Posolstvo energie financií: „Vašim cieľom nech je žiť život plný radosti“ – cíťte radosť všade, potom sa aj úspech dostaví rýchlo a ľahko.

Lev

V máji sa viac venujte svojim najbližším a jasne dajte najavo všetkým, čo by radi komandovali váš život, kde je ich miesto. Nepripustite, aby iný človek riadil váš život. Pokiaľ chcete zmeniť prácu, aspekty sú k tomuto kroku priaznivé. Ani tí ostatní odpočívať určite nebudú.

Posolstvo energie financií: „Môžete si všímať pozitívne stránky“ – všetko čo vás stretlo, ste si k sebe pritiahli myšlienkami. Venujte pozornosť len pozitívnym veciam a váš život sa obohatí o všetko pozitívne.

Panna

Zamerajte sa len na hodnotné city, kvalitné myšlienky a veľké ciele. Nezabúdajte ani na lásku. Komplikovanejšie záležitosti určite neriešte hádkou. Vaša intuícia bude zvýšená, vnímanie veľmi silné. Nastal čas naplánovať si dovolenku.

Posolstvo energie financií: „Svoju myseľ môžete obrátiť akýmkoľvek smerom“ – ak ste uviazli, vaše zvyky sú silno zakorenené. Najrýchlejšia cesta k radosti je v spánku, preto sa pred spaním nalaďte vždy pozitívne.

Váhy

Vo vašom okolí to bude viac iskriť, preto jednajte s rozumom. Váhy, ktoré majú dobre spracovanú energiu peňazí, dostanú nečakané peniaze. Kto nie, ten bude platiť. Celkovo všetky Váhy budú riešiť najviac financie a majetok v tomto mesiaci.

Posolstvo energie financií: „Peniaze môžete zarábať len tým, čo robíte radi“ – lepší spôsob neexistuje. Peniaze k vám potom budú prúdiť nekonečnými cestami.

Škorpión

Urovnajte si podstatné záležitosti vo svojom živote, najmä to, čo vám vadí. Ak čosi nepodstatné ukončíte, do života vám vstúpi viac nového, všetko pre váš rozvoj a rast. Nikým sa nenechajte vykoľajiť, viac sa venujte novým záležitostiam.

Posolstvo energie financií: „Dostávate vždy podstatu toho, čo dávate“ – vďačnosť a lásku je potrebné vracať. Bolesť a trápenie nikdy nevracajte! Čo vysielate, to aj priťahujete.

Strelec

Venujte pozornosť svojmu zdraviu, nezabúdajte na preventívne prehliadky u lekára. Vyhnite sa alkoholu a iným návykovým látkam, vaše nálady sa v máji budú pomerne silno striedať. Máj si pre vás nachystal aj nové zmluvy a dohody, venujte im dostatočnú pozornosť.

Posolstvo energie financií: „Peniaze nie sú koreňom zla a nešťastia“ – nie sú ani cestou k šťastiu. Urobte čosi významnejšie a tento úspech vás pripraví na vedomé zlepšenie v každom aspekte života.

Kozorožec

Nerozčuľujte sa pre hlúposť iných. Ak sa chcete posunúť, neuzatvárajte sa. V jednaniach sa chovajte diplomaticky. Vo vašom okolí je človek, ktorý významne ovplyvní váš život, preto sa s nikým v máji nepohádajte.

Posolstvo energie financií: „Žijem s súlade so svojou túžbou“ – negatívnej emócii uznajte dôležitosť ale aj fakt, že ju nechcete prežívať. Potom otočte pozornosť k tomu, čo chcete. To je proces obratu.

Vodnár

Začiatkom mesiaca budete riešiť svoju kariéru, riaďte sa srdcom. Otvorte sa novému. V máji budete riešiť situáciu, ktorá sa bude týkať istej ženy. Preto pre istotu radšej zavolajte všetkým dôležitým ženám vo svojom živote.

Posolstvo energie financií: „Život vždy pracuje pre vás“ – ak to tak nevidíte, zaujali ste nesprávny postoj. Ak budete hľadať len to najlepšie pre seba, také veci začnú prevládať aj vo vašom živote.

Ryby

Vaša emocialita bude zvýšená, preto nič neriešte horúcou hlavou. Naplánujte si dovolenku alebo aspoň príjemný rodinný víkend. V oblasti rodinných vzťahov máte nejaký dlh, je čas na uzmierenie a upevnenie vzťahov. Viac si strážte svoje účty – najmä výdavky.

Posolstvo energie financií: “Zákon príťažlivosti dáva silu problémom i riešeniam“ –  ak sa zaoberáte len problémom, riešenie nenájdete. Zistenie že čosi nie je tak, ako si želáte, je prvý dôležitý krok. Potom pozornosť otočte na riešenie. Všetky myšlienky sú riadené Zákonom príťažlivosti.

 

Pridaj komentár